Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

lutsine
21. jún 2010

pekný dník 🙂 🙂 🙂

simonka28
21. jún 2010

ahojte maminky 🙂 avila mliecka uz moc nemam ☹ starsi syncek uplne v pohodke je to jeho najkrajsi bracek povedal! 😀

lutsine
21. jún 2010

@simonka28 v ktorom tt sa maly narodil?

elko69
21. jún 2010

@pepppe no slapky su nutnost v nemocnic stale..ja som mala zbalene troje ale vyuzila som len jedny,take zabky aj do sprchy aj som v nich behala normalne po chodbe...maleho som mala az od stredy,teda v utorok mi ho doniesli,ukazali ako kojit a prebalit lenze som bola strasne vycerpana z porodu mala osm aj horucku a bolo mi zle,som skoro odpadla,aj do sprchy somnou chodili tak mi ho zobrali na prvu noc a potom rano o 5 mi ho priniesli...a uz som ho mala stale potom..

elko69
21. jún 2010

@dydynka no ja som sa zlakla veru ked mi odtiekla plodova voda a to uplne nahodou na WC ked som bola som sa sla postavit a zrazu nejaka voda ruzova zomna vytekala,tak som chvilu pockala kym prestane tiect trosku aspon dala som si tu najhrubsiu vlozku a nalozili ma do auta a utekali sme,lenze v nemocnici sa mi nechcela potvrdit plod voda az po nejakej pol hodke sa to potvrdilo tak si ma nechali tam,mysleli najprv ci to nieje iba hlienova zatka..a ked ti odtece voda tk si zober aj tie nohavicky do nemocnice kam to vytieklo aby zistili ci je to naozaj ono...a drzim palce,uz sa ti to veru blyzi..a inak v ten den ma boleli cely den krize...

elko69
21. jún 2010

@simonka28 peknu vahu mal,to aj ja osm ratala ze budem mat take babo vecsie a ked sa rarasek narodil mal 3230 g..hehe..my spime tak ze prespime max 4 hod a inak skoro kazde 2 hodky sme hladny...

dydynka
autor
21. jún 2010

@elko69 no ja netrpezlivo cakam kedy to konecne pride,,,dufam ze nebudem prenasat,,,bo je to uz fakt hrozne,,,ledva chodim 😔 som bola teraz v obchode a ten kusok co som presla bol hroznny,,,

elko69
21. jún 2010

@dydynka no to ti verim... 🙂

elko69
21. jún 2010

@dydynka odfot si este teraz brusko v 40 tt nech mas este pamiatku,ja som si odfotila asi tak 3 dni pred porodom posledny krat...

dydynka
autor
21. jún 2010

hej hej mam ho odftotene,,,,akurat dneska som si ho fotila,,,dam aj sem foto

simonka28
21. jún 2010

lutsine ukonceny 35tt.

dydynka
autor
21. jún 2010

taaak 40 tt

simonka28
21. jún 2010

elko od vcera je maly akysi hlados.prisla som na to,ze ked je zababuseny v perinke fajne pospinka a aj viac vypije 😉

lutsine
21. jún 2010

@dydynka krasne, uz by sa malicka mohla vypytat vonku.

dydynka
autor
21. jún 2010

@lutsine to mas pravdu 😀 uz by mohla,

apoloma
21. jún 2010

ahojky tak vcera som vam sem pisala ze mi meska menzes a ze neviem ci mozem byt tehu...no a dnes som si urobila test a su tam// 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 strasne sa tesim aj ked neviem ci sa uz mozem....hned som volala doktorke ze ci mam prist a povedala ze ano tak som bola a vzala mi len krv a po druhej mam volat o vysledky baby prosim drzte nam palce bolo by to tak vytuzene a vymodlene tehotenstvo po 4neuspesnych rokoch!!!!.....

zabkaevka
21. jún 2010

ahoj kočky :
@dydynka : krááásne bruško 🙂 vidím že maličkej sa nechce von 🙂

V sobotu sme boli na svadbe, ako som písala, a bolo fajn, do pol jedenástej som vydržala, a aj sladáčik sme tancovali 🙂 s mangelom. Mimi kopkaloooo 🙂 asi sa páčila hudba 🙂

vi3ka
21. jún 2010

@apoloma držím palce, aby ti to dokina potvrdila. 😀 teším sa s tebou, aby tie roky čakania neboli márne.

@dydynka to už máš parádne bruško. 🙂 teraz už len malej rozprávaj, aby na seba nenechala dlho čakať, že už ju chcete s tatkom vidieť a držať v náručí. myslím na teba 😉 drž sa

dydynka
autor
21. jún 2010

dakujem babenky,,,ved aj vam sa to pomaly blizy,,,budem potom myslet ja na vas 😀

suzanna85
21. jún 2010

@dydynka pekné bruško🙂))))))))))

pepppe
21. jún 2010

@apoloma drzim palceky,,to je super sprava po takom dlhom snazeni,ze???hned nam sem napis,,,,ako si dopadla 😉
@dydynka uz mas krasne brusko,,,uz len aby mala vysla von a bude 😉 tak hadam to uz budes mat cim skor zas ebou,drzim palce,,keby si nahodou kedy kolvek zacala rodit 😉

lindus1
21. jún 2010

Ahojte kocky,

tak ja som posledne dva tyzdne v praci, tak si to uzivam 🙂 normalne mi to bude chybat.... ale zas pride nieco nove, krajsie 🙂

@dydynka krasne brusko, super 🙂 tak uz je to vazne na spadnutie.... aj pijes nejaky malinovy caj alebo tak? vraj to pomaha spustit porod...

@apoloma gratulujem, skvela sprava 🙂 urcite bude vsetko ok, tes sa!

pepppe
21. jún 2010

ozaj baby v piatok mala aj jaruska cisarsky,,,uz ma svoju krasavisu pri sebe,ako jej zavidim 😉 hadam ked pridu z nemocnice nam napise ,ako sa maju a da foto malej,,, 😉

lutsine
21. jún 2010

ahojte, tak ja som sa prave vratila z poradne v nemocke, vsetko je ok, zatial sa drzime, mame peknych 2565 g. Takze uvidime kolko budeme mat v den porodu. Este ma čaká poradňa u mojho gynekologa 29.6 a nabuduci tyzden aj dalsia poradna v nemocke u porodnika.

lindus1
21. jún 2010

@lutsine jeeeej tak to ma Maxim uz peknu vahu 🙂 kamoske sa zaciatkom juna narodilo predcasne babo - dievcatko, tiez bola v 35 tt a mala vazila 2100 g... ale mala bola v poriadku, tak mohli ist hned domov, tak to je hlavne...

lutsine
21. jún 2010

@lindus1 no lekar pri ktorom som bola, tak obcas zartoval, ze od 6.7 do 16.7 je na dovolenke,tak bud to stihame teraz do 6teho alebo az po 16tom...🙂 uvidime co mi povedia buduci tyzden.

avila
21. jún 2010

@lutsine jeeej, tak super. Sa musim spytat nabuduce, kolo ma nas anjelik cca. A pozeral Ti aj krcok, vsetko OK?

@apoloma no gratulujem 😀 😀 😀 Cakam, ze napises, co Ti dokina povie. Kiez by... Figers cross 😉

@dydynka krasne brusko 😉 Este nepadlo. Ja strasne dufam, ze to na mna pride cez vikend, aby bol muzik doma alebo aspon piatok vecer. Aj ked 26.7. pripada na utorok.

lindus1
21. jún 2010

@lutsine chichi no mozno to stihnes aj do toho siesteho 🙂 kedy ti presne vychadza termin?

lutsine
21. jún 2010

@avila no zatial sme otvoreny tak ako sme boli,tak sme sa aspon nepohli dalej.....

lutsine
21. jún 2010

@lindus1 27.7