Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

lutsine
21. jún 2010

@avila aku maju take babatka v nasom tyzdni akciu srdiecka,kolko uderov? ja to nemam nikde napisane v knizke.

avila
21. jún 2010

@lutsine tak super, hlavne nech to nepostupuje 😉 Predsa len aj mna strasi to, ze plucka este nie su celkom zrele. Ty mas den po mne termin? No som zvedava, ktory chlapcek pojde skor 🙂

lindus1
21. jún 2010

@lutsine tak to mas este cas do toho 16steho, kym sa lekar nevrati.... radsej nech je babo este v brusku, nech je potom v poriadku 🙂

apoloma
21. jún 2010

juuuj doktorka mi potvrdila ze krvicka je oki a ze je tam zvysene mnozstvo hcg ale ze este v piatok mam prist raz na krv a ze potom to uz bude vsetko naisto ale povedala ze to vyzera dobre!!!ako strasne sa tesim ani si neviete predstavit!!baby a ak sa to teda potvrdi na 100%mozte mi povedat ze co a ake vysetrena nasleduju potom??dik za kazdu radu a odpoved...papa

pepppe
21. jún 2010

@apoloma gratulujem ,,,,noo tak ja co som bola v 5tt a to mi potvrdil tehu,,,na dalsiu poradnu som sla az v8tt a to mi dal tehu knizku,potvrdil srdiecko a na sono som sla v 12tt ,,mne nerobil na zaciatku nic,ani krv nebral len sono a krv mi bral az na tie triplle testy v 17tt tusim to bolo

apoloma
21. jún 2010

peppe dakujem 🙂 mi sa z manzelom strasne tesime a stale nemozme uverit no a sestricka sa pytala ze kedy som mala posledny menzes no a usudila podla datumu ze by to mohol byt cca 5tt ale ja si myslim ze to je menej ale ved uvidime...a co su to tie triplle testy??

pepppe
21. jún 2010

nooo ved uvidis,ked tam pojdes doki povie,ze v ktorom tt si,,,,to ti zoberu krv a znej ti povedia,ci ma babo downov syndrom a ci nebude mat rastep chrptice,,,ked budes rh negativ ako ja,tak ti buu 3krat davat protilatky,,,,je to dobre,ze robia taketo testy,,,,12tt ti na sone budu pozerat babo,,,merat hodnoty,,,ci nahodou nebude mat downov syndrom podla nosnej kosticky,,musi ju mat a tak,,,,ja som to ani nevedela,,,az tu baby úpisavali,,tak som si vzdy do tehu knizky pozrela co mi tam napisali

apoloma
21. jún 2010

aha no tak to ma este cakaju ine nervy...fuuu ale zatial sa snazim mysliet len na to dobre a dufam ze bude vsetko tak ako ma byt!!!rh negativ to je akoze co??prepac no ja tomu velmi nerozumiem..

pepppe
21. jún 2010

🙂 uvidis vsetko bude ok 😉 to mas krvnu skupinu,,,bud si rh pozitiv alebo negativ,ak si negativ vtedy sa davaju tie protilatky,,,to nieje nic,,,parkrat zobere krvicku a budde 😀 noo ved kazda sme zacinali,ja som bola na zaciatku taka sita,nic som nevedela,ale tu sa vsetko dozvies 😉

vi3ka
21. jún 2010

@apoloma nooooo super, takže to čakanie stálo za to. tak ťa vítam medzi nami 🙂 no a čo sa týka tých vyšetrení, čo ťa čaká? ja som prišla k dokimu v 8.tt. cca, pozrel mi utz bruško a bola tam gulička, vypísal mi tehu knižku a o 2. týždne ma zase objednal. to už mi brali krv, merali tlak, váhu, zase utz. potom krv na tie tripple testy, neskôr utz až v 20.tt., teraz som bola na interné aj na glukozový test (či nemám tehu cukrovku) a najbližšie mi bude brať krv znovu na protilátky a robiť utz. ďalej ešte neviem čo ma čaká. ale je to krásne obdobie a každá z nás sa nevie dočkať ďalšej poradni 🙂 užívaj si toto krásne obdobie v čo najväčšej pohode a bez stresu ak sa dá. držím ti palce 😉

apoloma
21. jún 2010

kocky moc vam dakujem urcite sa tu teras objavim castejsie lebo mi nebude jasnych asi vela veci...no v kazdom pripade sa moooc tesim a prajem aj vam len to najlepsie a aj vasim buducim detickam!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 zatial ahojky citam vas...

avila
21. jún 2010

@apoloma jujujuju 😀 😀 😀 Tesim sa s Tebou. No tych testikov je dost, ale treba mysliet hlavne pozitivne aj ked aj ja som zakazdym trpla a vlastne trpnem stale 🙂. To nam uz asi zostane na furt, ten podvedomy strach o nase detuse.

Baby, dnes sme doviezli kocik 😀 😀 😀 Take cudne ist s nim cez mesto, muzik sa vytesoval. Tesim sa 🙂

romini
21. jún 2010

caute baby tak ja uz sa otvaram dnes som bola u Dr. a v noci som mala pocit ako keby som mala dostat menzes a aj krize ma tak bolia a furt mi je zima ako pred periodou. tak uvidime..... 🙂

avila
21. jún 2010

@romini drzim palce, zeby nocne dietatko?

avila
21. jún 2010

Baby, ZLOMIL SA MI ZUB!!! Ale brutalne, na pralinke ☹ ☹ ☹ Zajtra musim rano hned ku zubarke. Preco, preco 😢

dydynka
autor
21. jún 2010

jeeeee @romini ty ma este aj predbehnes,,,to je strasne,,,vsetky sa len predbiehate,,a ja stale nic,,,,zajtra idem rano na monitor tak uvidim co sa bude diat dalej,,,,

lutsine
22. jún 2010

@dydynka no mozno si ta tam uz nechaju.... 🙂

pepppe
22. jún 2010

@romini nooo tak pekne 😉 potom daj vediet ,,co noveho,drzkaj sa 😉

romini
22. jún 2010

este som v kope baby ale ten pocit dole stale mam vsetko ma tam dolu boli tie kosticky atd.
Dydy ides na ten monitor co jej monitoruju srdiecko malej? ja som na tom bola vcera.

tinkarisko
22. jún 2010

Ahojte baby ako sa Vam tehulkuje?

pepppe
22. jún 2010

@romini nooo uvidime dokedy bude malinka este v brusku 😉 mna vacsinou spodok bolieva vecer,ze ani rozkrocit niohy nemozem 😒 brusko ma pobolieva,,,aj dnes rano ako pri mrche,ale vzdy to prejde 😉 mne doki povedal,ze este sme neni otvoreny,,skoda,,heh uz by som aj sla rodit rada 🙂
@tinkarisko noo ako kedy 😀 do obeda dobre,na vcer to uz je horsie a co ty,,,ak os atebe tehulkuje??? 😉

dydynka
autor
22. jún 2010

ahojte babule,,tak monitor bol v poriadku takze malej sa este nejak nechce,,,celu noc som nespala,,som unavena, uz som si aj pospala ale to neni ono,,,hej romini na tom som bola,,,,kamoska mi odporucila teply kupel tak dneska si doprajem pohodlie vane,,,,@pepppe mna to tam dole tiez boli,,,pri chodzy, aj ked lezim,,,takzko sa mi otaca z boku na bok,,,no hrozne,,,ledva sa hybem,,jak velryba sa citim,, 😀

tinkarisko
22. jún 2010

@pepppe ahoj no mne vcelku fajn az na to ze uz nic nevladzem robit a nechce sa mi nic.Som stale unavena a leniva.No co ti poviem? Uz nech je malinky na svete. 😀

avila
22. jún 2010

@dydynka no vsak to moze prist z minuty na minutu, nezufaj. Len sa malej prihovaraj a volaj ju k sebe 🙂 Inak mna chyta predporodna hyperaktivita, aj vy to mate? Vcera som umyla okna, dnes upratala spajzu... Mne to pride uzasne byt doma a moct si porobit veci, ktore som mohla len cez vikend 😉

elko69
22. jún 2010

@dydynka juj jake brusenko,len si ho este pekne uzi...

elko69
22. jún 2010

@simonka28 ja som zase zistila ze sa mi lepsie koji na vankusi na tom kojacom,ja krava uz som ho mohla vyse tyzdna vyuzivat...a maly mi haji 4 hod v noci v kuse..to bol uspech!!!!!!!!!

romini
22. jún 2010

@dydynka presne aj mne vsetci ze napusti si vanu teplu a hned sa ti spusti porod zatial ale nic okrem otvarania sa nedeje. rada by som to uz mala za sebou.

romini
22. jún 2010

@avila ja mam predporodnu aktivitu furt. tiez by som len upratovala zehlila atd...... 😀 co uz sme uz take maminy.

dydynka
autor
22. jún 2010

@romini ja som si dva dni v spche pustala na brucho teplu vodu a tiez nic,,tak hadam ten kupel zacne aspom to otvaranie,,,vraj je nato dobry aj sex ale moj drahy sa boji 😕

pepppe
22. jún 2010

]ahojte tehulky 😉 tak este ste niktora neporodila??? 😀 jajha tym malim sa jendoducho von nechce 😠 ja som tomu mojmu uz dovolila,vsak uz je namenie rak,uz moze ist pekne k maminke,,vsak sa uz nevieme dockat,ja by som si aj ten sex dala,ale sa mi nechce 😀 absaolutne nan nemyslim,dufam,ze sa to potom zmeni,lebo by ma mm asi zabil 😀 chudacik