Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

elko69
2. júl 2010

@lucia.kl krasna fotecka 🙂 juj ale obdivjem ta dve deticky zvladnut,ja mam niekedy dost s jednym..

elko69
2. júl 2010

@lindus1 inak mne dr stel hovoril ze je maly o 3 tyznde vacsi a narodil s ao 16 dni skor ako bol termin tak mozno to aj u teba bude skor o nieco...uvidis 😉

elko69
2. júl 2010

@romini neboj ani sa nenazdas,to moze prist kazdu minutu a mozno aj dnes vecer alebo zajtra budes mat mimi pri sebe uz 🙂 😉 😉 😉 😉

romini
2. júl 2010

no neviem sak sa furt nic nedeje ja neviem ja uz by som chcela porodit uz som nervozna dost aj ked termin mam az v pondelok ked sa dovtedy nic neudeje tak mam volat doktrovi dufam ze mi nepovie aby som cakala na kontrakcie alebo kym mi neodtecie voda. dufam ze mi povie aby som dosla v utorok do nemocky

elko69
2. júl 2010

@romini ale mozno mas len zle vyratany termin ako ja som mala 🙂 nezufaj a este si uzi tehulkovanie,bude i to chybat mozno potom 😀 neboj Ninka si tam dom nepostavi,raz vyjde von... 😀

vi3ka
2. júl 2010

@zabkaevka presne tak, hlavne že je všetko OK. a čo za výter ti robili, ak sa môžem spýtať. ten na streptokoka? to by bolo veľmi skoro nie? či máš nejaké iné problémy? mňa ešte za celé tehotenstvo zo spodu ešte doki nepozeral. keby som nebola 2x na pohotovosti, tak ani neviem, čo znamená gynekologické vyšetrenie 🙂 a že maternica je ok. no možno na budúcej poradni už bude. to už by aj mal no nie? ved to už budem 32. tt.

lindus1
2. júl 2010

@elko69 a tak zas nebola by som proti, keby sa narodi skor, tak o tyzden - dva... ale viac nie, nech je maly v poriadku... preco mi nechce ukazat tvoj album???

vi3ka
2. júl 2010

@romini nič sa neboj, raz to príde a možno sa ani nenazdáš a ešte dnes budete utekať do pôrodnice. prajem ti, nech to máš už čím skôr za sebou.

avila
2. júl 2010

@zabkaevka mne doki vtedy povedal, zeby sa uz nemal. Ale to neznie 100pro, co?

@romini skus zohnat dydynkinu kamosku 😀

lutsine
3. júl 2010

Pekne ranko,ako sa mate? mna dnes cakaju oslavy bratovych promocii,tak tu dnes velmi nebudem...pekny sunny day 🙂

lindus1
3. júl 2010

dobre ranko,

@lutsine tak to si dnes velmi nepolezis 😀 prijemnu oslavu teda vsetkym 😉

aj tu v nitre je nadherne slnecno... idem do mesta, pokupit posledne veci z lekazne a drogerky a poobede zacinam prat tie mini vecicky 🙂

pekny den vsetkym 😉

kiwi82
3. júl 2010

Ahojte zeny, dobre ranko, u nas v Kosiciach uz aj sprchlo, zatial je pod mrakom tak uvidime, ci sa vyjasni. Tak pekny dnik prajem.

pepppe
3. júl 2010

@romini ani tomu ,nasmu sa nechce,nic si stoho nerob,,vcera som mala prvy termin co mi dali u dr a nic,,,,heh uz som si kupila tonic,,tak tonicujem o dusu 😀

dydynka
autor
3. júl 2010

dobre ranko babulky,,,tak mi sme sa vcera vratili s porodnice,,merali sme 49 cm a 3,110 kg,,,pridavam aj foto

pepppe
3. júl 2010

@elko69 aj mne hovorili ze je krpcec vacsi a ze dojde skor,vcera som mala prvy termin a nic,, 😠 tak som si dala aj horucu sprchu aj tonic,,,,sex dame az na ten druhy termin,cize 9jula 😀

pepppe
3. júl 2010

@dydynka ahooooooooooojky,,malinka je strasne krasnucka,,gratulujem k malej lili,co aky bol porod??dalo sa to zvladnut??? 😉

lucia.kl
3. júl 2010

@dydynka gratulujem a prajem vela radosti s malou 🙂

dydynka
autor
3. júl 2010

@pepppe no dalo sa to vydrzat,,,ale tak teraz uz na porod ani nemyslim,,,, 😀

pepppe
3. júl 2010

@dydynka noo aspon,ze sa to dalo vydrzat,vsak jasne,teraz mas malinku konecne pri sebe,ako ti zavidim,tomu mojmu sa nechce von 😠

barbora87
3. júl 2010

@dydynka velka gratulacia!!!!malinka je naaaadherna....

lindus1
3. júl 2010

@dydynka gratulujem, mala je zlatunka 🙂 tak uzivajte jedna druhu a vela zdravicka vam obom 😉

dydynka
autor
3. júl 2010

no a prislo to v pondelok,,,fakt ten sex pomohol,,,som prehovorila draheho v nedelu a v pondelok som rodila,,treba vyskusat 😀

vi3ka
3. júl 2010

@dydynka no zlatá je tá tvoja malinká kočka 🙂 gratulujem, nech vám rastie do krásy a nech poslúcha rodičov. a stihli ti tú epidurálku dať čo si chcela?

dydynka
autor
3. júl 2010

hej hej bez nej by to bolo krute 😀

vi3ka
3. júl 2010

@dydynka a aké si mala predpôrodné príznaky? plodovka, kontrakcie.... hm? ak môžem vedieť

jaruska8
3. júl 2010

@dydynka Dydy, krásna je, gratulujem!! 😉

pepppe
3. júl 2010

@dydynka no dnes to vidim doma na sex 😀 ale pri mojom stasti to nepomoze 😀

avila
3. júl 2010

@dydynka gratulujem, Lili je prosto nadherna. Veru, aj mna zaujima, ci to slo tak klasicky, ze plodovka, kontrakcie a tak... Kolko hodin Ti celkovo trval porod? A mliecka mas dost?

kiwi82
3. júl 2010

@dydynka aj ja blahozelam, ozaj krasne babenko. Nech ste zdrave a stastne 😉 No to by aj mna zaujimalo ako to na teba prislo, ako to cele prebiehalo, aby sme vedeli co nas priblizne caka a neminie 🙂

simonka28
3. júl 2010

ahojte maminky 🙂 gratulujem dydynka je zlatunka! 😉 tak uz si stastna,ze mas princeznicku pri sebe,vsak?dzkajte sa,budte hlavne zdravucke! 😵