Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

mnavik
22. júl 2010

Ahojte baby potrebovala by som poradit .Prestala som jest antik.a dnes som si spravila test a bola tam jedna hruba ciarkaa druha slaba neviem ci mate stym skusenost ak ano dajte vediet ako ste dopadli.

zabkaevka
22. júl 2010

@kabulko : to čo sú postolky??
@vi3ka : juuj tak mňa môj doki stále na každej poradni pozrie zo spodu a aj usg urobí. Hmm tak to by ma aj tebe, veď teraz je práve to dôležité sledovať krčok. Ani ultrazvuk ti nerobí zo spodu ?? lebo niekto zo spodu nevyšetruje prstami ale tým tyčovým ultrazvukom.

kabulko
22. júl 2010

@zabkaevka poštolky su tie ortopedicke nohavicky co sa davaju kvoli sirokemu baleniu miminiek, mna doki pozrie na koze s rukou 😖 , a potom cez brusko ultrazvuk, ale sa upokojujem ze krcok je zavrety, len sa teda skratil, do nejakeho 16 tyzdna mi robil usg vaginalne
@mnavik - ja som tiez na prvom teste mala tu druhu palicku uplne slabunku a teraz som 31 tyzdni 🙂 , ak ste babatko planovali, tak gratulujem

vi3ka
22. júl 2010

@zabkaevka
@kabulko no nepozerá, ani nepozeral. keby som nebola 2x na tej pohotovosti, tak ani neviem,čo je to gyn. vyšetrenie. jedine tam ma pozerali, ale to bolo v 4. mesiaci. no tak dúfam, že mu môžem dôverovať, keď je jeden z naj u nás a chodí k nemu toľko žien. uvidíme, čo bude, keď budem chodiť do nemocky už. a mne utz nerobil stále, len tie 4 čo sú povinné. tak dúfam,že bude všetko okey

vi3ka
22. júl 2010

sranda je, že ak by sa aj niečo náhodou vyskytlo v sobotu na svadbe, tak sa nemusím strachovať, lebo tam bude sám pán primár gyn-pôr. odd. u nás v nemocke. 😀 chi chi

lucia2244
22. júl 2010

@mnavik Ahoj no podla mna je to jedno ci su obe rovnako hrube alebo jedna je slabsia,malo by to byt opzitivne,ale skus si o dva dni spravit dalsi,pre istotu a uvidis 🙂 a kolky den meskania menzesu si???

zabkaevka
22. júl 2010

@vi3ka : hmm fakt mi to je divné že ťa nepozerá. Noo áno potom v nemocke ťa iste už budú. Hmm tak to sa môžeš veseliiiť 🙂 bude rýchla pomoc ak by nebodaj bolo treba. ale ešte nič také neplánuj!! aspoň 5 t. ešte vydržte.
@kabulko : ahaa no tak pod ortopedickým nohavičkami to poznám. noo mám také dvoje 1tky a jedno väčšie.

mnavik
22. júl 2010

ahojki -lucia2244 ja som mala naposledy 4 juna vtedy mi vysli tiez taketo ciarky a dalsi bol negativny ked som isla po 10 dnoch k lekarke povedala ze este nic nevidno tak ze pichneme vyvolavacku po nej som 4 dni spinila a potom som mala 3 dni slabu menstr.a dnes mi zas takto vysiel test tak ani sama neviem co a ako....

zibritka
22. júl 2010

@mnavik Ahoj, kamoška mala presne ten istý problém. Bola síce tehotná, ale plod sa uchytil veľmi nízko, nakoniec bohužial aj potratila. Chod urcite na gyndu 🙂

mnavik
22. júl 2010

ozaj??mne povedala ze nic tam nevidi a ze sliznicu mam ako keby som mozno bola tehotna alebo ze som mala tesne pred menstrua......

zibritka
22. júl 2010

Baby, zažila, alebo zažíva niektorá z vás problém s vôňami? Som v siedmom týždni tehotenstva a mne je z každej vône na blitie... Jediná vec, čo mi vonia je sáčková polievka Vifon, hehehe 🙂)) inak sa nemôžem ani nakrémovať... a budem musieť vymeniť aj aviváž... hroznéééé

zibritka
22. júl 2010

@mnavik Môže sa stať aj to, že nič... nevravím, že je to zaručene to. Pockaj na menzes, pripadne urob este nejaky test, a ked tak uvazujem, moze to byt aj falosne tehotenstvo, ze sa ti len vzburili hormony 🙂 neboj, vyriesi sa to...

alexa21
22. júl 2010

zibritka, ja som mala ten isty "problem" ako ty..vifonka mi straasne vonala tiez, ale z coho som bola v soku, milovala som pach tabaku 😀 ..znie to divne, ale ja som nosila vo vrecku bud cigaretu, alebo aspon praznu grabicku a ked bolo zle z parfemu, cuchla som si a dobre..ale neboj, to by nemalo trvat pocas celeho tehu, najhorsie byva v prvom trimestry, potom sa to upokoji..aspon vo vacsine..kamoska napriklad jedla hlinu 😀 ..normalne si zoskrabala z mrkvy a jedla-aspon tak mi vravela 😉
drzim vam palce vsetkym, vela zdravicka a nech vam to tehulkovanie ubehne

zibritka
22. júl 2010

@alexa21 heh 😵 som bola silny fajciar, ale jak som zostala tehotna, vsetkych fajciarov by som poslala na mars 😅 ale cisty tabak skusim ovonat... ale inak, mne ani nezvykne byt rano zle, ako sa vravi, mne je zle cely den, kvoli tym vônam, este aj klimu citim :D pevne dufam, ze to prejde, bo mi prestane aj partner vonat 😖

alexa21
22. júl 2010

ja som priatelovi cele tehu prsty vonala 😅 .. dym vadil aj mne, ale nikdy nie tak ako by som chcela, kedze aj ja som bola silna fajciarka a tehu bola pre mna veelka skuska, priala by som keby ma ten smrad skor odrazdal ako vabil..
joj, mne nejak zle nebolo nikdy, tak ti mooc prajem aby to skoro presloaj teba ze si to zacnes vychutnavat..
na druhej strane, mozes sa bez vsetkeho nechat rozmaznavat 😀

zibritka
22. júl 2010

@alexa21 Mileeee, vdaka 🙂 partner fajci tri krat menej ako zvykol a ja sa k tomu zrejme uz nevratim (dufam) ... na celom tehotenstve ma zatial tesi len to, ked sa kukam na malinkate body, co sme prve kupili a tehotenske gate, ktore mi budu dobre tak za pol roka 😀 neva, hadam vydrzim a prejde to 😎

alexa21
22. júl 2010

moooc ti fandim, ja som sa vratila 😠 ...
toto obdobie je naaadherne, preto nechapem preco si to priroda tek zariadila, ze to nektorym mamikam zneprijemnuje..i ked to vsetko za to stoji
no a tie gate-aby si nebola prekvapena ako ti brusko vyskoci 🙂

vi3ka
22. júl 2010

baby mne je nejak čudesne 😖 tak slabo a to som ešte ani vonku nebola na teple. och joj. musím si ľahnúť.

vi3ka
22. júl 2010

mimochodom... žeby už išla @avila rodiť? dnes tu nebola, taaaakže si to asi Matúško rozmyslel a príde žeby dnes? držím palce moja

kabulko
22. júl 2010

@vi3ka, ozaj tu dnes avila nebola, hadam to uz ma za sebou 🙂

mnavik
22. júl 2010

@zibritka dakujem moja spravim si v sobotu a uvidim o 2 tyzdne ideme na dovolenku tak hadam vsetko dopadne ok. 🙂

kiwi82
22. júl 2010

Ahojte baby, tak zeby uz avila isla? my sme boli dnes na zahradke opekat, dala som si spekacku a teraz som zjedla celu mliecnu bublinkovu cokoladu.
@zabkaevka tu fotku som si musela dat inu lebo ma asi admini zrusili, kedze neslo o portret.
@mnavik podla mna si tehu. aj ja som mala tu druhu ciarku len taku slabucku, lebo som si robila velmi skoro test, som sa nemohla dockat. a tiez doki povedal, ze podla sliznice maternice by som mohla byt tehu aj ked na usg este nebolo nic vidiet ale o 2 tyzdne uz bolo vidiet fazulku. takze drzim palce 😉

mnavik
22. júl 2010

@kiwi82 dakujem moja povzbudila si ma ja som tiez nedockava a preto si ich robim velmi skoro.tak aj tebe drzim palčeky kedy maš termin??

kiwi82
22. júl 2010

@mnavik termin mam v piatok o tyzden - 30.7, ale uvidime ako sa malej bude chciet ci skorej ci neskor. ja by som bola rada, keby skor ale hlavne nech je vsetko ok. joooj ani nehovor, ja som tolko penazi dala na tie tehu testy..... tiez som velmi nedockava bola 🙂

vi3ka
22. júl 2010

nejak je tu pusto žienky. všetky ste niekde vonku?

mnavik
22. júl 2010

tak bude julova ako moja mala...pravdaze nech je vsetko ok,budem ti drzat palceky,musim spomalit v tych testoch a asi pockat ...

kiwi82
23. júl 2010

Dobre ranko? tak co pribudlo nejake nove babenko? avila halooooo? baby dnes zasa hic do 35 stupnov ale od zajtra zevraj ochladenie. pekny dnik zatial papa

krtica11
23. júl 2010

už sa tešim na ochladnie lebo toto teplo ma zabija ☹

andrea0903
23. júl 2010

@kiwi82 dnes to bude o drzku opät k nam pride na prazdniny synovec 🙂 cakame ho poctivo len nech sa ochladi moja mladsia dcerka mala teraz dva dni teploty 39 a lutovala som ju chudatko v takej horucave ale uz je fit berie ATB ........dobre ranko inak vsetkym novym aj starym tehulkam 😀

dydynka
autor
23. júl 2010

ahojte babulky,,vidim ze nove tvare nahradzaju nas uz mamicky 😀 len tak dalej,,vitam nove tehulky a vsetkym drzkam palce,,mi sme mali dneska zlu noc ☹ malu bolelo brusko a bola skoro stale hore,,hadam to aspom po obede dospi,,,

@pepppe a ostatne uz mamicky o kolkej kupete miminka?mi sme kupali o siedmej ale kvoli tomu teplu sme to prelozili na osmu