Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

jaruska8
4. mar 2010

No Dorik neviem, ja som špinila prvýkrát v 11tt aj to len jednorázovo ráno, ružovkastý výtok a doktro ma nechal doma na PN, potom kľud a ležať. No ale ja som mala tú placentu nízko, tak to bolo z toho. Ale ja by som to radšej neriskovala, neviem, aké máš podmienky, či môžeš ostať doma. A ty ako špiníš ak môžem vedieť???? Máš aj bolesti???

dorik
4. mar 2010

jaruska8, ja cely den tak ruzovo niekedy aj tmavsie a ak idem na velku tak mi tecie krv a to mam cca od 5tt a tu v anglicku mi povedali ze tam nevedia nic najst nech idem do prace a ze aj 20kg tasky mozem dvihat ze to co hovoria na slovensku je staromodny pristup k zdravotnictvu a ze ak mam potratit tak stejne potratim proste vsetko to co "chce" tehulka pocut...

jaruska8
4. mar 2010

Bože, tak my sme staromódni??? Debili!! 😠 😠

elko69
4. mar 2010

dorik no ja som si tiez velmi vytrpela ti poviem u zubara.... 😠 😠 😠 😠 inak s tym spinenim,ved povedz dokymu aku mas pracu nech ta radsej vypise...

elko69
4. mar 2010

dorik ked aj krv to nieje dobreeeeeeeee,daj sa vypisat!!!!!!!!!to co su tam jaky debili doktori uz ozaj?!!!!!!!!!!

dorik
4. mar 2010

dakujem za radu elko69 🙂

lutsine
4. mar 2010

Dydy uz si doma?

dydynka
autor
4. mar 2010

ahojte baby,,tak uz som doma,,,a cakame dievcatko 😀 som taka rada ,,,aj drahy sa velmi tesi,,,

lutsine
4. mar 2010

ahoj Dydy,no blahozelam. Tesim sa s Tebou.

dydynka
autor
4. mar 2010

dakujem,,,,ani som nedoplacala za ultrazvuk,,,len sa teraz nevieme dohodnut na mene 😀

dorik
4. mar 2010

dydy, pripajam sa k blahozelanie 🙂 drahy mozno trosilinku zosmutnel ze nebude maly "futbalista" ale na druhej strane dievcatka vraj viac inklinuju k ocinom tak bude este nakonec megarad 😀

dydynka
autor
4. mar 2010

on hovoril ze sa tesi a ze on chcel dievcatko 😀 takze sa len hral na hrdinu ked vravel ze to bude chlapec a ze chce chlapca 😀 velmi sa tesime

dorik
4. mar 2010

dydy, tak to je super 🙂 ved on konec koncov kazdy chlap zmakne ked ide o jeho potomka 🙂

dydynka
autor
4. mar 2010

no to hej,,aspom uz mozem kupovat ruzove vecicky 😀 😀

dorik
4. mar 2010

dydy, ved uz najvyssi cas lebo potom to brusko bude uz take velike ze sa ti ani nikam nebude chciet chodit 🙂 a co tie fotecky mas nejake ci nebodaj video?

dydynka
autor
4. mar 2010

nie nemam,,,chcela som peknu fotku hlavicky ale nedalo sa,,,,ale nevadi,,ja som hlavne rada ze viec co to bude,,,a uz nemusim konecne kupovat neutralne veci 😝

dorik
4. mar 2010

dydy, takze od teraz bude u vas ruzovooo 😀

dydynka
autor
4. mar 2010

hej ,,,som rada lebo dievcatko mozem viac vycackat 😀

dorik
4. mar 2010

dydy, nooo to jednoznacne 🙂

lulu4
4. mar 2010

dydy jeeeej super tak uz viete co cakate, gratulujem 🙂 a vidis aj drahy sa nakoniec tesi to je ako u nas, aj ten moj chce strasne chlapca a uvidime ci sa mu to splni 🙂

romini
4. mar 2010

Dydy hlavne ze je babatusko ok. a tiez gratulujem k dievcatku. aj ja uz chcem vediet co to bude.

lulu4
4. mar 2010

romini: tak u teba by to uz mohlo byt tiez krasne vidno, kedy mas ist najblizsie na sono?

romini
4. mar 2010

idem 15.3. a 17.3 mam to 4 D tak uz aby to bolo. ale kope poriadne ti poviem lulu, ty asi este nemas pohyby ze?

zabkaevka
4. mar 2010

dydy : jeeeee parááádička 🙂 to bude iste krááásne nakupovanie 🙂
dorik: moja aj podľa mňa netreba riskovať s tým špiením, a dokonca keď píšeš, že máš lietačky a ohýbania sa, tak to už vôbec nestojí za to.

Ja sa veeeeľmi teším na zajtrajšiu poradňu 🙂, idem hneď ráno, a potom sa ozvem.

lulu4
4. mar 2010

romini: nie este nemam pohyby, tak este ten marec vydrzat a verim ze v aprili to uz pomalicky zacne to bude dalis mesiac za mnou... ja idem 12.3. na poradnu, keby sa tak dalo zistit co cakame, to by bolooo radosti...
opytam sa dokiny kedy mi spravi 3D lebo ona to ma priamo v ambulanicii

dydynka
autor
4. mar 2010

dakujem vam baby,,,,teraz uz len budem cakat na vase spravy,,, 😀

lulu4
4. mar 2010

zabkaevka: tak nech ti poradna dopadne dobre, daj nam potom info 😵

dydynka
autor
4. mar 2010

ach baby,,,mam dilemu,,neviem kam mame ist pozret kocik,,,,cez internet drahy nechce objednavat a niektore stranky na nete nemaju predajnu,,,,a zrovna s takych stranok sa mi kociky pacia,,, 🙄

andrejkaa23
4. mar 2010

Ja som v 9tt.

pepppe
4. mar 2010

dydynka super,ze uz vies,co cakate,tak gratulujem ku dievcatku🙂) 😉