Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

lutsine
15. mar 2010

no tie homeopatika mam aj ja....ale neberiem to kazdy den,iba ked si spomeniem 😲

lulu4
15. mar 2010

lutsine: ty ides zajtra na to 3D sono? dobre si pamatam? ak ano tak drzim palceky aby ste uz vedeli co cakate 😵

lindus1
15. mar 2010

ahojte kocky,

tak mam novinku - babo uz kope 🙂 prvy krat som to citila na mdz, ale nebola som si ista, ale teraz po tyzdni som si na 100 % ista, ze je to babatko, aj teraz si robi diskoteku, jupiii 😀

gewa ja tiez jem ostre, jasne ze to neprehanam a doki hovoril, ze mozem vsetko, ale s mierou, len ze neskor moze potom zaha palit... mne je zatial ok, citim sa super, tak coby som si nedala pikantne 🙂

este kocky, chcem sa opytat, nechodite nejako casto na ultrazvuk?? lebo ja som v 18 tt a zatial som bola len jeden krat v 12 tt a teraz v 20 tt pojdem druhy krat.... teraz neviem, ci ja chodim malo alebo niektore z vas vela.. od coho to zavisi?

pepppe
15. mar 2010

lindus,neboj nechodis malo,,,za cele tehu sa idem 3 alebo 4 krat,,ja som bola do teraz len dva krat...a inak gratulujem k pohybom 😉

zuzka1008
15. mar 2010

lindus, vieš popísať tie prve kopančeky, lebo ja tiež občas niečo citim ale ked si začnem uvedomovať tak sa asi zlakne maly a prestane , tak neviem ☹

lutsine
15. mar 2010

Ano idem ,som objednana o 13 tej, potom vecer napisem 😝

lutsine
15. mar 2010

akoby ti nieco buchalo na brusnu stenu, tak silnejsi tlkot.... zvnutra bruska....

lindus1
15. mar 2010

vdaka peppe 🙂 len som mala pocit, ze niektore dievcata to tu casto spominaju, tak preto sa pytam... prosim ta ten ultrazvuk v 20 tt mi budu robit cez brusko, ci este ako vaginalne sono, nevies? inac sa tesim, dufam, ze sa mrna ukaze medzi nozkami, lebo manzel uz nevie vydrzat, ze co to je 😀

lutsine
15. mar 2010

cez brusko🙂

lindus1
15. mar 2010

ja mam taky pocit akoby mi praskali bublinky v bruchu, niekedy jemne a inokedy sa az vyduje brusko, taky tukanec, uz to aj manzel citil 🙂 take lahke kopanceky 🙂 a niekedy len citim ako sa mi babo hmyri v brusku ako keby som mala jakuzu alebo nejaky vodopad v brusku 😀

lutsine
15. mar 2010

lindus1...aj tak sa to da opisat🙂

xpetka1x
15. mar 2010

lindus no ja mam za sebu 3 ultrazvuky vnutorne v 6tt v 10tt a v 14tt...
a to kopanie ja som mala pri prvom tehu tiez taky pocit ze mi ide z bruska bublinka smerom hore a ked sa dotkne bruska praskne🙂,, no najlepsie bolo ked sa presuvala s prava do lava 🙂 len bublina velka na lavej strane 🙂

xpetka1x
15. mar 2010

baby a ako ste na tom z vahou?? ja uz mam 5 kilou na sebe hi a dako skoro no chuti ma ak za siestich a nie za dvoch som zvedava ako to dopadne ale to aj tou nudou 😒

dydynka
autor
15. mar 2010

ja som od zaciatku pribrala do teraz 7 kil,,,tak neviem ci je to malo alebo akurat 😅

lulu4
15. mar 2010

xpetkax: no ja mam na sebe navyse 3 kg zatial, som celkom spokojna na 17 tt dobre na to ze som nezvracala na zaciatku a vsetko mi chutilo je to dobre 😀 a vobec sa neprejedam.... rano som zjedla chlebik a teraz si hovorim ze je 13:30 ze by som si mohla ist aj obed dat... takze tak je to so mnou a uz len vecera okolo siestej ma caka a medzi tym mozno ovocie.... da sa to... kazdemu chuti nieco ine ale ja som rada ze sladke mi vobec nechuti a mohlo by to tak aj ostat, sice vcera mi na oslavu svokruska upiekla oblubene medove rezy a tolko ich doniesla ze neviem kto to bude jest 😝 😢

lulu4
15. mar 2010

dydy: na 26 tt velmi dobre to nie je vela, ked je to do tych 12 kg pocas celeho tehu tak je to uplne ze super 😀

lutsine
15. mar 2010

ja sa vazim len na poradni a na poslednej v 20 tt som mala 3,5 kg navyse. Uvidime kolko priberiem do dalsej.

lulu4
15. mar 2010

lutsine to si potom tiez na tom dobre ale to je u kazdej z nas individualne 😝

dydy: a co ty uz ste sa zhodli na tom kociku kde ho pojdete pozriet ked tvoj drahy nechcel z netu? a tie nohavice co si kupovala v Raci v Bublinke su dobre, si spokojna lebo chcem si z netu od nich objednat, teda spekulujem nad tym, aby som mala na svadbu po polnoci na prezlecenie nejake elegantne cierne a k tomu peknu bluzku, nebudem s bruchom riesit spolocenske saty 😀

lindus1
15. mar 2010

je to kazdopadne super pocit, este pred tyzdnom som si to nevedela predstavit 🙂

xpetka ja som zatial pribrala do 2,5 kg, ale do minuleho tyzdna som nemala ziadne brusko, az teraz zacalo vystupovat, tak uz to zrejme pojde rychlejsie aj s vahou...........

lutsine
15. mar 2010

aj ja mam tie nohavice co Dydy,objednala som cez net. Prave ich mam na sebe, objednavala som len S, povolia sa....

lulu4
15. mar 2010

lindus: ty si nemala este brusko? no to mne uz zacalo od 13 tt pomalicky vystupovat a teraz uz mam celkom pekne take vydute von, sa z toho tesim a prihovaram sa drobcovi ako pekne este vyrastieme... 😀
s vahou to ide od 20 tt rychlejsie lebo to je uz polovica tehotenstva a hlavne v III.trimestri to ide rychlo lebo babo si uklada zasoby tuku a tiez nieco vazi placenta, plodova voda, samotne babo, takze aj tie kila navyse musia byt

lutsine
15. mar 2010

no ja pocitam,ze tak do 15 kg je to optimalne.... 😉

lindus1
15. mar 2010

noo veru nemala, uz sa ma aj v praci vypytovali, ci som vobec tehotna 🙂 ale mamina hovori, ze aj jej zacalo brusko vystupovat az v piatom mesiaci, tak zrejme aj dedicne.....

lulu4
15. mar 2010

lutsine: tak jasne este do tych 15 kg je to dobre ale uz viacej neodporucaju ani lekari....
takze aj ty mas tie nohavice? a dobre sa nosia, ktore ste to objednavali lebo maju tam cierne za 23 eur, to su nejake leskle tam pisu a potom nejake dlhe cierne za 32 Eur tak teraz neviem ale asi tie lacnejsie objednam 😀

lutsine
15. mar 2010

ja mam za 23

lulu4
15. mar 2010

lutsine a je to dobry material na nosenie, prijemny na telo a tiez si to objednavala z tej bublinky?

lutsine
15. mar 2010

No mam tieto: Produkt # TN 101 , Produkt # TN 105

dydynka
autor
15. mar 2010

lulu tie gate su super,,,no a co sa tyka kocika tak ten budeme kupovat v pezinku v mole,,,tam maju dobre ceny a tak..ach dneska je moja mala nejaka ciperna,uz od rana sa len kotula v brusku 😀

lulu4
15. mar 2010

dydy, to je super ze ste sa uz rozhodli co a ako s tym kocikom, uz aj meno ste vybrali, mne sa Kristinka velmi paci aj moja kamoska co ma 4 mesacnu dcerku jej dali meno Kristinka a su velmi spokojni....
tak aspon vies ze malinka je v poriadku, ja som uz zvedava ake to bude s tymi kopancekmi od drobca lebo vcera som sa na UTZ nasmiala ako tam kopalo nozkami, som si tak pomyslela, ze keby tak bolo vacsie tak si teda uzijem tych kopancekov 😀 😝