Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

elko69
4. máj 2010

zabkaevka ved aj ja a este k tomu kazdorocna preventivka...tak preto som bola , ale maly citil zo mna ze som nervozna ....

pepppe no ako chces to je na tebe,ja si zajednavam dr. preistotu ale teda si aj zaplatim za to...

pepppe
4. máj 2010

elko nooo ale dost vela euracotv to bude,,,ja si nezajednam,bo nemame nejako nazvis,,hadam to bude vsetko ok 😉 a budem spokojna,,,baby zasivanie bude boliet???waaaaaaa vsak ze vraj je to horsie ako porod,,toho sa bojim,ineho ani nie,ked mam pravdu povedat

vi3ka
4. máj 2010

lindus: 😀 100 bodov!!! si ma strašne pobavila - "matka narkomanka" - sorry, že sa smejem, ale si to úžasne vystihla 😀 😀 😀 ja tak vyzerám keď mi u dokiho berie sestrička krv.

elko69
4. máj 2010

pepppe tak ja si berem jedneho znameho takze ma to vyjde okolo 150 € takze to sa este da,radsej som si odkladala pocas toho ako som este robila teda este robim....lebo tu zevraj nieje bohvie aka starostlivost o matky zevraj tak radsej...

pepppe
4. máj 2010

tak to hej,kamoska co mi rodila pred troma mesiacmi bola spokoijna,tak hadam budem aj ja

elko69
4. máj 2010

no ved to je aj dost podstatne kde rodis a akych tam mate lekarov..

lulu4
4. máj 2010

pepppe: neboj zozenies aj tie zdravotnicke potreby u vas v NR urcite mate.... vsetko hlavne v klude, vsetko stihas... ale taska do porodky by mala byt uz od 34 tt zbalena pre istotu...
ked mas referencie ze tam bola kamoska spokojna urcite budes aj ty...ja si tiez nezajednavam porodnika, stoji to velmi vela...radsej dame euraciky na maleho na vybavu a tak..

lindus1
5. máj 2010

ahojte kocky,

vi3ka no fakt to tak vyzera 😀 a dnes rano kukam, ze to zacina hrat vsetkymi farbami a roztahuje sa to do vsetkych stran, to budu riadne modriniska.... esteze mam dnes 3/4 rukav 😉

peppe moja kamoska kupovala vsetky taketo veci pre seba aj babatko v lekarni v maxe a myslim, ze ak sa vyberies do lekarne na spitalsku, tak tam budu mat uplne vsetko...

elko69
5. máj 2010

baby ja uz som pobalena komplet aj vsetky kremi mam pokupene aj vsetko potrebne...

dydynka
autor
5. máj 2010

baby co budete rodit na kramaroch a neviete co si mate zo sebou zobrat tak ceknite sem http://tehotenstvo.academy.sk/index.php?click=57

pepppe
5. máj 2010

🙂 baby dakujem vam velmi pekne,ked ja uz zacinam aj stresovat pomalicky,,,tak do toho 34tt sa pokusim byt zbalena uz nakomplet,lebo ja nemam ani zavinovacky,,,,proste nic,,,ani len plienky

elko69
5. máj 2010

pepppe tak uz pokupuj lebo ked nemas ani tie latkove plienky na grcky tak ich musis este predtym vyprat a pozehlit tak aby si to do toho 34 tt mala aj zaobstarane preistotu..zavinovacku mam iba jednu takze tiez musim dokupit este aspon jednu...

baby tam kde som nakupovala postielku a baldachyn a vajicko uz maju stranku.. www.postielky.com

dydynka
autor
5. máj 2010

peppe ja tiez zacinam mat strach s porodu a tak ci to nepride skor atd,,,zbalena este nejsom vobec,,,,ja musim dokopat draheho aby prehodil nabytok v izbe tento vikend a potom sa zbalim,,, 😀 😀

dydynka
autor
5. máj 2010

elko naco ti budu dve zavinovacky?ved porodime v lete a to ho nebudes mat v zavinovacke ked bude teplo,,,ja mam len jednu a este normalne biele perinky co som dostala

pepppe
5. máj 2010

fuuha takze nas to aj za chvilku caka,lebo to ubehne ako voda.....doktor mi povedal ze mali je vacsi,ze mam cakat porod omnoho skor,kolo 2jula,,,vsak to uz je za chvilku,,,,,nooo hej,veruze musim nakupit,,,,elko prepac,mam 3farebne plienky,to je vse,,,tie klasika vobec nemam

elko69
5. máj 2010

dydy len ja nemam perinku ziadnu a len na prenasanie,inak nebude zabaleny v lete by som mu to neurobila, a est eked si ho budem davat na gauc a tak,lebo ta zavinovacka je aj ako taka deka iba...

elko69
5. máj 2010

pepppe no tak este dokup radsej lebo ja ich mam 15 tych latkovych a zda s ami to malo a uz aj obyc plienky mam nakupene,balik tych najmensich do porodky a dva baliky na 4-6 kg tusim...treba vystihnut akcosky...

pepppe
5. máj 2010

nooo hej,,,vsak treba ked budu akcie,,,ked ja ani neviem,ked som v praci,ale uz sa blizi materska,,,tebe uz za chvilenku,sa uz tesis,ze???aj ja si myxsim ze by som mala mat dve zavinovacky,co som sa pytala,tak kazda mala dve

elko69
5. máj 2010

pepppe no posledne 3 dni v praci uz len...hadamm si stihnem uzit MD 🙂 ze sa maly nevypyta predcasne...

pepppe
5. máj 2010

no tak stym ratam aj ja,ze mali este pocka,nech si troska uzijeme aj tej materskej,,a ptoom supsa starat sa o ratolestei,jajha uz sa tesim,ked ho budem pekne drzat v naruci 😉

elko69
5. máj 2010

veru tak,aj ja...len hadam nebude ho bolievat moc brusko malinkeho...lebo chlapcov bolieva zevraj viac

simonka28
5. máj 2010

ahojte maminy.no ja som uz tiez od vikendu pre istotu zbalena lebo clovek nikdy nevie.aj drahemu som dala instruktaz co ako kedy ma potom priniest pre maleho.akurat sa chystam do poradne,hadam bude secko oki!inac neviem ci to bolo tym pobytom v nemocke a ze som tam malo jedla ale teraz sa nemozem doslova dozrat!stale potrebujem cosi...fuuj u nas je skaredo-prsi a je zima!..(inac kocky aj ja mam jednu vystuzenu perinku,jednu satenovu na krst a dve take strarsie na doma ked ho budeme prenasat.sak bude leto tak netreba.prveho som mala v perinke len na krste,zajedno tiez bolo teplo a za druhe bol veliky.pekny dnicek vam prajem!

simonka28
5. máj 2010

inac dydynka my sme tiez s drahym boli na matrike-vola sa to Zapisnica,stacia vam tam obcianske preukazy.dostanete 3papiere-jeden tvoj do porodnice si ho musis zobrat,druhy priatelov a treti pre pripad sobasu na urade tak nam to vysvetlila ta pani.samozrejme,ze si to precitate a podpisete.neplatilo sa nic hoci som cakala,ze daco vypyta 😕

elko69
5. máj 2010

simi a mate aj dohodu o mene spisat nejaku??lebo tu v TT to pytaju

zabkaevka
5. máj 2010

ahoojte kočky.
Jeeej tak vidím, že vy sa už chystáte do pôrodnice 🙂 Ja to mám ešte dosť ďaleko, ale opíšem si aj ja tie potrebné vecičky, nech potom nestresujem. Ďakujem veľmi pekne za info 🙂
Neviem sa už dočkať piatku, kedy idem na poradňu a aj výsledky triple testov budem vedieť. Verím že je všetko OK, inak by mi asi sestrička aj volala. Takže sa teším, ale iste večer predtým budem aj trochu stresíkovať, ako stále pred poradňou, ale to asi väčšina. Máme obavy, dúfame že je všetko OK s mimi 🙂
Idem variť obedík, dnes trochu neskrô ale aj tak manželík príde až večer, takže mám čas. Bude dnes zeleninovo krúpková polievočka a vyprážaný karfiol so zemiakmi. Dobrúú chuť 🙂

lulu4
5. máj 2010

dydy: diky za info co treba do porodky na Kramaroch, ja tam chcem ist tiez rodit...inak ty chces nadstandart si platit? lebo zevraj ked ste na izbe dve to stoji 500sk a ked si len sama na izbe tak 1000sk neviem kolko je to na eura teraz ci to nezmenili trosku... ale ja zvazujem potom tu dvojku za 500sk, nechcem byt v izbe kde su tri ci styri ci kolko a spolocne wc maju vsetky a sprchu... asi toto by som brala ked je ta moznost...

lulu4
5. máj 2010

zabkaevka: to ako keby som seba videla ked som mala ist na poradnu pre vysledky z tripple testov tiez som vtedy velmi stresovala ale povedala som si ze by mi asi hned volali keby tam bolo nieco zle a bolo to vsetko oki, aj u teba to tak bude uvidis.. potom nam napis... a inak s tym karfiolom to si nemala robit ja mam nan zalusk uz tak dlho ale nemam ho doma a ani zemiaky momentalne ziadne tak mam smolu, no skratka idem si ja pekne zohriat pomaly tie francuzaky co mam este zo vcera 🙂)

pepppe
5. máj 2010

elko uvidime,,,,vsak nejako to vsetko zvladneme,a co aj vam bude zo zaciatku pomahat mamina?? mne asi nie,,,,neviem ,lebo chodi do prace mozno tak prve tri dni,ale potom budem to musiet sama zvladnut

dydynka
autor
5. máj 2010

lulu no tak hadam mi drahy zaplati nadsandard ale nechcem byt na izbe urcite sama,,,kamoska hovorila ze tam sa budes nudit ked budes tie 4 dni priblizne,,,tak necem byt sama,,,no a rada by som sa vyhla izbe napr s cigankou,,,aj ked nejsom rasista ale proste oni ziju inak 😉

pepppe
5. máj 2010

dydy rasista som neni áni ja ale tiez by som nechela byt na izbe s cigankou,,,,,noo uvidime,vraj tie davaju spolu,pokial niesu plne izby potom ich uz daju aj s bielimi.........noo ja baby neviem ci si zaplatit abo nie,ale asi hej,vsak lepsie byt na izbe dve ako styri,to je moc si myslim