Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

kiwi82
15. máj 2010

ahojte, dobre ranko.
zabkaevka ja to tiez tak pocitam, ze napr.dnes som 28+1 to znamena ze som zacala 29 tt.

avila
15. máj 2010

Dobre ranko zenusky 🙂 Tak dnes nam robia okienka a dvere (potom budem robkat ja 😒 Ale muzik pomoze, po ja som uz ako tulen.

Ja som z toho pocitania tiez hin, ale ked som vydela mamincky na porodnici ako "prenasaju" a mali 3 mozne terminy, tak mi je jasne, ze u polovici zien su tie terminy tipos bingo (staci nepravidelna menstru a vypocty su v kely...)

lutsine
15. máj 2010

Moj doktor to tiez tak pocita...vravel,ze ked som 29+1,tak som v 30 tyzdni......

avila
15. máj 2010

Lulu, a ostatne bio maminky, mrknite sem http://www.bio-market.sk/najdene-produkty/, som sa napotala. Asi spravime obchod 😀

pepppe
15. máj 2010

ahojte babulky 😉 uz mam konecne zoznam co treba do nitrianskej porodnice,,,nieco uz nakupene,ale veeela nam este chyba 😉 mamina co pozna jednu,ta je sestricka v porodnici a povedala,ze teraz sa uz nedava nic na babatko,len do kupela nieco a to je vsetko,ze uz ziadne olejceky a tak,ze je to teraz sama chcemia,aj kamaratka mi to tvrdila,tak kupim len do kupela a olejceky asi ziadne,akurat na zadocek nieco,,,puder a kremik,,,inak so mstrasne zvedava kedy pride alexander(ocko chce alexandra ee alexa 😉 )na svet,,,,,,dufam ze skor,ze nebudeme prenasat

lulu4
15. máj 2010

pepppe: tak to je super,ze si zistila co treba do porodky pobrat, a aj na oblečko mas malemu doniest alebo to stale davaju?
ja tiez na kozmetiku budem kupovat len nieco na kupanie a ritku, male babo toho viacej nepotrebuje... a este tie vlhcene utierky na zadocek... ved ja som si aj myslela, ze budete mat Alexandra a ze ho len budete volat Alex 🙂 no tak hadam sa vam vypyta v termine a nebudes prenasat, ja by som tiez nerada prenasala...

pepppe
15. máj 2010

lulu malemu mame doniest len pri odchode domov,celi cas tam ho budu obliekat oni,ale ze deka sa mi zide aaj ponozky,kamoska vravela,lebo ze ked tam vetraju aby mu nebola zimka...noo mal to byt najprv alex ale tak su to skoro rovnake mena,no nie??jajha hadam nebudeme ozaj prenasat,to by som nerada...rychlo tie tt ubiehaju jajha vsak ty uz si pomalicky tiez na konci ze 25tt..paarada

dydynka
autor
15. máj 2010

ahojte tehulky,,,,,dneska som sa fotila tak pridavam foto

lulu4
15. máj 2010

dydy: jeeejha ty uz mas ake pekne brusendo, kde su tie zaciatky ked si si ho fotila a pisala si ze su ti tehu gate velke, ako ten cas bezi 🙂 uz si inak volala na tie Kramare?

dydynka
autor
15. máj 2010

no hej a sestricka mi povedala ze mam zavolat na tento tyzden bo ze 34 tt je skoro,,akoby 35 uz skoro nebolo,,ale sak to je jedno,, 🙄

lulu4
15. máj 2010

pepppe: vidis ta deka a ponozky to je asi dobry napad, to by nebolo pekne keby drobci hned v nemocke prechladli aj ked bude teplo ale predsa babatka maju citlivu kozu.... ani nehovor, tak to bezi, ved od zajtra sa mi zacina uz 26 tt... este pojdem ku svojej doktorke asi na dve poradne a potom uz tiez do nemocky.... to si neviem ani predstavit ake to tam bude, na akeho doktora natrafim a tak... juuuj a v tom najvacsom teple tam presediet neviem kolko hodin, to nie ako u mojej gyndosky, tam som vzdy na dany cas objednana... no co uz, budem to musiet zvladnut 😀 pepppe a co ti vlastne este chyba do vybavicky? myslim take vacsie kusky, vanicku, kocik, postielku, obliecky a taketo uz mate kupene?

lulu4
15. máj 2010

dydy: tak co s nimi narobis, ved zdravotnictvo... ale tak radsej nech si pod dohladom ako keby sa nieco malo stat.... a to ti tvoja doktorka, resp. sestricka dala cislo na Kramare, ze si tam mas zavolat?
ako inak vikendujes pri takom uzasnom pocasi?

dydynka
autor
15. máj 2010

no gynekolog mi dal cislo a povedal ze sa mam objednat,,,no dneska som bola v kine, reklamovat topanky a trochu som pomahala kamaratovi v restike,,,mali vela roboty a malo ludi tak som chvilu obsluhovala,,tak som trosku unavena 😒

lulu4
15. máj 2010

dydy: no to si mala celkom pestry den, my sme s manzelom boli na nakupe, potom sme varili a zavolali na obed svokrovcov, rychlo to ubehlo, teraz sa ucim do skoly, v pond. mam dve skusky, tak radost velka...
a na com si bola v kine? ja som uz tak dlho nebola 😢 inak hostia v restike museli byt prekvapeni, ked si ich s takym bruskom obsluhovala 😀 aj tringelty sa sypali nejake? 😀 vsak aby sa ti to uz oplatilo nie?

dydynka
autor
15. máj 2010

no boli sme na ironman 2,,bolo to s dabingom tak som bola rada,,,no hej nieco sa uslo 😀

simonka28
15. máj 2010

ahojte maminy 🙂 ja som dnes bola pobavit sesternicinu malu,taky drobcek zlaty 😉 u nas v porodnici mimina natieraju len olivovym olejcekom.bozinku mna uz tak strasne bolia nohy aj ked maloco prejdem,brusko ma hadam sto kil 😖 som akurat malemu polepila okolo postielky take zlatunke nalepky,zbagrovala pol litra zmrzliny a mozem ist hajat 😅 drahy od rana robi starsiemu synovi pisaci stol t 😅 k dnes neviem ani o nom...

lulu4
15. máj 2010

simonka: rozmyslam, ze pisaci stol pre syna, tak som pozrela do tvojho passu a vidim ze mate alebo budete mat prvacika...
tak urcite ze mas strach z druheho porodu, ved kazdy je o niecom inom ale musis verit, ze bude jednoduchy a rychly 😵
veru uteka to rychlo.... no ja este prejdem dost nastastie aj ked vela beham potom mi tvrdne brusko takze sa musim krotit ale to nie som v tvojom tt, ked budem tak verim, ze ani ja toho vela nenachodim a hlavne bude hrozne teplo vonku 😖

simonka28
15. máj 2010

lulu prvacika mame,sme mysleli,ze kupime novy ale sikula tatiko povedal,ze vyrobi.tak mu robimei zbicku ako prekvapenie aby si nahodou nemyslel,ze len bracek bude mat secko nove 🙂 no ved donedavna sa aj mne v pohodke chodievala ale teraz aj ked sa velmi snazim"akosi" to nejde 😖 no to teplo ti nezavidim ☹ ja idem v stredu do Martina znova na kontrolu a uvidime ci uz budeme lezkat alebo nie,ale by som uz aj ostala.no akurat som to bola zhodnotit,stolik je ako tak hotovy 😅 bojim sa ale hovorim si,ze musim pozitivne mysliet ved som v zivote zvladla aj tazsie veci 😅

lulu4
15. máj 2010

simonka: veru tak pozitivne myslenie velmi pomaha... dobre ste to medzi synatorov podelili, treba sa venovat aj tomu ktoreho uz mate a nielen tomu ktoreho ocakavate... mohol by sa citit menejcenny... tak to mu teda chystate krasne prekvapko.a ty by si chcela aby si ta v tom Martine uz aj nechali, to aby si nemusela chodit hore dole? a preco nebudes rodit u vas v Cadci?
ja sa uz toho tepla normalne obavam dopredu ved uz min. tyzden ked bolo tak teplo tych 25 stupnov tak mi to uplne stacilo... a neviem si predstavit o dalsich 10 stupnov viac... ved sa snazim uz do vybavicky ponakupovat co sa da lebo v tych horucavach nebudem urcite behat moc po obchodoch.....

simonka28
15. máj 2010

ja so si tiez pokupila co bolo treba aj ked mi kazdy hovoril naco popredu ale teraz mam pokoj na dusi,ze ked odidem tak ma secko prichystane 🙂 ja by som rada rodila u nas-mame to tu vynovene,poznam seckych doktorov aj sestricky,navstevy by mohli hocikedy dojst lenze som diabeticka a tie musia rodit vo Fakultnych nemocniach kvoli starostlivosti nielen o mna ale hlavne o maleho,vies?aj prveho som tam rodila,no to som si polezala tyzden pred porodom a skoro dva po porode ☹

pepppe
16. máj 2010

ahojte tehulky 😉 teraz vlastne budeme chodit do nemocnice,,to vlastne na pasy,tam budeme chodit??cize uz vlastnemu gynekologovi ee??? dufam,ze nas tam uz vazit nebudu 😉

lindus1
16. máj 2010

ahojte kocky,

peppe prosim ta nemohla by si mi preposlat ten zoznam veci do nitrianskej porodnice? tiez tam budem rodit, tak aby som bola v obraze....

fuuuuha kocky, ale fakt sa to krati, ja som od bud. tyzdna v tretom trimestri.... neskutocne rychlo to leti, vacsina z vas to mate vazne za par 🙂

elko69
16. máj 2010

zabkaevka jak si napisala ked si 20+6 tak si v 21 tt...ja to tak tiez ratam...

dydynka
autor
16. máj 2010

kukuk baby,,,,velmi to leti ten cas,,,zachvilu sa nenazdame a budeme mat pri sebe krpcekov 😀

elko69
16. máj 2010

dydy veru mas pravdu a od toho 38 tt to moze prist kedykolvek,jedna kamoska rodila 3 tyzdne pred terminom takze este rychlejsie to mala ako dufala.. 😉

dydynka
autor
16. máj 2010

ja dufam ze nebudem prenasat 😀

elko69
16. máj 2010

v to dufam aj ja 😉

pepppe
16. máj 2010

lindus jasne,ze poslem,mam to od kamoskinejkamosky,,,, poslem ti celitext co posielala mne,,, 😉

pepppe
16. máj 2010

baby ani ja by som nechcela prenasat,,radsej o tie 3tyzdne skor,ako neskor 🙂

elko69
16. máj 2010

no uvidime kedy sa ti nasi drobcekovia vypytaju na svet,ci mamini potrapia alebo nie