Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

pepppe
17. máj 2010

baby uz maaaaaaaaaaam 😀 herueka,,,,vsak ja neviem ci mam zaspaty notebook,alebo co,ale mne to najprv neslo,,dakujem lulu aj lutsine 😉 si pripadam ako dilinko,,,noo ja odsavacku nemam,,,,heh treba objednat a bude 😉 ked uz viem kde,,tak sa objedna

lulu4
17. máj 2010

pepppe: aky dilino prosim ta, nie kazdy to hned najde na stranke ktoru vidi prvy krat, som rada ze som ti poradila 😵

pepppe
17. máj 2010

jasne ze poraDILA🙂) vsak uz si to kukam,co tu vsetko je 😉 nooo ja by som chela ten kolotoc si mylsim,ze je dobra vec,co mylsite?

lulu4
17. máj 2010

lutsine: a ty sa mas ako, vsimla som si ze si vymazala meno, co maly uz nebude Maxim? ved to bolo krasne meno 😵

lulu4
17. máj 2010

pepppe: ja si myslim ze ten kolotoc je na vnimanie dietata velmi dobra vec aj kamoska co ma malu dcerku si chvali... ale novy kupovat nebudem ved ked to niekto predava po jednom dietati a je to pripevnene na postielke nema to byt preco znicene, ved som ti pisala ze som tam objavila za 4 Eura a pisala tej kočke som zvedava ci ho nepredala este... staci, posluzi nam a potom mozem ja predat dalej... 30 Eur by som za to nedala ani za tu odsavacku, peniaze sa daju aj na ine vyuzit....ved toho treba vela...
a ty si inak odkial objednavala kociar?

pepppe
17. máj 2010

nooo mas pravdu ja co som videla najlacnejsi bolo za 20eur,,ale skor by som brala tie plysove hrasky na tom kolotoci,,,,ked mu to pustim aspon lepsie zaspi,aj sesternica to mala,ked som ju opatrovala,,,my sme objednavali z ceskej stranky,,priamo od vyrobcu kocika,,,,www.leviroo.cz je to nemecky vyrobca,,ma nafukovacie kolecka

lutsine
17. máj 2010

Meno zostava v platnosti, len neviem,preco to tam nemam uvedene....idem to preverit.

lutsine
17. máj 2010

a aky je kociarik,velky,priestranny?

pepppe
17. máj 2010

nooo je dost velky,si myslim ze sa tam aj fusak zmesti,,,,aj sportova cast je super,aj autosedacka,,,,,tak si mylsim,ze sa to aj oplatilo,,,,,spokojna som,,,,,dnes som sa od neho ani neodlepila,,manzel si uz mohol mysliet ze mi sibe,furt som len s kocarom bola a kocarovala som 😀

pepppe
17. máj 2010

babenky idem ja do postielky,lebo ma nezmesitelne boli chrbaaaaaaaaaat,,auu 😖 bru noc prajem,,,zajtra este do prace,,posledny krat,,,papa

lulu4
17. máj 2010

ahojte je tu niekto alebo ste vsetky usli?

elko69
17. máj 2010

lulu4 dakujem za radu sak pokukam ci najdem nejaky co by sa nam pacil... 🙂

elko69
17. máj 2010

ja som tu na skok este ...

lulu4
17. máj 2010

elko: nemas za co, som rada ked mozem pomoct, ale su tam ozaj pekne niektore a ozaj za smiesne ceny oproti novym... tolko by som za novy nevyhodila ako ich predavaju a dnes som objednala odsavacku rucnu na mliecko za 6 Eur....

elko69
17. máj 2010

lulu no super cena,ja mam pozicanu odsavacku od kamosky tu MAM rucnu takze aspon na tomto som usetrila... 😉

lulu4
17. máj 2010

elko: to je super ze ti ju pozicala kamoska, ved aj ja sa snazim na com sa da usetrit.... lebo niektore veci maju premrstene ceny a potom dieta bud vyrastie z toho alebo ani nevyuzijeme tak ja by som napr. za tu odsavacku nedala 30 Eur a viac, lebo mozno ani mliecko nebude a co s tym potom, tato mala ozaj super cenu na to ze to je novy tovar...

elko69
17. máj 2010

no ved som rada ye som nemusela kupovat,uvidime ako ju vyuzijeme a ci vobec aj...no na to ze je to novy tovar to mas jak zadara...

30lenka
18. máj 2010

Dobre ranko babiky 🙂 strasne pocasie prislo 😒

nikinka1981
18. máj 2010

Dobré ránko. Teraz pozerám, že aj víkend opäť bude takýto nepríjemný ☹

lutsine
18. máj 2010

pekné ranko🙂

30lenka
18. máj 2010

ako pozeram tak pozeram pocasie sa nechce umudrit ach 😒

pepppe
18. máj 2010

dobre ranko 😉 dnes idem posledny krat do prace a to miesto 12hodin len 8 😀 jaj viac by som uz nezvladla,vcera ma strasne bolel chrbat,,,uz je to len horsie a horsie 😀

lulu4
18. máj 2010

pepppe: dobre ranko, ved aj to je uz obdivuhodne,ze si vobec doteraz na tych 12 hodinovkach vobec vydrzala... tak to je super, nech ti to rychlo dnes zbehne aby si uz bola doma a potom sa zacina najuzasnejsia dovolenka zivota 🙂

pepppe
18. máj 2010

noo len aby ma mali neprekvapil a bol by tu skor,ako by som si ju stihla uzit,,,,ale tak radsej by som brala keby sa narodil skor,ako potom dlho prenasat,,co je u prvorodiciek normalne,to prenasanie,,,,ale dali sa zvladnut tie 12,,ale uz ku koncu to bolo horsie a horsie,,,dnes este pokecam s koleginou a potom dovi-dopo,v piatok idem na sono aj poradnu,,,,neviem preco mi kazal ist dva krat za sebou na sono...este som sa chcela spytat,,uz ste si vybavovali detskeho doktora pre babatka???

lulu4
18. máj 2010

pepppe: ale tak zase sa nevypyta snad hned von, je mu v brusku dobre, este ho tam nechaj chvilu... tak prenasanie si nevyberies, ja by som tiez nechcela ale ako pises u provorodiciek to nie je nic zvlastne...
no ja mam na hladanie pediatra este chvilu cas zacnem tak koncom juna zrejme lebo potom idu prazdniny a dovolenky aby som nieco vybavila vobec... ale tu pri dome mame zdravotne stredisko a su tam 4 pediatricky tak snad niektora bude mat volne a zoberie nas lebo nechcem chodit na druhy koniec mesta ked sem by sme mali patrit aj podla obvodu...ale ty sa uz urcite po nejakej pediatricke poobzeraj..

dydynka
autor
18. máj 2010

ach baby,,od vcera ma boli v podbrusku a ked lezim a prehodim sa na druhu stranu tak taka divna bolest,,,mam taky zvlastny pocit ze nieje nieco v poriadku,,,ale mala sa mrvy ako inokedy,,,len neviem,,myslite ze by som mala ist dokimu zajtra?bo dneska neordinuje

lulu4
18. máj 2010

dydy. ak mas na nich cislo asi by som tak hned zajtra rano zavolala a povedala im co ti je a oni zvazia ci mas prist... ale ak by si mala nejake silne bolesti alebo by sa ti to uz ozaj nezdalo tak radsej chod aj na pohotovost vies nech ti radsej spravia sono a budes si na istom ze malicka je skutocne ok...

dydynka
autor
18. máj 2010

hej mam na nich cislo,,,ved uvidim ako sa budem citit,,,, 😒

lulu4
18. máj 2010

prepac bola som nahadzat veci do pracky, nech sa to uz operie a idem si nieco uvarit... radsej nic nepodcen v tomto pripade lebo nejde len o teba ale aj malinku, ked ti ozaj nebude dobre alebo sa ti nieco nebude zdat radsej ist aj dva krat na pohotovost nech ta kuknu a spravia sono ako neist viem nikto tam nejde rad ale to neznamena ze si ta tam hned nechaju.... istota je istota... tak sa potom ozvi vecer ze ako ti je...