Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

elko69
19. máj 2010

baby no mam podobny problem so spankom,tiez sa stale prevalujem z boka na bok lebo som vzdy po chvili otlacena 😒

lulu4
19. máj 2010

elko ani ty nevies ako spat...ja to iste posledne noci, raz na jednom boku raz na druhom ide ma porazit len sa prevalujem...

lulu4
19. máj 2010

elko. aky si dnes mala den? bola si zase u segry zaucat sa s maličkou?

elko69
19. máj 2010

vi3ka to bude tusim nejaka artistka ked sa tam tak skrca a vselijake polohy dava 🙂

larmimi ty by si na zaciatku tehu nemala vobec nic,ja osm si liecila anginu len cajikmi s medom a to bolo vsetko,nic na hrdlo som nemohla teda dali mi len na vyplach hrdla ale nic cucacie a ani nic co by osm prehltla a slo mi to do tela...alebo ked tak skus sa opytat v lekarni na homeopatika ale povedz v ktorom tt

elko69
19. máj 2010

no a aked s azapoji do toho kyselina tak uzasne to uz vobec nespim...no dnes sme boli nieco vybavovat hned rano a dosli sme okolo pol 2 domov tak som na chvilu zalahla,potom som sla cvicit poobede o 16 hod a teraz som boal len segru zafarbit a konecne uz doma pri telke...a ty?

lulu4
19. máj 2010

elko: no tak to si mala dost perny den... a ty si uz bola na tom melire co si chcela ist? no ja pozeram Panelacik, myslim ze aj ty 🙂 ja som bola len na poste a v tescu a potom sup domov lebo ked dlho beham tvrdne mi brusko.. tak mam oddychovat...

elko69
19. máj 2010

no uz som bola min piatok lebo ked sme sli na svadbu tak som musela byt fesi 😀 😀 😀 😀 😀 hehe aj ty si celkom pobehala.ale inak ja strasne skoro som unavena teraz ked beham po meste,este ze existuju auta...no idme zase off bo ma mm vyhadzuje ze bud budem kuk panelak alebo idem prec z PC :D zajtra sem dofrcim..idem dat zmrzku..mnam

lulu4
19. máj 2010

Elko: papa veru veru auta, autobusy, elektricky hocico co ma odvezie lebo vela teraz nenabeham... zmrzku som uz dlho nemala... ja som spraskala spagety pred chvilou, tak mam dost 😢

lulu4
19. máj 2010

pepppe: co mas nove, este mas tie bolesti ci to iba ked si behala? inak aj ja som bola dnes v tescu som malemu aspon ponozticky kupila ale tak ma zvlastne pichalo v podbrusku, som bola rada ze som uz doma potom, som si vylozila nohy a bolo dobre... mne doktorka povedala ze ked mi tvrdne brucho a necitim sa dobre tak ze mam viacej oddychovat, neprepinat sa...

lulu4
19. máj 2010

Avila: co mas nove? ako to zvladas doma, da sa? malinky poslucha v brusku? nie je karatista ako ten moj? 😀

avila
20. máj 2010

Ahojky, dobre ranko🙂

No, doma ako doma, nic moc, bo vsak musim si porobit veci z robotky a to ma este viac stresuje, ze ci robim dost. Bud. tyzdne idem ako posledny do robotky, bo musim ☹ Ale potom uz dovolenka a zacnem prat konecne pre maleho 😉

Inak, halusky boli vynikajuce 😀 Mali uspech. Najhorsie bolo, ze v recepte pisali, ze cesto aby bolo huste akurat. Chapete, co to je? Tak mi mamina po telefone opisovala konzistenciu 🙂 Ale super.

Som sa napotala na Bez servitky, tento tyzden fakt super 😉

lutsine
20. máj 2010

Avila kedy nastupujes na matersku?

elko69
20. máj 2010

lulu ja si ju v poslednej dobe dost doprajem tu zmrzku myslim 😉 maskrtim kym mozem vsetko lebo potom ked budem kojit si to uz nebudem moct dovolit...

pepppe
20. máj 2010

elko stym spankom je to katastrofa,,,predtym mi nevadilo ked drahy funel,,ale teraz ho mam chut za to zavrazdit 😀 zaspala som az okolo 1,,,co u zsom nevedela co od nervov,,a takto je to uz druhy den,,ani sa netesim na vecer ked viem ake to bude 😠 lulu,noo ja som bola vcera len doma a poobede som zbehla do obchodu,co sa mi vobec nic nechcelo 😉 taka somstrasne leniva,,,,aj vcera ked som sla do obchodu ma bolel spoodk bruska,,,,nieje to vzdy len tak obcas,,,dnes musim ist na postu,sme si dali urobit taku fotoknihu zo svad,fotiek ,tak som velice zvedava ake to bude 😉 ja uz oblecenie nekupujem,,,co mi chyba je len nocna kosela a nejake drobnosti do porodnice,,,,,,,,,zavinovacka mi uz prisla,tak uz mam stych vacsich veci asi vsetko,uz len ten kolotoc a prebalovaci pult,maminna ide bud,vikend do polska,tak uvidime ci sa to tam viac oplati 😉 ale som sa rozpisala,,heh

avila
20. máj 2010

Lutsine, mala by som nastupit 14.6. Bud. tyzden sa spytam na poradni. Ty nastupujes kedy?

lutsine
20. máj 2010

No ja by som mala 15.6, od toho 34 tt...ale uvidime ci ma nevypise skor.....ale do prace bude chodit aj ked budem na materskej,ked uz zamestnavam samu seba 🙂 na poradnu idem v utorok 25.5

dydynka
autor
20. máj 2010

dnesna fotooo

pepppe
20. máj 2010

fiha krasne brusko dydynka,,a co vcera si tu ani nebola,bola si u toho doktora,stymi bolestami,,ci uz presli?

dydynka
autor
20. máj 2010

nie nebola som,,,uz ma bolia len krize,,tak som si kupila nejaky krem na to v lekarni,,volala som aj na kramare dneska aby som sa objednala a sestricka mi dala druhe cislo a povedala ze tam mam zavolat v pondelok,,tak uvidim,,,,ach som taka leniva,,nic sa mi nece,,len by som spala a spala 😝

pepppe
20. máj 2010

nooo podobne dydy........vecer spavat nemozem,co sa mi neda,potom som len podrazdena a keby som mohla sediet a lezat celi det,to by bolo najlepsie 😉 nooo ja idem zajtra na poradnu,doktor mi da dufam papier na matersku a uvidim co noveho,,,idem este aj na sono,,,kazala mi dva krat po sebe,,,neviem preco ,ale pre mna len lepsie,aspon uvidim maleho,,,uvidim ci mi povedia aj kolko vazi 😉 a bude mi brat este krv na pristilatky,,,som RHnegativna

nikinka1981
20. máj 2010

Ahojte, dnes som bola na prvom ultrazvuku a všetko OK, len mi lekár našiel na pravom vaječníku cystu 4cm. Povedal mi, že to tehotenstvu nevadí a môže sa vstrebať, ale keby som mala bolesti, tak mám hneď prísť. Mala niektorá z vás takýto problém?

dydynka
autor
20. máj 2010

moja kamaratka ma s cistami problem stale ,,,kazde tri mesiace je na operacii,,no cez tehotenstvo bolo vsetko ok a bez problemov tak to hadam bude ok nikinka

matula55
20. máj 2010

ahoj nikinka1981, ja som bola min.tyzden na ulta a tiez mam na jednom vajecniku cystu. oktorka povedala, ze to je koli tehotenstvu a moze sa vstrebat, ze ma to moze aj pobolievat....takze je to asi to same co mas ty.
25ho idem zas, tak uvidime ako je na tom 🙂

krtica11
20. máj 2010

ahoj nikinka1981 som rada že si ok už len si davaj na seba pozor a nechal ťa na PN alebo nie? 🙂

elko69
20. máj 2010

pepppe ja zase nespim kvoli curaniu,to ze drahy obcas funi ani nevnimam 🙂 ja som dnes poupratovaola skoro cely byt,oprala som a bola som uz aj v meste ale uz citim ze som unavena veru... 😒

vi3ka
20. máj 2010

ahojte🙂
dnes som sa bola poflákať v centre a kúpila som si nočnú košeľu do nemocnice a také body, či čo to je pre našu malinkú. nemohla som tomu odolať 😀 (foto v albume). tak na mňa hovorilo: " kúp si ma, kúp." xi xi

inak anketová otázka: na ktorej strane cítite/ ste cítili bábätko? dnes mi babka povedala, že aj podľa toho, kde cítiť bábätko v brušku, na ktorej strane je, tak podľa toho sa "dá" povedať, čo to bude. ona mala 3 deti a dievčatá cítila na ĽAVEJ strane a chlapca na PRAVEJ. čo vy na to? ja cítim malú na ľavej strane, takže to asi fakt bude holka. či?

lulu4
20. máj 2010

vierka: ahoj no aj na mna tak obcas kukaju veci, ze kup si ma kup si ma a potom sa uz neda odolat 😀
no deticky do toho 36 tt mozeu stale menit svoju polohu takze toto je blbost co ti babka povedala... ja som najprv maleho citila na pravo tam si kopkal ked zacinali prve kopance a teraz je uz dost dlho vlavo a tam nacvicuje karate asi 😀

elko69
20. máj 2010

mna maly kope vsade aj napravo aj nalavo 🙂

nikinka1981
20. máj 2010

Ja som už mala jednu cystu presne na tomto vaječníku asi pred rokom, vtedy sa mi vstrebala, ale teraz som tehotná, tak sa toho trochu bojím 😒

dydynka
autor
20. máj 2010

vieka ja mam malu na pravej strane,,,hybe sa cely den ale spi a miesto si urobila na pravej strane 😀