Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

dydynka
autor
14. júl 2010

@elko69 ako ti cez toto teplo haja maly?moja mala tuto noc bola od dvanastej az do rana hore,,,, 🙄 som myslela ze skolabujem,,uz som mala slzy na krajicku bo som nevedela co mam robit,,,ach je to strasne,,,cez den mi spi dobre no noc je hrozna,,,som unavena hrozne a hlavne ma hlava bolieva

avila
14. júl 2010

Baby zlate ste, dakujem za podporu 🙂

Ste dobre ukuchtili, my uz mame skoro po haluskach, zajtra dam asi rizoto, pri tom netreba tak dlho stat 😵 @andrea0903 karfiolik by som si veru dala, si mna navnadila. Ale to je fakt na picnutie v takom teple vyprazat. Asi dame cez vikend 🙂

@dydynka to sa aj ja bojim, ako bude Matusko vykryvat tie tepla. Ritky sa vam malinkym nezaparuju? A co potnicky?

dydynka
autor
14. júl 2010

@avila zatial ziadny taky problem nemame

avila
14. júl 2010

@dydynka tak to je dobre🙂 Hadam sa aj my tomu vyhneme.

elko69
14. júl 2010

@dydynka no mne v noci spinkal takz esa budil kazde 3 hodky a cez den mi tiez dnes potiahol tak ale zase bol rano trosku nervoznejsi a tiez sa nevedel ulozot a bol hore dve hodky v kuse a plackal ale potom osiel cas papt tak sa napapal a potom zaspinkal hend chvalabohu...ved ked ti spi cez den lahni si k nej aspon tu hodku ked si pokazde zdriemnes to pomoze niekedy ...ja som si tak dnes pospala s malym chvilu...inak to nejde,tiez som nevyspata z noci...

elko69
14. júl 2010

no mym mame potnicky ale ritka s achvalabohu nezaparuje este..

dydynka
autor
14. júl 2010

@elko69 no ved dneska som si musela uz pospat po obede snou bo by som nevydrzala na nohach,,

vi3ka
14. júl 2010

jeeeej žienky dnes som sa takú peknú správu dozvedela, že moja spolužiačka z VŠ dnes porodila dcérku Klárku 😀 😀 😀 tak sa vytešujem s ňou. nemohla ju vytlačiť, tak išla na cisársky, ale obe sú v poriadku. normálne sa mi srdiečko zaradovalo a aj slzička vyšla, tak sa teším. 😀 😀 😉

schumianca
14. júl 2010

Ahojte baby...predsa som sa dostala k lekárovi...aj keď som sa len išla pozrieť či nebude mať dovolenku....ešte len 4tt..........nevadí...ale aj ak sme strašne happy....uzv mám 26steho

vi3ka
15. júl 2010

ahojte žienky, no ktorá ďalšia išla rodiť? či ešte nikto? 😉 baby question: chodíte, chodili ste na kúpalisko v tomto štádiu tehu? pýtala som sa dokiho, tak že môžem, ale sedieť v tieni a ísť na kupko vtedy, keď väčšina ide už domov 😀 😎 ste sa nejak extra chránili, či normálne šup do vody? ja už tak potrebujem vodu, počvachtať sa, lebo ma to teplo načisto udusí.

@schumianca tak ti gratulujem, opatruj sa a teš sa na všetko čo príde. a prajem krásne tehuľkovanie 😉

pekný deň 😎

vi3ka
15. júl 2010

inak včera mm kúpil skriňu na vecičky pre naše malé bobčo, tak sa vytešujem, už ju len zaplniť 😀 kuk album

kiwi82
15. júl 2010

@vi3ka ahoj, no ja som nechodila sa kupat, lebo som mala vzdy s tym mocovym mechurom problemy ale ja by som sa bala ist, ze tam nieco odspodu chytim. ja by som neriskovala, sak uz to aj ty mas za par 😉 ale to je len moj nazor. ved myslim, ze dydynka chodila na termalne kupka, ked sa dobre pamatam.

elko69
15. júl 2010

@dydynka no tak by si to mala robit...aj ja si tak pospim smalym raz za den..

kabulko
15. júl 2010

cafte baby, kupovali ste monitor dychu? aku znacku? ja sa totiz neviem rozhodnut ze ci tu podlozku alebo len taky co sa pripoji na plienocku

dydynka
autor
15. júl 2010

@vi3ka ja som sa chodila kupat a nemala som ziadny problem,,bolo tam aj vela inych tehuliek takze to nejak neohrozuje,,pokial nejsi nachylna na infekcie,,,ale inak kludne chod,,,je to velka ulava na krize a nohy

vi3ka
15. júl 2010

@dydynka ahoj, no nikdy som nemala s ničím problém po kúpaní, dokonca aj keď som mala zápal močového mechúra, tak to bolo mimo "bazénového" obdobia, takže dúfam, že bude dobre. no veď aj hlavne kvôli chrbtici a nohám si chcem ísť zaplávať, lebo je to neúnosné 🙂 a dobre, že platí ten archimedov zákon, lebo inak by sme sa my tehule museli kúpať v detskom bazéne že? 😀 😀 😀 ale dneska na mňa fóry idú 😀

vi3ka
15. júl 2010

a zajtra by už mi mala prísť tá objednávka. dnes som dostala sms. júúúúj tešíííím 🙂

lindus1
15. júl 2010

ahojte kocky, ako sa mate v tomto teple? ja som zacala zehlit, ale rychlo som si to rozmyslela 😀

@vi3ka ja sa chodim kupat, je to super, ale pre kazdy pripad si davam tampon... aj zajtra chceme ist niekam na kupko, ale jasnacka, ze treba byt v tieni a nie na priamom slnku... ked tak zakryt brusko vlhkym uterakom, aby sa neprehrievalo a hlavne vela pit...

@kabulko my sme kupili angelcare ac 401, podla recenzii je vraj tento naj... a su tam aj babyvysielacky, co je super, ze to nemusis kupovat zvlast.....

vi3ka
15. júl 2010

@lindus1 tak super, kúpila som si dnes tie tankini plavky, čo bruško zakrývajú a skúsim aj ten uterák. jasné, ten tieň mi vravel aj doki, no samozrejme, že by som sa na slnku nevyvaľovala.

lulu4
15. júl 2010

@kabulko vela kociek si objednava prave ten angelcare 401 a ma velmi dobre hodnotenia a ako ti spominala lindus ma aj tie vysielacky co je super.. ja ho mam objednany uz by mi mal dojst kazdu chvilu... je to ten s tymi podlozkami nie je na plienocku... snad sme ti poradili...

lulu4
15. júl 2010

@vi3ka tak prijemne kupanie ale radsej si najdi kusok chladku nech nedostanes upal lebo slnko je ozaj stale silne, a vela pi... potom daj vediet ako si sa mala...

avila
15. júl 2010

Ahojky mamicky 🙂

tak sme uz po poradni, vsetko OK, maly sa ani nahodou nechysta von, dobre mu je u mna. Dr. to odhadol na 3,5 kg, termin o 10 dni, tak som zvedava, na aku vahu sa vysplhame 😉 No, ziadna sranda. Ale sediet v nemocke a cakat na vysetrenia v tych teplach... hotova katastrofa. Uz sa neviem dockat, co bude rozpravat @pepppe a @lutsine ked dojdu a najdu si cas.

Btw, ja by som si tiez netrfla na kupka, hlavne kvoli tym mojim mykozam a tak... Ale strasne ma to deprimuje, ze leto, akcie a nemozeme ist pomaly nikam. Uz nex sme traja. Inak baby mamicky, na kolky den ste isli s babetkami von?

zabkaevka
15. júl 2010

ahoj kočky 🙂
vidím že niekto neodoláva počasiu a ide sa kúpať 🙂 však @vi3ka 🙂 aj my s mangelom chceme ísť do maďarska na víkend, niekedy, ale zatiaľ nemám plavky
Kočkyyyyyyy inak dnes som urobila veeeeeeeľký nákup oblečka pre mimi 🙂 jedna kočka tu na koníku v bazare predáva nové vecičky z USA, je z KE a tak som k nej zašla, no supeeer krásne veci, fakt som veeeľmi spokojná 🙂

lulu4
15. júl 2010

@avila ahojcek takze Matusko sa tam dobre zabyval, super, ved nech vydrzi aj do terminu ale tak uz by sa na druhej strane mohol aj kludne narodit... no ved uvidis kedy to na teba pride... hlavne ze sa tam ma dobre.. tie prietoky si mala nakoniec oki?
aj ja som zvedava co nam napisu pepppe a lutsine... no ja som zvedava co povedia mne zajtra na poradni lebo mam dost opuchnute clenky, tebe na tie opuchy nic nevraveli? lebo ja sa bojim

lulu4
15. júl 2010

@zabkaevka no tak si spravila supis nakup a aky je jej nick nech pozriem co predava 🙂 A to idete na vylet do Madarska? ci na nakupy alebo sa kupat?

zabkaevka
15. júl 2010

@lulu4 : do maďarska na kupko, nákupy tam nerobievam, aj keď som predtým chodila často, ale nejako sme si rozmysleli, že kúpime všetko,t eda kočík a postilku, tu podporíme radšej slovenské HDP 🙂
aa tá kočka má nick vierka13 tuším

lulu4
15. júl 2010

@zabkaevka no ved aj my sme vela veci objednavali zo SVK asi len jeden nakup bol z Ciech... no nenaslo mi tu predavajucu podla toho nicku... tak si uzite vikend s mm na kupku...

zabkaevka
15. júl 2010

@lulu4 : juuj tak na kupko pôjdeme asi až koncom júla ☹ ale ďakujemeeeee 🙂 to hlavne on sa bude kupkovať, ja len dozerať z tieňa a lehátka 🙂 nemusím bazény, no kvôli nemu pôjdeme, asi on zbehne aj do Chorvátska, na nejaký predĺžený víkend, s kamošmi, no tam si ja netrúfam, pre istotu.

avila
15. júl 2010

@lulu4 no zase sa mu nezdalo cosi, ale potom ma primar ukludnil, ze je to v norme, mam prist o tyzden. Tak si je to dost subjektivne, neviem...Radsej sa uz nestresujem.

Mne puchnu nohy trosku, ale bielkoviny v moci som nemala. Vraj je to na tento tyzden a tepla v norme. Ale niektore zenicky tam mali riadne bambule, neviem, co im odporucal, mne kazal len menej solit, nepit mineralky a tak... Take vseo zasady...

kiwi82
15. júl 2010

ahojte dievcata, no @avila vidis, secko ok a fakt valibuk mlay zlaty to bude 🙂
dobre, ze hovorite o tych opuchoch. aj ja mam prsty na rukach opuchnute aj nohy. aj to citim, ked chodim, ze su take napate a naliate. ale fakt aj to teplo robi svoje. dobre ze spominas avila tie mineralky, ze by sa nemali bo ja teraz len mieralky pijem. takze musim obmedzit. no to s tymi prvymi vychadzkami by aj mna zaujimalo.
tak pekny vecer prajem. papa cmuk