Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

xpetka1x
9. feb 2010

lucy urcite nie nemozes spetne platit a este k tomu sa musis prihlasit pred otehotnenim...ja som sa prihlasila z minima 19.10.2009 a ked som zistila ze som tehotna som sa odhlasila a prihlasila na novo z maxima...

lucy1990
9. feb 2010

Hmm, to je skoda... 😒 ale diky za info 😉

kiwi82
9. feb 2010

ahojte baby,
jejka 85, ja som vracala rano stavy - moj manzel to nazvla " orandžáda" a cez den nestravene jedlo. Dakedy islo von hned ked sa zjedlo, inokedy po par hodinkach. Uz tak nevraciam ale stale ma napina. a ked sa najem ma tazobu na zaludku. ja som este vobec nic nepribrala. prave naopak. ale ja som taka moletnejsia takze to je asi ine.
Lucy1990 ja co som sa informovala u kamosky co pracuje v poistovni, tak zevraj sa spatne neda vyplatit dobrovolne doplnkove poistenie ci ako sa to vola 😒
Lucy1990 a ty uz vies, ze budes mat dievcatko? ako to? z krvi alebo je to uz vidiet na usg?
a este sa chcem spytat, ze ci mate aj vy v case, kedy by ste mali dostat menzes bolesti v podbrusku a bruchu ako na menzes. doki hovoril, ze je to ok. tak zatial pa

dydynka
autor
9. feb 2010

romini no je fakt hyperaktivne,,neviem co si mam dneska urobit jest,,,,asi si spravim nejaku sackovu polievku,,

lucy1990
9. feb 2010

Kiwi, ja vraciam presne tak isto...a tiez som v rovnakom tyzdni 🙂 diky ze si sa informovala, ja som sa do socialky nedovolala 😒 nuz co...mala som zacat skorej...a ano vieme, ze to bude dievcatko, bola som na krvi v genetone, viem to uz od 10 tt 😉

jaruska8
9. feb 2010

Včera malo bábo útlm, presne ako mamina, dnes je živšie, cítim ho aj keď sedím. Dydy a nepapáš veľa sladkého??? Z toho má veľa energie a vystrája, mám to vyskúšané. 😀 😀 Peppe, aj ja mám presne ako ty tú poradňu. 😀 Dúfam, že aj nabudúce nám to vyjde rovnako. 😀

dydynka
autor
9. feb 2010

doktor povedal ze by som nemala jest vela slaneho tak si to vynahradzam sladkym 😀 a mne uz zase vysla poradna na stvrteho 😀

jaruska8
9. feb 2010

Tak to je z toho, ja som to vyskúšala na sebe, včera som si nedala sladké a bolo menej aktívne, ako minule, keď som toho pojedla veľa. A prečo ti povedal, že nemôžeš veľa slaného??? To asi myslel chipsy, lebo ani sladkosti typu čokolády nie sú bohviečo, ale keď tak dobre chutia. 😀 Ale zase slané obsahuje veľa soli a tá zadržiava vodu a potom tehuľky opúchajú. 😒

dydynka
autor
9. feb 2010

no mne povedal ze by som mala jest sladke syry ako je tvaroh, biele meso,,,a tak,,,bo moje babo je nejake male,,,

jaruska8
9. feb 2010

Aha. :(( Tak poriadne papaj, mne mliečne výrobky chutia, dokonca viac ako ovocie. 😉 Ale aj to si dávam, mnažel vždy večer donesie pomaranče a jablká a očistí nám ich a papáme. 😀

xpetka1x
9. feb 2010

baby ja zas negrckam pravidelne len sem tam ked mi nieco nesadne napr. vcera celi den nic a okolo 18 som si dala chrumky a tie uz isli von,,,,bee, den predtym zas grepovy dzus a tak sem tam a len nieco...

lutsine
9. feb 2010

Tak ja som baby po tom mojom vcerajsom pade na mokrej dlazke strasne ubolena. Boli ma v ruka v ramene a trochu na lavej strane chrbat ako su rebra a modrina na kolene,kedze som sa zvalila na bok,aby som si neudrela brusko.....a boli ma cely clovek. Zajtra ma caka poradna,tak verim,ze bude vsetko ok.

elko69
9. feb 2010

no cafte babule takze cinsky horoskop,ani podla datumov narodenia a na zaklade mojho pocitu to dievca nebude...zevraj tam p. doktor vidi zvoncek :D najprv ze je to dievca potom ze "moment nieco sa mi nezda,vsetky deti zo spodu vyzeraju ako dievcata" a potom tam nasiel zvoncek :D a inak vsetko ok,akurat ze bol hamblivy a zakryval si tvar potvorak a vrtel sa,aj doky hovoril ze je to riadny lump ze vzdy ked uz mal nieco zamerane tak sa pohol,ani foto nemame :(

lutsine
9. feb 2010

tak blahozelam k chlapcekovi🙂

elko69
9. feb 2010

lutsine dakujem...este uvidime ci to 100% potvrdi aj 3D ultrazvuk

pepppe
9. feb 2010

jaruska uvidime ci nam to zase vynde rovnako 😉 a co aj ty ides teraz na sono?ja hej,som zvedava co uvidime teda 😀 uz nech je buduci tyzden ,sa neviem dockat,jajha

pepppe
9. feb 2010

a elko gratulujem,,,noo hej uvidis co bude,na 3d a to ides kedy??tusim v pondelok,ze??? 😉

elko69
9. feb 2010

pepppe dakujem...no v pondelok takze uvidime :d uz sa strasne tesim lebo tam uvidim hadam uz dobre drobca...inak sestranici povedal na 3D ze to bude chlapec a jej gynekolog,ktoreho mam aj ja a ten je povedal dievca a aj bolo dievca takze neviem co si mam o tom mysliet??

pepppe
9. feb 2010

nooo hadam len uvidis,co tam zbadas ty🙂) a co kam ides na to 3d vsetci ma presviedcaju ze mam ist do hlohovca,ze je to tam super a ze to je pre zeny nezabudnutelny zazitok,tak veruze neviem 😒

elko69
9. feb 2010

no idem do toho Hlohovca aj ja :D uz sa tesim velmi...a aj manzel kedze on nevidel este ako sa to male vo mne mrvi,teda iba ked sa mi brucho nadvihovalo trosku :D

pepppe
9. feb 2010

aha tak potom som zvedava co povies a ked budes spokojna,objednam sa tam aj ja a co kolko to vynde vraj 40eur a len uterak si tam mas zobrat,je to tak?

elko69
9. feb 2010

no 40 e hovorili aj mne a tiez len ten uterak a DVD ze davaju oni :D

pepppe
9. feb 2010

noo super a ty si odkial priamo z hlohovca??lebo nikto mi nevie povedat ako je to tu v nitre,ze lne tam vsetci chodia,tak pojdem aj ja,,hadam nebudem vynimka 😀

elko69
9. feb 2010

nie j asom z Trnavy takze nebudes vynimka :D myslim tym z ineho mesta,lebo ai neviem kde presne to robia tie 3D..v blave este a uz neviem...

pepppe
9. feb 2010

nooo tak potom povies,kde to tam presne je,,,heh aby sme tam niekde nezabludili🙂)ale budes urcite spokojna,aspon co mi baby hovorili,ze je to dobre ze tam aj muzi mozu ist dovnutra 😉

elko69
9. feb 2010

no jasne podelim sa so zazitkami :D

avila
9. feb 2010

Ahojky,

Lutsine, drzim palce, ja som bola v takom strese... Hanba mi... Muzik dnes zbadal moje brusko a ze: "Zase je vacsie, co si mu dala papat?" 😀

elko69
9. feb 2010

avila nemas ho az take velke zase... 🙂

dydynka
autor
9. feb 2010

no elko mozes byt rada ze nemusis cakat mesiac ako ja,,, 😒 ale gratulujem,,aj moj drahy by bol rad z chlapceka,,ako nato reagoval tvoj drahy?

jaruska8
9. feb 2010

Jeeeeej Elko, chlapček!! Super, v Hlohovci je to vraj fajn, kamarátka tam bola a to do NR má na skok, ale radšej šla tam. Môj gynekológ má aj 3D ultrazvuk, manžel už bol vnútri aj pri minulom sone. teraz mi bude tiež robiť sono a ja sa u neho objednám aj na 3D. Peppe, ani ja sa neviem dočkať a dúfam, že všetko bude OK. 😉