Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

elko69
14. feb 2010

no sak aj nam ked sa ten drobec narodi sa budem onho stale bat, ja sa bojim o neho aj teraz ked je v bruchu este len...

myangels
14. feb 2010

Pekného Valentína želám 🙂 Je normálne aby aj v tehotenstve bolelo brucho? No lepšie povedané dnes v noci ma pobolievalo.Neznamená to dúfam hneď problém ....??Aj predtým ma cez deň raz za čas trošku pichalo

elko69
14. feb 2010

a aka bolest to bola???ako pred mrskou alebo nejake krce?

myangels
14. feb 2010

skôr ako pred menstr. a do toho trošku kŕče.Nemôže to byť aj z toho ,že som pred spaním zjedla 2 bomboniéry ? 🙂

elko69
14. feb 2010

no ked to bolo ako pred mrskou tak to je normalne to sa ti roztahuje maternica...ale nemas ziadny vytok ze hnedy alebo krvavy,ze??aj ked ja som mala trosku taky zafarbeny na zaciatku a to mi zase doky povedal ze je to pozostatok z menstruacie...

myangels
14. feb 2010

Nie výtok nemám vôbec.Nebýva mi ani zle ani nič podobné.Len ma boli prsia a veľa papám 🙂Ale to aj preto ,lebo som prestala fajčiť.Len ma tak divne pichá v bruchu.Nie kŕče ale pichá.

xpetka1x
14. feb 2010

myangels aj ja som prestala fajcit ked som zistila ze som tehotna..zacalo mi aj papakat riadne xutit ako za 5 nie za dvoch 🙂 a tiez ma pobolieva brusko.. no ale hlavny problem ked som fajcila dala som si kavu cigu a sup na wc hned som kakala aj kazdy den teraz idem raz za tyzden aj to tlacim o sto tristo tak aj z tocho ma pobolirva brucho teraz v utorok idem na poradnu tak si budem pytat niake lieky bo domace rady nezaberaju

elko69
14. feb 2010

myangels no tie bolesti prs su dalsie sprievodne príznaky tehotenstva :D

avila
14. feb 2010

Ahojky, tak peky dnik...

Ja som baby prestala fajcik hned v ten den, ako som si myslela, ze sa nam "zadarilo" a ono to bolo veru tak 😀 Ale musim povedat, ze mi to robi problem, predtym ked som bola nahnevana alebo ma cosi vytocilo, cigaretka ma uvolnila. Teraz siaham automaticky po sladkosti. Uz som sa to snazila oklamat bananom, mussli tycinkami... nezabera proste, nie je to ten pocit. Sa to snazim regulovat, ale veru tazke je... A ako ste na tom baby teraz? Mne pach z cigariet neskutocne vadi, dokonca aj mm sa musi osprchovat, bo ja to citim aj na kozi, na vlasoch...

dydynka
autor
14. feb 2010

janka hej som,,,uz 5mesiacov :d no tak vitaj medzi nami,,,

kiwi82
15. feb 2010

ahojte dievcata, dobre ranko.
poseledne dni som si vsimla taku vec, ze ked lezim na jednom alebo druhom boku a nohy mam skrcene jednu cez durhu chytaju ma krce do vonkajsich stran stehien. niekedy sa aj v noci na to zobudim a musim sa ponatahovat. nemate s tym niekto skusenost.
a este jedna vec. je tu nejaka baba s nizenou funkciu stitnej zlazi? a berie euthyrox? ide o to, ze neviem ake tehu vitaminy by som mohla, lebo takmer kazde obsahuju jod, co sa pri poruche stitnej zlazy nemoze.
ja som do 13 tt brala femibion 800 a to som netusila ze obsahuju jod, aj mi teraz doktorka zvysila davku euthyroxu z 25 na 75. myslela som, ze budem vo femibione pokracovat ale nechcem riskovat s tym jodom. beriem len predpisanu acidum folikum, nic ine. viete mi s tym poradit? dakujem a prajem prijemny den.
a potesujuca sprava, zevraj od buduceho tyzdna sa ma oteplit az do 10 stupnov, snad je to pravda. uz sa tesim. papa 😉

lutsine
15. feb 2010

🙂 😝

xpetka1x
15. feb 2010

avila no mne to teraz hrozne vadi tak som zistila ze som tehulka som si zapalila a tak mi prislo zel hned som sa aj dogrckala no a teraz to nemozem ani vidiet nie to este citit vcera sme boli na navsteve a moj mm si bol zapalit von potom si sadol ku mne az ma tak ovial ten pach a sup som utekala na wc zas grckat...tak apon tak lebo moja kamoska by pocas tehu aj spaky jedla 🙂 ta to mala naopkak jej to neskutocne vonalo a a to bola fajciarka predtym no ale nefajcila pocas tehu ale mala to taketo tazke..tak mi bud me radi

Inak baby kto ma tento tyzden poradnu:.??? ja zajtraaaaaaaaaa 😕 som strasne zvedava

dydynka
autor
15. feb 2010

ahojte baby,,,kiwi pomaha ked si das medzi nohy nejaku malu podusku,,,ty kokso neviem co sa stalo mojmu drahemu ale mi povedal ze by sme mohli ist kupit kocik :D

lucia.kl
15. feb 2010

ahoj Kiwi
ja beriem eutirox ale doktor ma nikdy neupozornil, že nesmiem brať jod, ja uživam GS mamavit - obsahuju jod, a vždy ked pridem na kontrolu tak mam vsetko v poriadku a to lieky beriem dosť nepravidelne 😀 myslim, že ten jod je v každych tehu vytaminoch

xpetka1x
15. feb 2010

baby ja som dnes rano mala taku bolest v podbrusku ale preslo to za 30 sekund potom som sla na velku a bolo ok.. myslite ze to mohlo byt z toho?, kedze mam teraz aj problemy so stolicou ze chodim tak 1 az 2 krat do tyzdna??

dydynka
autor
15. feb 2010

xpetkax ja mavam tiez problemy zo stolicou,,tiez nechodievam tak casto ako pred tehu,,,mne sa tiez stava ze ma niekedy tak moc pychne v podbrusku,,,ale to prejde,,potom sa male zacne hybat a viem ze je ok 😅

kiwi82
15. feb 2010

dievcata, dakujem za odpovede,
este by som rada vedela, ze ci mate skusenost s magneB6 a od ktoreho tt sa to moze. lebo magnezium je dobre proti krcom.
Xpetka, urcite to bolo kvoli kakaniu 😅 , aj ja ked niekdy idem tak ma bolia az vajecniky, kym to zo seba dostanem ☹ a to chodim celkom pravidelne kazdy den prip. kadzy druhy den.
lucka.kl- a nemala by si ten euthyrox predsa prat pravidelne? ono je to dost v tehu podstatne.

lucia.kl
15. feb 2010

ved už sa snažim ho brať pravidelne, ale ked idem na krv a pred tym som ho nemala tyzden a vysledky su v poriadku tak to tiež o niečom svedči.

pepppe
15. feb 2010

ahojte babulky,,,,co ako sa mame?ja dneksa volno,som si bola kupit tu detsku decku ,,,jajha taka om znej vytesena 😀 do poradne idem nie vo stvrtok ale v stredu,,,volala som ciu nemozem skor,bo vo stvrtok robim,uz sa tesim,dufam,ze je vsetko ok

dominikaa
15. feb 2010

kocky,tie prve pohyby ste citili skor tak v dolnej casti bruska?

pepppe
15. feb 2010

ja hej dominika 😉

xpetka1x
15. feb 2010

babule ja idem zajtra rano o 7 tak drzkajte palceky ak nebudete este buvat..potom dam vediet ako sme na tom

simonka28
15. feb 2010

ahojte kocky!juuj boli ma zub a nece sa mi ist k zubarovi sa bojim hoci je to moje zamestnanie ☹ pepppe ty mas taky tvar bruska ako ja 😉

elko69
15. feb 2010

ahojte babule tak ja sa hlasim ze mame potvrdeneho chlapa..hihi to 3D je uplne super,vsetko mi poukazoval a povysvetloval a urobil asi 6 foto a teda DVD,krasna pamiatka :D foto mam v albume...

pepppe
16. feb 2010

elko a co potrafila si tam?dalo sa to najst&???takze sa mam aj ja na co tesit.,,tak gratulujem k pipikovi 😀 videla som ich su krasne hotove uz babetko 😉

jaruska8
16. feb 2010

Ahojte baby, Jej, Elko, gratulujem, je strašne milučký ten tvoj drobček, no tak ty už môžeš nakupovať o sto šesť. 😀 😝 Ja som zvedavá, teda Peppe, ty si ma takto zradila a ideš už zajtra. 😀 😀 😀 No, s tou stlolicou je to aj u mňa, ja chodím celkom dobre, každý deň, alebo každý druhy, ale už vtedy je to nepríjemné, ľutujem tie, čo mávajú zápchy, to musí byť hnusný pocit. 😒 😒

xpetka1x
16. feb 2010

baby takk uz som domka malinke je v poriadku srdiecko nam pekne bilo aj sme hybali rucinkami aj nozinkami...som stastna 🙂 najbl.ideme 10. marca

pepppe
16. feb 2010

petka gratulujem ,,heh krasny pocit to je ze? 😉 jaruska,noo musim,bo treba zarabat, a nechcem moc vynechavat ale uz teraz sa bojim,ci je vsetko ako ma byt 😒 ale urcite hej,,,vsak babo citim,tak je ok hadam 😝 a co ako sa dnes citite baby?ja zase v praci,jajha tolko makam,,budem milionarka asi,,,hehe 😀 😀 daleko mam od nej veruze

jaruska8
16. feb 2010

Veď jasné, treba zarábať, hlavne v dnešnej dobe. 😒 A držím ti palce, určite bude všetko OK. 😉