Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

elko69
29. mar 2010

simonka no zatial som to nejako nepocitovala,ked mi tvrdlo tak to bolo kvoli zastavenym vetrom ale potom ked sa to uz zacalo uvolnovat tak to bolo v pohode...

simonka28
29. mar 2010

no ja uzivam aj magnezium ale to bude aj tym,ze od 7 az do 22-23 stale cosi robim a neoddychujem 😕

lulu4
29. mar 2010

ahojte kočky, dlhsie som tu nebola, akosi som nemala cas, stale nieco robim a posledne pripravy na svadbu, uz sa to blizi ze Pepppe? vy uz mate vsetko pripravene?
mna od vcera akosi pobolieva podbrusko, neviem z coho lebo som mala aj stolicu a mala som dnes pocit akoby som ho mala tvrdsie, mam s tym hned utekat k dokine alebo to nic nie je?

elko69
29. mar 2010

simonka tak oddychuj preboha!!!!sak mysli na seba a na svoje babatko 😉 pekne si lazkaj a vyloz nozky a oddychuj...

lulu a nemas zastavene vetry??skusala si espumisan??

elko69
29. mar 2010

no idem ja uz na kute tak papa kinderka 🙂

simonka28
30. mar 2010

ahojte kocky 🙂 kukam,ze nikoho nikde 😒 jas om sa dnes rozhodla,ze sa pustim do prania veciciek ale ked som tie vreca povytahovala tak ma presla chut 😖 sak este mame cas a navyse komoda pre maleho bude az vo stvrtok 😉 vonku je krasne tak to vyuzijem na prechadzku do mesta spojenu s vybavovackami...a vy co kde ste vsetke? ☹

jaruska8
30. mar 2010

Ahojte!! Simonka, dnes sa ako cítiš???? U nás sa mračí, snáď nebude pršať. 😠

vi3ka
30. mar 2010

ahojte babuľky.

takže nakoniec som bola na tej pohotovosti. zatiaľ si ma tam nenechali, ale povedal doktor, že ak mi to do zajtra neprejde, tak mám ísť k môjmu dokimu a že on ma už pošle do nemocky. včera ma vyšetril, že všetko v pohode z dola, zase mi dali infúziu aj čipok, tak mi bolo všelijak. večer a skoro ráno som ešte blinkala, ale teraz mi je celkom fajn, len mam zvýšenú teplotu pre zmenu. pijem čaj na žalúdok, takže uvidíme. hrozné dačo. a to je dnes tak pekne u nas, že by človek aj von vyšiel, ale....

tak pekný deň žienky 😎

simonka28
30. mar 2010

jaruska da sa.ja som naucena sa hybat a stale mi akosi unikne,ze sa treba setrit 😎 vi3ka ja som tiez stale zvracala,nic nejedla ale nejak to po4.mesiaci preslo 😉 pila som rumancekovy cajik-skus 😉

jaruska8
30. mar 2010

Vi3ka, držím palce, nech to prejde. Ja som nevoľnosti nemala a ja som sa zase bála, či je všetko v poriadku. 😖
Moja kolegyňa mi hovorila, že počas celého tehotenstva jej bývalo zle, pribrala celkovo len 4 ky a u doktora klamala, že 7. Malý sa jej narodil úplne zdravý a dokonca aj veľký a po pôrode mala na sebe menej ako pred otehotnením. Mohla jesť len zeleninu a ovocie, mlieko, z ostatného jej bolo zle.

elko69
30. mar 2010

vi3ka tak budem drzat palce nech sa to zlepsi 😉 ja som tiez ako jaruska ten statsny pripad ze nevolnosti neboli ziadne vobec...ani na zaciatku...

lutsine
30. mar 2010

Baby co kupujete pre babatko na odchod z porodnice? nejaku inspiraciu...... do porodnice nic nepotrebujem,lebo tam davaju ich oblecenie.

elko69
30. mar 2010

lutsine a vies ze ani ja neviem zatial

jaruska8
30. mar 2010

Ja som kúpila takú ,,štartovaciu" sadu, bielučké dupačky, košieľka, čapička, rukavičky, mini topánočky, teda skôr ponožtičky. To mi poradili v obchode.

elko69
30. mar 2010

no sak nad niecim podobnym rozmyslam aj ja asi.. 🙂

lutsine
30. mar 2010

a maju nieco take aj na nete?

elko69
30. mar 2010

lutsine ja myslim ze je dost obchodov,neboj najdeme nieco 😉

lutsine
30. mar 2010

lebo zatial fakt netusim, ze ked sa narodi v juli,to bude teplo,tak v com pojdeme z porodnice.....

jaruska8
30. mar 2010

Neboj, určite to musia mať v obchodoch. ja som to kúpila u nás. 😉 Na nete som to nepozerala. baby, ale veď keď máte bodynká, dupačky, tak nie je problém, veď im dáte to, nie????? Elko, veď ty už toho máš požehnane, nie????

elko69
30. mar 2010

jaruska no sak rozmyslam nad bodynkom a mam aj take tenke hohavice zelenkave aj biele a myslim ze v juni by to aj mohlo stacit nie?sak ho dam do zavinovacky este...a aj ciapocky mam uz vlastne kupene...

dydynka
autor
30. mar 2010

ahojte baby,,,no ja mam nakupene take male śupravy a rozmyslam ze do porodnice si zoberem tu bielo cervenu co mam v albume,,a pod to biele bodinka,,,alebo sak to este nieco dokupim 😀

jaruska8
30. mar 2010

Jasné Elko, to by malo stačiť podľa mňa. 😉

dydynka
autor
30. mar 2010

baby budeme z nemocite viest domo babo v autosedacke alebo ako?

jaruska8
30. mar 2010

Ja v autosedačke asi. Aj keď nemocnica je od nás na skok.

dydynka
autor
30. mar 2010

no ja tiez uvazujem nad tou autosedackou..

elko69
30. mar 2010

no ja asi v aute vo vajicku,sice mam porodnicu 10 min od domu... 🙂

jaruska8
30. mar 2010

Baby, si predstavte, teraz som volala doktorovi, kvôli výsledkom tej glukózy a je ten test pozitívny, asi ma porazí do kelu, ja to nechápem, veď mne ani sladké nechutí ani nič. 😒 😒 Zajtra tam musím zase ísť. ☹

zabkaevka
30. mar 2010

ahojte kočky, no vidím, že sa tu debata začala točiť už okolo pôrodnice 🙂 jeeeej tak to je zlaté 🙂
Mňa sa teraz skurát niektorí vypytujú, že či už niečo kupujem, a čo rozmýšľam kde budem rodiť. Ale zatiaľ ani jedno ani druhé, myslím, že nejakých pár týždňov mám na to čas. taaak do toho 24.týždňa, ako pozerám, tak väčšina z vás tiež asi skôr nezačala s týmto.

Bola som dnes na internom vyšetrení, robili my EKG, merali tlak, a nič iné, krvné výsledky som mala od svojho gyn., tak to mi nerobili. No a tlak som mala teraz menší 110/70 (v piatok u gynekológa na poradni 130/90, sranda) a tep intenzívny, 90/min, čo je trochuz výšené,ale je to normálne teraz v tehotenstve. Inak ja som stála mávala trochu vyšší tep. Hmm akčné srdiečko mám 🙂

kiwi82
30. mar 2010

ahojte dievcata,
ako sa mate? ja som dnes bola dat zasa moc na kultivaciu pre ten mocovy mechur a zasa to bolo negativne. som rada ale aj tak by ma zaujimalo, preco ma to furt boli. 😠 No a ked som sa dnes rozpraval s pani doktorkou tak sme stali na chodbe a bolo tam teplo a mne prislo dost blbo. horucava, oblial ma pot a musela som vybehut vonku na vzduch a naraz som vypila politrovu flasku vody. a v bufete som si dala preso s mliekom. s tym tlakom to neni sranda.... asi treba veeeeeeeeeeeeeeeela pit.
baby a co robite pre to aby ste mali makksiu stolicu? ja chodim skoro pravidelne, kazdy den niekedy kazdy druhy den ale az ma boli s prepacenim zadnica jak je ta stolica tvrda. aj dost pijem aj papam jogurtiky. asi by sa hodila nejaka vlaknina.
jaruska8, to ma mrzi, ze ti testy vysli pozitivne. a teraz budes este raz tie testy opakovat?

jaruska8
30. mar 2010

No neviem, asi ich ešte tie testy zopakujú, zajtra idem k dokymu, tak budem múdrejšia. Už som to predýchala. A večerala som brokolicu, pre istotu. Kiwi, mne pomáha musli a na večer kiwi, to zaberie na 100%. 😉