Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

lucia.kl
6. apr 2010

fatmira, nič ine ako urobiť si test ti neostava, priznaky su ako pri tehu ale kludne to moze byt prichadzajuca mrcha, zaleži od toho či taketo priznaky mavaš aj normalne alebo ich maš teraz 1x.

fatmira
6. apr 2010

lucia..ja viem.... test si urobim ale az buduci tyzden...par dni, nech som aspon v nadeji...ak tehu nie som .... no priznaky praveze take som nikdy nemala....pri mrche ma vzdy boli brucho....ale nie pomaly dva tyzdne dobredu..ze sa na bolest v noco niekedy zobudim..a prsia ma boleli len jediny krat v zivote, ked som zacala brat antikoncepciu...ktoru ale neberem uz vyse 2 rokov...

lutsine
6. apr 2010

ja som robila test uz pred prichodom mrchy dva dni dopredu a boli dve ciarky,takze vyskusaj 🙂

fatmira
6. apr 2010

keby to bol aj moj pripad....ale aj tak pockam do dalsieho tyzdna....alebo v nedelu si ho urobim.....
a pozeram lutsine, ze si z VT.... 🙂 taky tak....

tinkarisko
6. apr 2010

Ahoj fatmira tak toto vsetko co pises tak to su priznaky tehu,ale neviem ti na 100percent povedat.Takze lepsie by bolo keby si isla k lekarovi.

simonka28
6. apr 2010

ahojte maminy.no my sme od vcera chory!strasne ma boli hlava,je mi na zvracanie,hrdlo mi zviera,ze hltat nemozem.za to mozu tie vykyvy pocasia!zajtra idem na poradnu tak neviem ci mi budu brat krv...ale tesim sa,ze uvidim toho nasho pindurika maleho!sviatky za nami,konecne som tento rok nebola mokra iba dovonana ako pojazdna parfumeria.pekny zvysok dna vam zelam!

lindus1
6. apr 2010

dakujeme baby 🙂 inak tento rok tusim praje chlapcom, vsade v mojom okoli sami chlapci na ceste.....
ja si to uz pomalicky zacinam v hlave preorientovavat, z ruzovych satociek po ktorych som pokukovala budu teda modre a zelenkave nohavice, nech vidno ze je to chlap! 🙂 🙂 a mas pravdu peppe, druhe bude dievcatko a starsi bracek bude potom ochranovat malu fesandu 😎

tinkarisko
6. apr 2010

Ahojte chcela by som sa opytat,ze ked ma picha v podbrusku ked sa smejem alebo ked si kychnem je to zle? Bojim sa. 😕 Mam sa obavat alebo mam ist radsej na poho? Co mam robit vobec neviem.

elko69
6. apr 2010

lindus gratulujem,dalsi chlap nam tu pribudne 😉

lindus1
6. apr 2010

vdaka elko, tak sme spolu v klube 🙂

elko69
6. apr 2010

no veru a meno mate uz vymyslene??

lindus1
6. apr 2010

ale kdeze, mali sme vybrane dievcenske, to sme sa hned zhodli, ale s chlapcenskym to bude problem.... mne sa pacia uplne ine mena ako manzelovi, tak som zvedava, co nakoniec vyberieme.... zatial je to no name 😀

elko69
6. apr 2010

hmmmmmmm to poznam budem drzat palce pri vyberani mena...to ja som manzelovi napisala par mien co sa mne pacili a dala som mu na vyber a on asi z 10 vybral 3 a potom z tych sme asi este tyzden diskutovali ktore...a nakoniec to bude Jakubko :D .... ok idem uz off lebo idem dat sprchu a zalahnut k telke..tak papa zatial... a skus moju techniku vyberu,zober kalendar a vypis mena ktore sa tebe pacia a nech on zaciarkne ktore jemu z tych tvojich... 😉 🙂

tinkarisko
6. apr 2010

Lindus mozes mi prosim ta poradit,ze ked ma picha v podbrusku ked sa smejem alebo tak tak je to zleeeeeeee? Mam sa bat alebo nemusim. Prosim ta porad. 🙂 Dakujem.

lindus1
6. apr 2010

nooo my sme si zatial napisali kazdy po pat chlapcenskych mien, v ziadnom sme sa nezhodli 😀 ale vsak uvidime, cas ukaze, nejake uz len vyberieme hadam... ja tiez frcim do sprchy pred ordinaciou.. tak pekny vecer 🙂

lindus1
6. apr 2010

tinka mna z casu na cas tiez niekde pichlo, ale nejako som si to nevsimala, lebo sa aj maternica zvacsuje, tak som to brala ako normalka... pokial nemas silne bolesti, tak si myslim, ze je to v poriadku a ak si si neista, tak sa opytaj svojho lekara... ale podla mna sa nemusis znepokojovat 😉

tinkarisko
6. apr 2010

No dobre teda tak si ma ukludnila.Vies mam strach o to,lebo je to vytuzene a som na rizikovom 😒 tak mam vacsi strach.Takze mam byt kludna hovoris? 🙂

tinkarisko
6. apr 2010

Lindus 1 poslala som ti spravu,tak len aby si vedela.Ok?

lindus1
6. apr 2010

ok, zatial neprisla....

awalancha3
6. apr 2010

babenečky........ nemáte niečo overené na tehu nevoľnosť? nemyslim lieky, ale niečo prírodné... negrckam, ale rano okolo 04.00 ma prebudi silny pocit nevolnosti a a zbavim sa ho až večer ked zaspim..... som 7 tt

miriam11
6. apr 2010

awalancha, ja poznam velmi dobre ten pocit. Mne trosku pomahal zeleny caj sypany. Kupila som ho v lekarni, poradila mi lekarnicka, trosku to pomahalo, takisto mi pomahali gumove cukriky - tie medvediky, co pozna kazdy. Ja som sa v noci casto budila na to, ze sa mi chce blinkat..... A takto cez den mi bolo zle stale ako keby som mala chripku. Trvalo mi to 5 mesiacov a ja dufam, ze Tebe tak dlho zle byvat nebude. Takze odporucila by som Ti ten caj a drzim palce....... 😉

vi3ka
6. apr 2010

ahojte kočky. tie sviatky boli ale dlhé že?

awalacha: mne ukľudnil žalúdok zázvorový čaj s citrónom. vyskúšaj a uvidíš 😉 ja som nevoľnosťami trpela celý 1. trimester, ale teraz je to už fajn. držím palce nech ťa to netrápi dlho.

ja som celé sviatky jedla všetko, normálne som až rada, že už sa môžem konečne stravovať normálne. dnes som bola v Prešove, poobzerať nejaké tehu obchody, lebo u nás je to bieda a kúpila som si pekné čierne nohavice na traky. super materiál a vyzerám v nich celkom dobre. 🙂 no čo sa mi nepáči je, že tie tehu veci - oblečenie a tak. je také drahé! ako keby sme my tehuľky mali peniaze nazvyš! no nie? to je systém, ale čo narobíme že?

žienky zaželám vám už rovno pekný deň na zajtra, lebo tak neskoro tu už nikto dnes nebude 😉

tak sa majte

kiwi82
7. apr 2010

ahojte, dievcata, dobre ranko prajem, ja sa chystam prave na hematologiu na odbery ☹
Chcem sa vas spytat, ci mate niektora este taku zlu chut v ustach, co zvykne byt na zaciatku tehu. lebo mne sa zda, ze zasa to mam, hocico zjem, vypijem, ani zuvacka nezabera ani cukrik.
tinkarisko to pichanie v podbrusku je normalne, ja som to tiez mavala pri kaslani, kichani, otacani, zmene polohy. az som sa dakedy zlakla co to ale to nevadi.
mna uz treti den pobolieva v podbrusku. hlavne ked lezim a otacam sa alebo vstavam z postele.
dievcata a neviete co znamena skratka v tehu knizke fundus zs?
tak pekny dnik prajem.

lutsine
7. apr 2010

Moje bruško 25 tt 🙂

lutsine
7. apr 2010

už som doma z poradne, zajtra rano som objednaná na cukor. Ako to bude prebiehať? čo dnes jesť,resp. nejesť?

fatmira
7. apr 2010

dobre raaanko.... tak tie bolesti v podbrusku ma zase v noci zobudili :( trvali asi pol hodku a uplne identicke ako pred mrchou.... mam obavy....teda ak budem patrit k vam tehulkam, tak sa budem neskutocne velmi tesit...ale co ak to je nieco vazne?? 😨

lutsine
7. apr 2010

tak skus si urobit test ,najlepsie este dnes a budes vediet nacom si..... 🙂

fatmira
7. apr 2010

noooo..len problem je ten, ze ja som v zahranici , a predpokladam, ze tak skoro sa do obchodu nedostanem..a je to komicke, ale snubenec mi ho este odmieta kupit....nie ze by mu to robil, problem, ale chce este tyzden pockat..tak asi tak 🙂

lutsine
7. apr 2010

ale ak si,tak by ti to uz urcite ukazalo 🙂

avila
7. apr 2010

Lutsine, kraaaasne, zvacsujeme sa 😀 Vcera som mala az depresie, ked som sa videla vo velkom zrkalde na kurze ☹ Mne sa totiz zvacsili aj stehna.Muzik ma musi vzdy upokojovat.

Mne kazali nejest v ten den nic sladke, ani ovocie. Ani sladene napoje a podobne. A rano absolutne nalacno, bez vody tiez. Som bola smadna ako tava. Nic hrozne to nie je. Drzim paste 😉 Ozik, a este sa ma spytala sestricka, ze ci som nefajcila... chapete? Ze ani to sa nesmie. No, viem ze to bola taka otazka zo zvyku, ale sokla ma.