Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

fatmira
11. apr 2010

som naozaj plna ocakavania, lebo ani pri najmensom neviem, v akom tyzdni som... teda bud v 4 tt alebo niekde uplne na zaciatku...

inak lutsine, na matrike mat problem isto nebudete, lebo moja mala sestricka sa vola Emina, a to ani v slovenskom kalendari nie je a ani meninky nema...

lutsine
11. apr 2010

tu si zadaj do tabulky,datum poslednej menstruacie a ukaze ti to aj v akom tyzdni si....
http://www.najmama.sk/vypocet-terminu-porodu/

fatmira
11. apr 2010

jeeej aha co mi vyslo 🙂

Vaše dieťatko by sa malo narodiť pravdepodobne 4. decembra 2010 v znamení Strelec. Pravdepodobne ste v 6 týždni tehotenstva.

lutsine
11. apr 2010

No vidis,takze to sa uz mozes pomaly chystat k lekarovi 🙂 uz mozno ani nebude musiet brat krv a bude vidno srdiecko na ultrazvuku.

lutsine
11. apr 2010

no vidis darcek na Mikulasa 🙂

fatmira
11. apr 2010

lepsi darcek na mikulasa si ani neviem predstavit 🙂
tak asi idem volat a objednat si listok na slovensko.....asi je treba ist k lekarovi co najskor, vsak? ufff este ma caka ta daleka cesta domov 😝

lutsine
11. apr 2010

no aby sa potvrdilo zdrave tehotenstvo a vylucilo mimomaternicove.

fatmira
11. apr 2010

no toho sa bojim najviac...dufam, ze bude vsetko v najlepsiom poriadku....

elko69
11. apr 2010

fatmira neboj utekaj k lekarovi co najskor nech ti to potvrdi a budeme ti drzat vsetky palceky nech je vsetko tak ako ma byt...gratulujem 🙂

zuzkaznr
11. apr 2010

Baby dakujem 🙂 ulavilo sa mi a teraz uz len nech prejde ten mesiac co najrychlejsie 😀

avila
12. apr 2010

Baby, kedy zacina 3. trimester? Vsade pisu inak... Niekde v 27.t.t., niekde v 28... To v tom nemaju jasno? Co viete o tom vy?

ivanka85
12. apr 2010

aj ja som sa docitala vselijako, ale podla mna to bude ten 27.tt

lutsine
12. apr 2010

No to by aj mna zaujimalo kedy zacina 3.trimester.

dydynka
autor
12. apr 2010

ahojte baby,,,tak ja som si bola zobrat u dokiho papier k diabetologicke a chcela som ist k nej a ta ordinuje iba v utorok a stvrtok,,,,jak u debilov,tak musim tam ist zajtra,,,ach,.

tinkarisko
12. apr 2010

Ahojte babulienky ako sa Vam vsetkym dari? A co mate nove? 😀

fatmira
12. apr 2010

ahojte tehulky 🙂) ako sa mate?
zajtra vecer cestujem domov....no som v takom stave, ze mi je nenormlane zle...celu noc som kvoli tomu nespala.... a ani nic zjest nemozem :( bojim sa tej dlhej cesty domov, ze ako to zvladnem.....nastastie nezvraciam, len ma stale napina..ale tak nie je to nic prijemne..

lutsine
12. apr 2010

No tak stastnu cestu prajem domov 🙂 Doktora mas vo VT? ku komu chodis?

lindus1
12. apr 2010

ahojte kocky,

taaak vcera sme kuplili kocik, uplne neplanovane, akoze nakukli sme do obchodu a vysli s kocikom 😀 a to som si hovorila, ze kocik do 8. mesiaca urcite nekupim...... mne sa to zdalo skoro, ale moj manzel, ze coby bolo skoro, paci sa nam, tak berieme 😀 pridavam foto...

peppe gratulujem k titulu pani 🙂

lindus1
12. apr 2010

inak je to concord fusion travel set, zabudla som napisat...

lutsine
12. apr 2010

pekny, manzel planuje kupovat az ked sa maly narodi.... 🙂 vraj prve dni po porode aj tak budem len doma.....

pepppe
12. apr 2010

baby pocasie bolodobre,,,aspon ze neprsalo,len dost fukalo,,fotky sem potom hned dam dake,aby ste videli🙂) a inak dakujem za gratulacie,,boli sme do pol 5,a nozky ani neboleli,som sa prezula hned po prvom spolocnom tanci a boli pohodlne ako keby som bosa chodila 😉 som zvedava ako dopadla lulu,hadam napise aj ona

fatmira
12. apr 2010

lutsine dakujem...ano vo VT mam..chodim k Vlcekovi....
no teraz mi mamina volala a mi povedala nie moc prijemnu spravu....mala sestra ma kiahne, a bola sa u doktorky pytat, takze je velmi nebezpecne aby som na zaciatku tehotenstva bola s nou v kontakte ☹ a ja som sa uz tak tesila domov... no asi pojdem k svokrovcom (teda buducim)

pepppe
12. apr 2010

aspon jednu foto zatial dam,kamoska ma fotila

lutsine
12. apr 2010

Kočka Pepppe 🙂 veľmi Vám to pristane.

lutsine
12. apr 2010

Fatmira aj ja tam chodim 🙂 Kiahne su nebezpečné...Vlček robí celý týždeň,len štvrtkami máva voľno,lebo pracuje aj v pôrodnici.

lindus1
12. apr 2010

jeeeejo to je frantiskansky kostol pod hradom 🙂 zlati ste 🙂

lindus1
12. apr 2010

lutsine moj manzel je netrpezlivy, ten by to tak dlho nevydrzal 😀

jaruska8
12. apr 2010

Peppe, dodatočne všetko naj, bola si krásna nevestička. nech sa vám darí, hlavne nech ste zdraví a šťastní!! 😉 😉 😉

fatmira
12. apr 2010

lutsine: 🙂 🙂 🙂 vranov je male mesto 🙂 a to viem, ze stvrtok neordinuje, uz som sa raz tak sekla a uz si to pamatam, ale aj tak dakujem 😉
no myslela som si ze len ruzienka je nebezpecna..o tomto som vazne nevedela, este dobre ze sa popytala....

avila
12. apr 2010

Fatmira, davaj si pozor, fakt kiehne v tehu ziadna sranda. Na sestru kukni cez okno 😒 Strasne, ja viem. Ale co mama neurobi pre svoje male?

Inak Lutsine, Maxim je nadherne meno. Ja som mala v klientele zatial len jedneho chlapceka s tymto menom, rodicia boli ukrajinci. Tak ak tam oslavuju meninky, tak si mozte kuknut v ich kalendari 😀 . Ale urcite ziaden problem s tym nebude. Tusim je tam len nejaky manipulacny poplatok.

My zvazujeme? Dávid, Matúš. Ale asi skor Matúš. No neviem...

Pepppe, ste zlati🙂