Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

pepppe
16. máj 2010

noo hej to uvidime,,,jajha vam sa to uz blizi,,,vsak uz ste v 35tt elko aj dydynka 😉 tak uvidime komu znas sa narodi drobcek ako prvy 😀

elko69
16. máj 2010

pepppe sak ani ty uz nemas daleko do porodu 😉

pepppe
16. máj 2010

noo tak ja mam o dva tyzdne viac,teda dufam casu 😉 nech este pekne pocka,aspon kym bude znamenie rak,,,, 😀 este aj tak nemam vsetko pokupene,v pondelok nam pride kocik,sa uz strasne tesime,aky bude a este cakam na balik som objednavala zavinovacku a konstruksiu na baldachin 😉 do porodnice,mam nakupenu asi polovicku,este stale chyba toho dost,ale tak uz som aspon zacala,aj kupujete baby ten kolotoc nad posstielku?ja by som chcela

simonka28
16. máj 2010

ahojte maminy.mna tak strasne boli hlava a chce sa mi grcat,mi to pripomina zaciatky tehu:..(pepppe mne sa tiez paci kolotoc nad postielku a hlavne Fisher-Price ale to su ine ceny...

pepppe
16. máj 2010

noo akurat pozeram simonka na mimibazare alebo tu co je bazar,,su tam aj tie,ale ozaj tie ceny,,,ze wau asi postaci aj obycajny,,inak aj mna bolieva v poslednom case hlava,neviem veruze preco 😠

simonka28
16. máj 2010

no to hej.mne sa velmi aj paci to vibrujuce kresielko ale to tiez tak min.50eur na bazaroch.a sak mozno dostaneme,nie?s tou bolestou bohvie preco to je,tlak mam v pohode tak neviem,zeby to ovplyvnovali hormony ku koncu tehotenstva:.(fakt zavidim zenam,ktore nemali cele tehu ziadne problemy!

pepppe
16. máj 2010

nooo jajha ja by som chcela pre toho mojho krpceka skoro vsetko🙂akurat pozeram ,ze ako spravne nosit deticky na rukach,,,,a masirovnaie 😉 nooo ja som zo zaciatku nemala ziadne problemi ale po tom 4mesiaci mam vsetko,,,strie mam po celom bruchu hadam milion ich je ☹

simonka28
16. máj 2010

hej a natierala si si brusko?no niekedy ani to nepomoze:.(si myslim,ze je to normalne ved kazda mama chce pre svoje dieta to najkrajsie a najlepsie.u nas leje ako sialene,zima je vonku:.(sa ani nikam neda ist.

dydynka
autor
16. máj 2010

no mna hlava ani neboli ale mam problemy s dychanim,,a to aj ked som v klude,,,musim si najst nejaku polohu kedy sa mi dobre dycha,,,a hrozne mi byva zle od zaludka...cokolvek ziem je mi zle 😔

kiwi82
16. máj 2010

ahojte, pekne popoludnie prajem. dydynka aj mne zacalo byt opat zle od zaludka vzdy ked sa najem hoci len malu porciu mam napchaty zaludkok jak po troch reznoch. tazsie mi travy, citim sa vzdy plna.

simonka28
16. máj 2010

dydynka k dychaniu sa uz radsej ani nevyjadrujem:.(to uz babatka su velke,tlacia na pluca a nase telo musi riadne makat aby secko spravne fungovalo.

dydynka
autor
16. máj 2010

no ved to ,,,,ale tak ten mesiac to musim nejak vyzdrat

simonka28
16. máj 2010

to teda musime ked sme tolko toho uz pretrpeli...

dydynka
autor
16. máj 2010

ach zajtra budem mat vysledky s tych leukocytov tak som zvedava ake budu 😔

zabkaevka
16. máj 2010

ahoooj kočky. tak super, som rada, že dobre rátam tie týždne, už som si chcela prepisovať počítanie v kalendári 🙂
Asi zajtra alebo v utorok pôjdem na ten morfologický ultrazvuk, ráno sa to dozviem, budem volať jednej sestričke do nemocnice, ktorá mi už navrhla aj dokinu, ako pôrodníčku, takže rovno k nej by už aj teraz šla. Teším sa. Dám potom vedieť 🙂
Inak dnes fakt hrozné počasie. Len doma sme, ani do kina sa nám nechce, ako sme plánovali. Ale pozreli sme s mangelom film cez net (hmm presný názov neviem : Nejak se to ...., Meryl Streep tam hraje a jeden z Baldwinovcov 🙂 ) super sranda 🙂
Mimi kopká 🙂 teším sa z toho 🙂 a keď mangel priloží ruku k brušku, takv tedy presne štrajkuje 🙂 chichi len miminke kopce, zatiaľ 🙂 Tak paaaaa kočky, ozvem sa zajtra

pepppe
16. máj 2010

simonka,moc som sa nenatierala,zanedbavala som to a teraz to ozaj lutujem,ale co uz 😠 baby ani ja nemozem niekedy dychat,hlavne ekd si lahnem,,,tak ledva lapam po dychu,,,,,no ale pisete,,este ten mesiac vydrzime a bude ok 😉 ja teda nieco vyse mesiaca,ale tak nikdy nevieme kedyto na nas prise,,od zaludka mi nebyva zle,eln ta hlava a to dychanie,,,obcas ma boli spodok bruska,ked chodim,neviem preco

simonka28
16. máj 2010

pepppe lebo tam su upony maternice a podobne a maly ti blizi tym,ze sa hybe,ono sa to roztahuje-doktor mi povedal.ja som sa pri prvom len obycajnym telovym z Avonu natierala a v pohodke,teraz som si taky z lekarne,zatial nic nepozorujem.to teda mas pravdu,ze nevieme kedy nas to chyti.ja by som to mala mat naplanovane ak sa nic nebude robit tak po36tt cisarskym.

pepppe
16. máj 2010

wau simonka,vsak to uz mas za chvilenku,sa uz tesis,ze??a co malinky ti kolko vazi,lebo ja ani len netusim,kolko ma ten moj drobcek 🙂 noo vsak po porode to zbledne,ale buduce tehu uz budem mudrejsia,som to brala na lahku vahu,ale ozaj to vyzera otrasne

simonka28
16. máj 2010

no v stredu mi v Martine povedali,ze od2900g do 3150gramov.zajtra idem znova na utz aj na prietoky tak som zvedava.aj sa tesim bo som pribrala len na bruchu a je strasne tazke:.(

lutsine
16. máj 2010

🙂 aktualne...

dydynka
autor
16. máj 2010

heee lustine jake mas krasne brusko,,,take gulate,,,,ja mam pocit ze to moje je spicate :D

lutsine
16. máj 2010

hej,je gulate... 🙂

lindus1
17. máj 2010

ahojte kocky, dobre rano,
tu v nitre je neskutocne skarede pocasie, v kancli mam taku zimu, bo fuci jak besne, kosa jak v ruskom filme, som zababusena od hlavy az po paty, uz nech som zasa doma v perinkach.... ale babatku sa to zrejme paci, bo od rana veselo kopka 😉
baby kupujete monitor dychu? ak ano, tak aky?
a este ma zaujima ci kupujete odsavacku mlieka, ci az potom neskor?

lutsine
17. máj 2010

Ja uvazujem nad tym monitorom Snuza co sa dava len na plienku. Myslim,ze tento bude bohato stacit. 🙂

avila
17. máj 2010

Dobre rano zenusky,

uzasne pocasie 😒 A to ma byt az do stvrtka. Ale hadam vikend uz bude pekny, po chceme ist pozriet nasu porodnicu, tak nex je to pizitivne 😉

Baby, do porodnice si beriete aku znacku plienok? Sa neviem rozhodnut...

pepppe
17. máj 2010

avila potesim ta vikend ma byt 24stupnovy 😉 pekne teploooooo,,konecne vsak dnes aj muz je doma,co sa neda robit vonku,tak mame aspon spolocny dnik,lebo som snim celi den nebola uz pekne dlho,vikend robil,tak som snim ani nebola.....mna celu noc ten moj krpcek kopal,nieze by vnoci spinkal 😀

nikinka1981
17. máj 2010

Ahojte dievčatá. Ja som po troch missed ab, naposledy v máji 2002. Teraz som otehotnela 28.4. a som v 4 tt. Robila som si testy a vyšlo mi, že som tehotná na všetkých troch. Šla som vo štvrtok l lekárovi, pretože som chcela nech mi niečo predpíše a rieši sa protipotratová liečba, ale on mi len povedal, že to ešte nemôže vedieť, že som tehotná a, že som tam skoro a mám prísť až 31.5. Nedal mi vôbec nijaké lieky. Neviem čo mám robiť, či si ich mám ísť predpísať, alebo mám počkať ešte tie dva týždne? Ale nechcem aby bolo neskoro...☹ Máte skúsenostu s utrogestanom, alebo duphastonom?

pepppe
17. máj 2010

nikinka,,,musi doktor ozaj pockat,lebo tak skoro este nevie ci tam nieco je,alebo nie,nebojaj vyckas dva tyzdne a potom ti predpise-...ja nemam skusenosti stymi liekmi ,ale baby niektore tu urcite maju a poradia ti,,,ja som bola u dr v 5tt a tiez nic nevidel a kazal mi dojst az za mesiac,,si to vies predstavit,,,aka vecnost to bola,tak sa neboj 😉

krtica11
17. máj 2010

Ahoj Niki pozri si teraz som ti napisala do temy utrogestan

nikinka1981
17. máj 2010

Ďakujem Ti Krtica11, práve som si to prečítala. Tento lekár je už môj tretí a je to dokonca rizikový lekár pôrodník, takže by mal vedieť, ale to, že som po 3 MA ma zarazil jeho prístup veľmi. Tebe predpísal lekár potom utrogestan?