Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

avila
26. jún 2010

Ahojte babulky, Matusko dnes hadam vobec v brusku nespal, normalne mam pocit, ze kope stale. Brat sa smial, ze asi hlada miesto, odkial von 😀

@lucia.kl to je fajn, ze su dake dobrucke, ja tiez hovorim muzickovi, ze nex sa neplasi predom, ze nie kazdy novorodencek je kriklun 😉

@lutsine aj tebe kus padlo brusko?

dydynka
autor
27. jún 2010

ahojte kočky,,,vcerajsia grilovacka bola v pohode,,vsetci ma uz posielaju do porodnice 😀 kazdy kto ma vidi sa ma pyta co tu este robim jakto ze este nerodim,,, 🙄 tie otazky mi uz lezu na nervy,,nebavi ma stale odpovedat ze malej sa asi neche, ☹ ☹ vcera som bola cely den taka divna este ma aj drahy nahneval,,, 😒 ach,,hadam to dneska bude lepsie 😝

lindus1
27. jún 2010

ahoj kocky, ako sa dnes mate? konecne to zacina vyzerat na leto, jupiii 🙂

@dydynka aj ja som bola vcera na grilovacke a o polnoci som soferovala 60 km domov, som myslela, ze zaspim za volantom... ale bolo dobre a hlavne cerstvy vzduch, teraz mam stale pocit, ze mam malo kyslika 😉
dydy a este v pohode chodis, sedis a tak? uz to brusko musi byt asi aj na obtiaz, ze?

pepppe
27. jún 2010

@dydynka mala raz von pojde,a urcite to bude coskoro,,len aby si este dnes neutekala moja 😉 nooo ja by som uz tiez rada sla,ale co ked sa im proste von nechce,vecer som mala take bolesti,trvali asi 5min,tak som cakala co bude dalej a???nic 😀 hheh pekne som zaspala a uz viac nic nebolelo 😀 dnes je ozaj krasne,,,ja som sama doma,muzik siel makat,,,,jajha vsak ja nerada byvam sama,nemam sa skym rozpravat a to ma zabija 😀

elko69
27. jún 2010

@kiwi82 nieje zac,aj ja osm vela krat poprosila ine dievcata o radu a viem ako to je dobre ak ti moze niekto poradit a ked mozem aj ja tak to rada urobim...a drzim palce ani sa nenazdas a uz budes mat drobca pri sebe..juj uzi si ten prvy pohlad na nu ked ti ju ukazu,je to ten najkrajsi pocit ...

elko69
27. jún 2010

@lucia.kl waw tak to ta obdivujem,ja osm ledva vytlacila jedno a neviem si predstavit ze by som mala este jedno babo porodit hned potom,aj ked to slo mozno lahsie,ale aspon raz si zatlacit musela este,nie?no sak ked budes mat trosku casu tak sem das nejake foto...a teda zavidim ze 5 hodin spinkali,to j alen snivat mozem 😒

elko69
27. jún 2010

@jaruska8 sak kysle,nie???sa bojim hocico kysle zjest aby som nahodou nestratila tym mliecko...ja uz ani eveim co si mozem dat a co nie...by mohli davat v porodnici pri odchode nejake brozurky ze co mozme a co nie zjest ked kojime 🙂

elko69
27. jún 2010

@romini neviem...ja som ho len raz v porodnici vazila pred a po papani a vtedy mi vytiahol 50 ale zase odvtedy uz papame zase viac...

pepppe
27. jún 2010

@elko69 uz ma v albume fotky dievcatiek 😉 su krasnucke

elko69
27. jún 2010

@pepppe no uz som kuk..dakujem za info 🙂

elko69
27. jún 2010

@lucia.kl no krasne su princezne,este raz gratulujem..tak nech vam robia len radost baby jedny 😀 😀 😀 😀 😀

pepppe
27. jún 2010

😉 😉 @elko69 neni zaco,,,,a co ako sa mate vy??drobcek spinka???ozaj aj na prechadzke ste uz boli?

dydynka
autor
27. jún 2010

no ja este aj soferujem,,,akurat som sa vratila s hypernovi,,,no je to uz naobtiaz ale tak uz to musim nejako vydrzat,,,ale stale menim polohy,,,chvilu sedim a chvilu lezim,,,brucho uz mam dost nizko tak cakam,,dneska ma dva krat tak divno pichlo v podbrusku,,kamoska mi hovorila ze ma tusaka ze to pride dneska,,bodaj mi mala pravdu 😀

pepppe
27. jún 2010

tak nech to pride teda dneska 😉 bodaj by mala pravdu,ze???

vi3ka
27. jún 2010

baby otázočka pre tie vo vyššom štádiu tehu: robíte si masáž hrádze? tak ma to dnes napadlo.... hm? že či to pomôže pre ľahší pôrod, alebo nie? peknú nedeľu 🙂

kiwi82
27. jún 2010

@vi3ka ahoj, ja to nerobim ale robi to moja kamoska ale to sa ma zacat asi az v 36tt. Teda aspon ona tak zacinala. Tento tyzden bude mat termin, tak potom dam vediet, ci to ozaj pomohlo 😉

pepppe
27. jún 2010

@vi3ka ja nie,,,,,ja pijem caj s ostruziny malinovej,,,vraj je to dobre ,,,,,"ulahci porod,,"mal by byt rychlejsi,tak uvidime 😒

vi3ka
27. jún 2010

jasné, ja to akože ešte nechcem robiť teraz, ale vyskúšala by som pred pôrodom. možno že to bude lepšie. uvidíme.
@kiwi82 tak to určite daj potom vedieť, že či jej to pomohlo.

@pepppe o tom som počula. ja som počas tehu pila len ovocné čaje a mám jeden taký fajný malinkový čaj, no a ked som si prečítala na nete, že to môže vyvolať pôrod, tak odvtedy ho nepijem. začnem, až ked sa mi bude chcieť rodiť 😀 😀 skús aj tonic, že vraj aj ten pomáha

dydynka
autor
27. jún 2010

@pepppe no bodaj mi mala pravdu,,,ona mi ide k porodu tak uvidime ,,,,do noci je casu vela 😀

tinkarisko
27. jún 2010

@dydynka drzim ti palce a potom mi daj vediet ako sa vratis s porodky a porozpravas nam vsetko.Ja som zvedava a tesim sa.Drz sa. 😀

dydynka
autor
27. jún 2010

@tinkarisko jasne ze dam vediet hned jak sa vratim z porodnice,,,len sa tam musim prve dostat 😀

tinkarisko
27. jún 2010

@dydynka neboj dostanes sa tam. ja verim v to ze to pride dnes.A ak nie tak ved uvidis co ti povie doki.No musis jej vela rozpravat nech uz ide von. 😀 A nemas ziadne bolesti ani nic?

dydynka
autor
27. jún 2010

no dneska ma tak dva krat divne pichlo v podbrusku a mala som bolesti ako pri kramoch ale inak nic,,,

tinkarisko
27. jún 2010

@dydynka no tak mozno ze pojdes dnes uz 🙂

dydynka
autor
27. jún 2010

este som si aj teraz v sprche pustala vrelu vodu na brusko a krize ako cely tyzden tak uvidime ,,aj ananasovi dzus som pila,,aj ten vraj pomaha,,a draheho som prehovala aj na sex,,,tak uvidime ci bude drahy ochotny,,

tinkarisko
27. jún 2010

@dydynka no ved uvidis,ja ti drzim palceky nech to je uz dnes. 😀

avila
28. jún 2010

@vi3ka ja pouzivam na masaz hradze Waledu. Robim to kazdy 2. den (v navode je 3-4 krat do tyzdna). Tak potom dam vediet. Nastrihu sa bojim ako cert kriza (teda toho hojenia).

My sme boli vcera na gulasiku. Ja dufam, ze sa muzickovi zajtra podari vybavit volno a pojdeme do poradne, ak nie tak az vo svtrtok.

avila
28. jún 2010

@lucia.kl malinke su uzasne a kazda je uplne ina, vsak? Navstev si asi uzijete az-az 😉

lutsine
28. jún 2010

ahojte kocky, ja mam uz sa sebou poradnu u mojho dokiho, takze hrdlo skratene 1 cm, otvorena na 1 prst...vraj ak by mi odtiekla plodova voda,mam utekat do nemocky....no sranda....a ja ze male bude este v brusku aspon do terminu. 🙂

lutsine
28. jún 2010

a CS mame 10.