Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

elko69
4. júl 2010

@dydynka hehe napodobne..a ako zvladas unavu???ja niekedy v noci ked k nemu vstavam normalne rozmyslam ci papal alebo nie alebo zaspavam pri tom ako mu davam prso... 🙂

elko69
4. júl 2010

@dydynka a inak ako si zvladala kontrakcie?

dydynka
autor
4. júl 2010

@elko69 tak ja tiez ked nemoze zaspat v noci a cicikam ju narukach tak sa mi pritom zatvaraju oci a pomaly zaspavam,,no a kontrakcie boli dost bolestive ale som ich zo zatatimi zubami zvladla,,ale dost to bolelo hlavne v krizoch

romini
4. júl 2010

@elko69 tiez si asi bola aj trochu zavodnena nie????
@dydynka si rada ze uz to mas za sebou co? kolkaty den si vlastne prenasala?

dydynka
autor
4. júl 2010

@romini som velmi rada ze to mam za sebou,,,no a ja som prenasala 4 dni,,,

romini
4. júl 2010

@dydynka a aky je to pocit ked nemas take velke brusko zrazu?

dydynka
autor
4. júl 2010

no je to fajn ked si vidim na nohy konecne a mozem sa zohnut,,len si teraz nemozem dobre sadnut kvoli stichom co ma sili,,tak cakam kedy to prestane boliet a bude vsetko fajn

pepppe
4. júl 2010

@romini noo moj prvy bol ale vcera 😀 dr mi hovorili ze to bude skor,ale nie,,tak neviemm...zatial nic,sex nepomohol 😀 ja idem tiez bez epiduralky,,,tak ako nejako sa nebojim,vsak bude to urcite boliet,ale vydrzim som silnej povahy,takze to musim nejako pretrpiet,,,strasne sa tesim na malehoo,,, 😉 uvidime mozno budem mat rychli porod a mozno naopak,bude strasne dlhi,co by som ale nerada

romini
4. júl 2010

@pepppe Ja mam doktora vybaveneho zazmluvneneho dufam ze ma nenecha trapit ty mas tiez svojho porodnika?

romini
4. júl 2010

@dydynka hehe konecne vidis na nohy??? ja sa tesim tiez ked si na ne nielen budem vidiet ale aj to ked mi prestanu opuchat a normalne si ich aj budem moct oholit lebo cez brucho mi to nejde.... 😀 😀 toto by mali zazit aj chlapi na striedacku raz jeden partner a raz druhy... 😀 😀 😀 😀

elko69
4. júl 2010

@dydynka a ako dlho si ich mala,myslim tie silne?dlho si sa otvarala ci ani nie...

elko69
4. júl 2010

@romini zavodnena???

jeiny
4. júl 2010

ahojte, aj ja uz by som to chcela mat za sebou, velmi a drobca pri sebe.

pepppe
5. júl 2010

@romini ja nemam,,,,,necham to na nahodu,podla mna to je moc drahe ,,,a zaidneho nepoznam,takze uvidime 🙂

pepppe
5. júl 2010

@jeiny nooo chudatko,ty prenasas???ale tak hadam ta to chyti cim skor...,drzim palceky 😉

lucia.kl
5. júl 2010

ako sme už narastli.

lucia.kl
5. júl 2010

vidím, že rozoberáte rodenie bez epi. nič sa nebojte, dá sa to zvládnuť ja som tak rodila dvojčatá, ked tlačíš, tak ta bolesť nieje taká velká, hlavne treba počúvať doktorov a sestričy a potom to pôjde rýchlo.
a čo sa týka ležania po pôrode, tak 3 hodiny som ležala na chodbe vedla pôrodnej sály a kedže som ležala na inom poschodí ako deťi, tak som za nimi bola večer a potom druhy deň po vizite, na izbu som ich dostala až treti deň po pôrode....

pepppe
5. júl 2010

@lucia.kl no oriadne pekne kocky rastu 😉 deticky strasne rychlo rastu,preto si ich musime uzit kym su este taketo malinke klbka 😉

tinkarisko
5. júl 2010

@dydynka ahoj a kde si rodila?A kolko hodin?

lucia.kl
5. júl 2010

pridala som nove fotky do albumu

romini
5. júl 2010

caute baby to bude dnes hic co? ja mam dnes termin a zatim sa nic nedeje uz som plna ocakavania

avila
5. júl 2010

@lucia.kl male su absolutne uzasne a menia sa zo dna na den, co? Nadherne 🙂

Ja idem tiez bez epiduralky, nejak to zvladneme, tiez s muzickom. Je taky zlaty, sa snazi vsetko spolu so mnou prezivat. Dnes sa mi snivalo, ze sa mi narodila dievka a bola strasne velka 😀 Jooj baby, nechce sa mi verit, ze o par dni budem mama 🙂

elko69
5. júl 2010

@jeiny chodis do TT nemocnice,ak hej ku komu alebo tak ked prides kto ma sluzbu tak ides?ja len ze ked uz si po termine par dni ci ti nenaplanovali porod keby si nejako prenasala dlhsie?

lutsine
5. júl 2010

peppe tu dnes nebola, co nam uz porodila? ja som este tu a to lekar ma v piatok strasil, ze dlho nevydrzim.... 😀 ale uz sa mi v noci zle spi, na wecko beham aj sestkrat za noc, cez den tiez.....uz ma vsetko dole tlaci,akoby som mala prasknut....ziadne tabletky uz od vcera neberiem,tak uvidime...

pepppe
5. júl 2010

@lutsine ale kdeze porodila 😀 tomu mojmu sa strasne nechce von ako vidim,nic vobec nic nepomaha

avila
5. júl 2010

Jooj, o tom tlaceni... maly sa dnes rozhodol, ze to skusi cez steny bruska.... Mam dost...

lutsine
5. júl 2010

@avila mna to uz tlaci vsade...hore dole, vpravo,vlavo...a najma dole na konecnik....

jeiny
5. júl 2010

@elko69

ono oficialny termin som mala 2.7. ale doki mi vravel odzaciatku ze prcek je o tyzden mensi, tak vlastne prenasam aj neprenasam...ale citim sa cim dalej tym lepsie, predpokladam ze asi "ticho pred burkou" 🙂

zajtra mam poradnu a ze uz to poriesime ak sa to neporiesi same (takze tento tyzden to uz bude urcite) trosku sa bojim toho vyvolavaneho porodu, ale tak co uz

elko69
5. júl 2010

@jeiny a v TT budes rodit??ku komu chodis?

dydynka
autor
5. júl 2010

ja som nemala dlho tie moc silne kontrakcie,,,neotvarala som sa dlho,,,,no a rodila som na kramaroch,, aj ja som rada ze si mozem normalne oholit nohy,,