Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

lji
2. jan 2010

ahojte. Ja v hĺbke duše dúfam že sa k vám pridám. posledné dni som mala 1.novembra. Od vtedy mám neuveriteľné bolestí pŕs a pár dní mi je ťažšie od žalúdka.včera to bolo už silné tak som si rovno spravila test a tam sa ukázali dve čiaročky. hned v pondelok sa idem objednať doktorovi, ale stále mám strach že mi povie, že sa to len pomýlilo. normálne sa už začínam tešiť tak také sklamanie by nebolo ktoviečo 😝 Držte päste. síce treba ešte školu dokončiť (nám obom), ale keď sa chce tak sa dá zvládnuť všetko 😉

janulienka89
2. jan 2010

Dobre ranko, ja som sa tuto noc vobec nevyspala bolo mi zle a stale som na nieco myslela nevedela som zaspat a ked som zaspala tak som sa zachvilu zobudila.
Ilja: budeme drzat päste, ja verim ze si tehotna 🙂 musis verit aj ty.

lutsine
2. jan 2010

ahojte,tak ja som sa dnes zobudila okolo deviatej,naranajkovala sa,jogurt a chlebik so salamou a actimel. A tak pomaly priberam do bruska.Dnes som sama. Manzel je v sluzbe a pride az zajtra rano. Tak Vam prajem peknu sobotu.

simona55
2. jan 2010

lji mas 100% tehu, tehu sa stakimy to priznakmy zacinaju, drzsa bude vsetko ok

avila
2. jan 2010

Lji, gratuluje 🙂 Neboj, vsetko bude OK. Tie prsia som mala strasne naliate aj ja, hrozne ma boleli. Teraz uz lepsie. Len som si musel kupit vacsie podprsenky...

Lutsine, vsak sa Ti zvacsuje brusko? Mne nikto nechce verit. Je pravda, ze mi chuti papat ale je stale vacsie. Som si vsimla, ze sme narovnako 😉

lutsine
2. jan 2010

avila mam aj fotky bruska v albume.

lutsine
2. jan 2010

avila pridaj aj ty nejake foto? Kedy mas poradnu?

elko69
2. jan 2010

lji tak budem drzat palceky,ale podla coho ako to opisujes si tehotna, skus zakupit este jeden test inej znacky a urob si ho a uvidis..mne to ukazali 3 testy a potom som uverila a uz mi to lekar iba potvrdil...

tinka349
2. jan 2010

lji - a kolko mate s priatelom rokov? ja mam tiez este pred sebou skolu, som vo 4.rocniku na VS....ale tak dufam, ze to zvladnem, hoc nemame externe studium...mam zlatych rodicov a ti mi dost pomahaju

mib
2. jan 2010

ahojte kocky,

lutsine, avila, mne brusko tiez za posledne dni celkom narastlo. 🙂 ... a od papania to urcite nebude. jem totiz menej nez pred tehu. posledne dni ma svrbi brusko. nemate podobne pocity?

elko69
2. jan 2010

tinka moja kamoska urobila popri tehotenstvu a potom malej bakalara a pritom mala jej nespavala moc...

mib
2. jan 2010

janulienka, to uz tri mesiace po porode ste zacali pracovat na druhom babatku? ja som myslela, ze sa to snad ani technicky neda. 😀 vies, na jednej strane to budes mat velmi intenzivne, ale po case to bude super. drobci budu rovnako stari a spolu sa zahraju, pomozu si. ja som si z tohto dovodu zelala dvojicky. 😉

janulienka89
2. jan 2010

no preto sme chceli hned dalsie aby sa mohli hrat aby nebol sam ja si myslim ze je to tak lepsie.

elko69
2. jan 2010

no ja tiez obdivujem maminy ktore si na toto trufnu,ja neviem ako to budem zvladat s jednym a nie s dvoma,ale je to super z hladiska veku to hej...lebo moj bracho so sestru boli po roku a oni si viac rozumeli ako somnou a to som bola po 5 r. po bratovi...

mib
2. jan 2010

elko, u nas je to presne tak isto ... najprv sestra a o rok na to brat. malo to vela vyhod. ale verim tomu, ze tie prve dva roky su velmi narocne. to si uz myslim, ze je potom jednoduchsie s dvojkami. tie su aspon v rovnakom vyvojovom stadiu a vies si spravit rezim ... ak samozrejme nie su problemy. ale tak ako pises ... bude nam stacit jedno ... zatial. 😀

janulienka, to s tym kocikom sa da velmi lahko riesit. existuju kociky, ktore su pre rozne velkych surodencov. pre starsieho nasadis sportovu cast, pre mladsieho vajicko alebo hlboky kocik. 😉

janulienka89
2. jan 2010

no viem ja uz som si aj nasla taky dobry a aj malinky http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

elko69
2. jan 2010

mib ako vravis hned poporode idem asi na antikoncepciu a po nejakom case ju mozno zase vysadim a uvidime :D

janulienka89
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mib
2. jan 2010

janulienka, velmi pekny ... co by sa tlacili dvaja v jednom kociku, ked su dnes take dobre moznosti ako ich skombinovat. 😉

elko, napodobne ... len ja nemusim ani antikoncepciu. mam zvysenu imunitu, takze je velmi nepravdepodobne, ze by som otehotnela. na tohto drobca sme cakali sest rokov. a ak by sa zadarilo, tak by to bolo aspon bez dalsieho stresu. a potom uz radsej aj ta antikoncepcia. 😀

elko69
2. jan 2010

mib no ja som antikoncepsiu vysadila hned po svadbe co je asi 2 roky dozadu /v septembri 2007/ no a davali sme si skor bacha celu dobu,mozno par krat sme to tak neurobili a zrovna v septembri mi vychadza ze sme nasho drobca aj splodili :D zeby na vyrocie svadby 🙂))

janulienka89
2. jan 2010

mib ale to neni malinke jak to vyzera neviem kamoska ma taky a je velmi spokojna no neviem este porozmyslam, vsak mam casu dost 😀

lji
2. jan 2010

tinka349: končíme vysokú. Ak to budem mať potvrdené tak až 3mesiace po štátniciach by sa to malo narodiť 😅 takže to nám vychádza fajne... 😉

elko69
2. jan 2010

Iji tak daj teda vediet co povedal lekar...inak baby moja kamaratka zistila ze je tehu az v 17 tt co je 5. mesiac..dobre ze???to aj doktor bol prekvapeny ze to nevedela skor...hihi

mib
2. jan 2010

janulienka, ja som myslela ze preco by sa tlacili dvaja v jednom tak ako ti to vravela svokra. 😀 ten co si vybrala je presne to, co som mala na mysli. videla som mamicky s takouto variantou, alebo takou, kde boli obaja drobci vedla seba. len ten je uz sirsi.

maminecka26
2. jan 2010

ahojte....neviete kto sluzi cez vikend v ga na gynde???

simonka28
2. jan 2010

ahojte kocky!ja snad dnes zomieram!taaak mi je zle,od noci mam migrenu,grcam-no hnus! ☹

elko69
2. jan 2010

fuha nezavidim simi skus dat nejaku prechadzku po vonku a skus pit vela tekutin proti tej bolesti hlavy...

maminecka tak to veru neviem,skus pozret nejaku info linku ci nema nemocnica...

simonka28
2. jan 2010

no ved pijem a nic nepomaha.normalne nechapem ako moze taka bolest hlavy existovat 😖

jaruska8
2. jan 2010

Ahojte baby, no tak ja ležím, už 6 dní špiním a je to z nízko položenej placenty. 😒 Špinenie nie je stále, niekdy aj pol dňa nič, musíme vydržať. Najhoršie je, že mám asi kvasinky, aj z kultivácie mi ich doktor zistil, ale kedže som nemala žiadne príznaky, tak mi povedal, že ak sa niečo vyskytne, tak mám prísť, no a vyskytol sa zelenkavožltý výtok, nie stále, ale bol to šok. S kvasinkami som mávala problémy a aj som sa čudovala, že v tehotenstve zatiaľ nič a už je to tu. 😒 Inak, šťastný nový rok!! Je tu niektorá z vás, čo má podobný problém??

dydynka
autor
2. jan 2010

jankaaa tak nakonec sa vam to podarilo aj to druhe ? tak gratulujem 😀