Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

lucia.kl
11. mar 2010

vi3ka - ja mam vychadzky 2x denne po dve hodiny vraj tym že som na rizikovom mi nemôže dať neobmedze už som sa na to pytala
zabkaevka - PN ka nepodlieha daneniu, takze to dostavaš cele - 55% z hrubeho. ja som bohužial PN kou strašne stratova, som bola aj zamestnanec aj živnostnik a PN ku dostavam len zo zamestnania kedže som si neplatila zo živnosti a DNP mi daju až po 270dňoch, čo bude až apríl, takže som s toho na prašky, mame vela uverov a neni to z čoho platiť ☹

dydynka
autor
11. mar 2010

baby tak mi sme sa konecne s drahym dohodli na mene pre nasu bambulku,,bude sa vola Kristinka 🙂

lutsine
11. mar 2010

Dydy velmi pekne meno ste vybrali🙂

dydynka
autor
11. mar 2010

no to vybral drahy,,tak som mu urobila povoli,,,kedze on chcel lili ale v kalendari je len lilian,,a to sa mu nepacilo,,,on chcel len lilli,,,tak sme sa dohodli na kristinke,,,

elko69
12. mar 2010

dydy ved ani kristinka neni zle,je to pekné meno, aj my sme ju dokonca mali v zalohe keby to bolo dievča....

simonka28
12. mar 2010

ahojte maminy 🙂 takze tento tok to bude prevaha chlapcov!doktor tam zasa videl semenniky 😉 takze uz mozes zacat premyslat nad chlapcenskym menom hoci dievcenske som mala definitivne pripravene 😒 to nevadi aspon budem chlapmi obklopena 😉

elko69
12. mar 2010

simonka a vy ste si chceli dat zistit pohlavie aj??takze hlapec??hehe gratulujem nam sa narodia mozno narovnako dvaja chlapi teda :D...

dydynka
autor
12. mar 2010

tak gratulujem simonka ku chlapcovi 😀

elko no ja som chcela viktoriu alebo vanesu,,ale jemu sa to nepacilo,,,on moze byt rad ze je meno podla neho,,,ja som mu vyhovela ale on mne ne,,,

simonka28
12. mar 2010

no mna sa vzdy spyta ci chcem vediet,minule si nebol isty ale teraz to uz vyzeralo na chlapceka.maly je strasne stastny,ze sa mu splnil sen no len sa bojim aby nahodou odtial este dievcatko nevyliezlo.v pondelok idem do rizikovej a tam maju lepsi tak hodim aj otazku na nich.inac aj u nas uz bude 3D len sa na nom ucia.no elko ak sa nebude pytat skor na svet tak by sa mali priblizne rovnako narodit.

avila
12. mar 2010

Simonka, gratuluje k chlacekovi 😉 Muzicek musi byt stastny, nie? A nad akym menom premyslate?

Dydy, Kristinka je nadherne meno. Nie je take bezne, tak aspon nebude 5 Kristinok v triede co sa stava pri Sofinkach a Ninkach aj ked su to nadherne mena.

Moje male je vecerne dieta, ale inak zlate... Vstava aj zaspava spolu s maminkou. Muz je sklamany, ze este nic neciti, ze pohyby citim len ja. Kedy vasi muzickovia nieco pocitili, nex ho viem potesit?

dydynka
autor
12. mar 2010

avila moj to citil asi tiez v nejakom tyzdni ako si teraz,,,ale skorej to videl ako citil 😀

simonka28
12. mar 2010

avila my sme cely dievcatko kedze chlapca uz mame ale nevadi 😉 aj tak je rad aspon mu bude mat kto pri chalupke pomahat 😉 no meno mozno Oliver alebo Leo,netusime,spolieham sa ze ma to napadne par dni pred porodom ako pri prvom 😀

avila
12. mar 2010

Simonka, tiez krasne mena. No my sme na tom tak ako vy. Nad chlapcenskym uvazujeme len tak letmo... Tak uvidime, ci o 3 tyzdne bude nase male smelsie a natrci sa 😀 Ale zda sa mi, ze je kus inak pootocene, lebo ho tak inde citim 🙂

Tak poviem muzickovi nex sleduje...

zabkaevka
12. mar 2010

ahooojte kočkyy, včera som nestíhala sa na vás pozrieť
dydy : jeeeeeej Kristínka, nám sa tiež toto meno páči pri dievčatku 🙂 a pri chlapčeku ešte nevieme, ale Dominik je krásne. U nás s tým ešte máme čas 🙂 ale viete ako to je, podvedome aj tak nad tým rozmýšľame, ale aj nahlas 🙂

simonka28
12. mar 2010

moje male je vecne na pravej strane a strasne ma stekli okolo pupku tak vzdy do neho posprtam,utecie ale za chvilu je tam naspat.dnes uz od pol6 tancuje.

lutsine
12. mar 2010

No tak moje sa vrti jedna radost, raz je v pravo,raz v lavo,raz pod pupkom ma kope a citi aj manzel....aj dokimu som vravela,ze mi zacali pohyby skor...on vravel,ze to bude asi tym,ze male je o tyzden ,dva vacsie....

simonka28
12. mar 2010

no mne zacali v15tt ale to ako druhorodicka byva skor.zive su tie deti a to su len v brusku,co bude ked vylezu...mne ho doktor ani odfotit nemohol co stale buchal do tej sondy.

lutsine
12. mar 2010

a kope prevazne cely den, s hodinovymi,az dvojhodinovymi prestavkami....v noci mam nastastie pokoj...stale vecer pred spanim sa rozpravam s bruskom a vravim mu, ze deticky v noci spinkaju a nevystrajaju, hraju sa a pohybuju len cez den...tak som zvedava ci mi rozumie 🙂 dnes konecne pride po dvoch tyzdnoch manzelik domov,tak sa obaja tesime....

simonka28
12. mar 2010

tak to ti zavidim tie prestavky u nas je to max.pol hodky 😒 a vecer to je hotova show!tiez mu dorozpravam vselico ale asi si z toho nic nerobi a to ma len par cm-tie dnesne deti,vsak? 😀

zabkaevka
12. mar 2010

lucia.kl: spätne čítam, že si mi písala k tej PNke, tak to uvdím koľko mi teda príde. Za prvý mesaic asi menej, keďže prvých 10dní platí ešte zamestnávateľ a nie všetky dni 55%. ALe potom to už bude na celý mesiac od socálky. No v apríli by som chcela nastúpiť do práce, neviem na ako dlho, ale potrebujem dokončiť rozpracované a zaučiť kolegyňu. Mrzí ma že vám to nejako nevychádza, tak ale verím, že to stojí za to, aby si si bola istá že pre mimi urobíš všetko tým že si na PNke a nestresuješ sa.

simonka28
12. mar 2010

zabkaevka aj ja som od zaciatku na PN-ke,prvy mesiac ti pridem menej a potom ti zo socialky bude chodit rovnako.

elko69
12. mar 2010

dydynka no veru ani taka Viktoria neni spatne....hmmmmmm ale ani Kristínka neni zle,mne tiez manzel zrusil polovicku mien co som chcela a nakoniec sme sa nejako dopracovali k Jakubovi,teda asi 😀

simonka no ved to ze mame rozdiel len 3 dni tak uvidime ako to nakoniec dopadne 😉

avila moj mm to tiez len najprv videl a az potom citil,lebo maly nechcel kopnut alebo teda prestal ked tam dal ruku..hehe sa mu smejem ze uz od malicka ho nema rad 😀 😀 😀 😀 😀 a myslim take 2-3 tyzdne dozadu sa mu to 1.krat podarilo zachytit ten kopancek...

avila
12. mar 2010

Baby,nic s mi nece... Najradsej by som lahla... Uz mi ani sladke nechuti, strasne.

maminecka26
12. mar 2010

ahojte....tak konecne sa k vam pridavam opat....hoci v decembri, ked som potratila mi bolo na nic....co cert nechcel v januari sa manzelikovi podarilo co nik necakal 🙂 a sme opat v tom....som v 10tt takze lekarik mi povedal, este dva tyzdne a po kyretazi budeme za vodou a uz potrat nemoze hrozit....dufam, ze to uz zvladneme ...lepsie povedane musime zvladnut, pretoze to chceme 🙂

dorik
12. mar 2010

maminecka26, tak to ste pekne rychlo otehotneli 🙂 ak som to spravne pochopila tak si bola v decembri na kyretazi? a doktor nebol neprijemny skrz to ze ste hned po otehotneli a necakali ste tie 3 mesiace ako sa odporuca? prajem uspesne tehu 🙂

jaruska8
12. mar 2010

Ako učiteľka som si všímala mená detí a inšpirovala som sa. Niektoré deti majú naozaj nezvyčajné mená, napr. Damián, Bohdan, z dievčenských Vivien, Jessica, Kinga. Ale každé meno je pekné. Inak, Ninu som neučila ani jednu, Kristínu jednu, Sofiu mám neter a kamoškina dcéra sa tak volá. Jakubkov je plno, to je rozšírené, aj Samkov je veľa. Nikoleta je pomerne časté meno a ešte Nicolas. 😉 Mne sa Nina páčila od malička, som si povedala, že ak budem raz mať dcéru, tak to bude Nina. 😀

zabkaevka
12. mar 2010

kočkyyy tak kde stee 🙂
ja som chytila druhý dych dnes, poobede som trochu pozerala TV, dámsky magazín, inak super témy zvyknú byť, odporúčam. a potom som si chvíľú zdriemla, takže som akčná 🙂

maminecka: to je krásne že si hneĎ tak otehotnela, asis tes tým nemali ani predtým problém. Tak sa držkaj 🙂 a potom ty máš už termín 19.júla a si v 10.týždni??

irsina83
12. mar 2010

dydy jeeej tvoja malinka sa bude volat po mne 😀

peppe A 😀 lexik je pekne velke babatko a je strasne chutnucky podla foto 😉

dydynka
autor
12. mar 2010

irsina ja som kiku nechcela ale nevadi,,,nejak si zvyknem 😀

pepppe
12. mar 2010

irsina dakujem,len je to zla foto,lebo sa to lepsie prefotit nedalo ale mamina ked ho zbadala,ze celi ja ked som bola mala,cize uz aj vieme na koho sa podoba 😉