Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

dydynka
autor
18. dec 2009

cafte babule,,,ktora ma termin tak priblizne ako ja 28. juna a bude rodit na kramaroch?

vladusha25
18. dec 2009

Ahojte mamicky -cakatelky 🙂 chcem sa k vam pridat, my pomalicky zaciname 14 tyzden Dydynka ja budem rodit na kramaroch 🙂 termin mam 22 juna, ale mozno sa tam stretneme

dydynka
autor
18. dec 2009

he no som rada,,dufam ze tam niektoru odtialto hadam stretnem 😀 bola by som rada a inak vitaj medzi nami vladusha

elko69
18. dec 2009

no vidim ze do tejto diskusie sa mozem hravo zapojit...no co baby ake mate pocity vy z tych vasich drobcekov??pocujte nebolia vas krize??mna strasne a doktor povedal ze sa zacinam roztahovat a tak...ja mam termin 24.juna ale v TT

vladusha25
18. dec 2009

dakujem za privitanie 😉 inak od pondelka su mi male nohavice, uz skoro ziadne nezapnem, tak som pekne zacala nosit tehu rifle, ale nastastie iba brusinko vybehlo inde som zatial nepribrala, inak baby kolko ste od zaciatku pribrali ? ja asi tak pol kila

vladusha25
18. dec 2009

elko krize ma zatial nebolia, ale zistila som ze nemozem robit prudsie pohyby, t.j. ziadne rychle vstavanie z postele a otacat sa v noci z jednej strany na druhu musim tiez pomaly, inak ma boli v podbrusku, to je asi sposobene tou roztahujucou sa maternicou 🙂 som zvedava co budeme hovorit v takom 30 tyzdni 😀 😎 😕

jeiny
18. dec 2009

ahoj elko...aj ja budem rodit v TT, termin mam 2.7.

ku komu chodis (gynekologovi)?

lucia.kl
18. dec 2009

je jeiny, ja mam podla dokiho taky isty termin ako ty 🙂

jeiny
18. dec 2009

ale zevraj mam prcka o tyzden mensieho tak neviem neviem ci mi to vyjde toho 2.7....ale bola by som rada, 1.7. sme mali svadbu pred tromi rokmi:o)

lucia.kl
18. dec 2009

ja pri dvojčatách vôbec neviem ako to pôjde - kedy sa vypýtaju na svet. my sme mali s mm svadbu 11.7. pred dvoma rokmi 🙂

mata299
18. dec 2009

mib, sorry, že som skôr neodpovedala...piekla som linecké koláče....špinenie teda prestalo a dúfam, že už ani nepríde...inak ja tiež skoro vôbec nespávam, tak nad ránom trocha, inak spím veľmi zle

pepppe
18. dec 2009

tak babenky ja mam termin na 9jula,som zvedava ci to tak aj bude,dnes som zacala 11 tt....ale ked si to tak dam naspet par tyzdnov,strasne rychlo to ubehlo ako sa zalozila tato tema,a to som bola v 4tt a a teraz ze uz 11tt,,,noo pekne nam to ide,za chvilku tu uz prva napise,ze uz ma babo a pekne to pojde 😉

mib
18. dec 2009

mati, linecke zboznujem. mnam. ale neviem ich robit. 😖 este ze svokra robi fantasticke. pred tromi dnami som mala taku chut na vanilkove rozky, ze drahy musel ist vykradnut pripravene vianocne pecivo. 😀 aj pred chvilou som si dala. 😉

kocky, citala som tu par stran dozadu, ze viacere mate problem s naduvanim. ja mam tieto problemy od zaciatku tehu. okrem toho, ze je to neprijemne, boli ma obcas brusko. neviete co sa s tym da robit? feniklovy caj ako babatkam?

ploutvicka
18. dec 2009

ahojky asi sem patrim co se delky tehu tyka...
ja mam TP 25.6.

groka
18. dec 2009

ahojte baby,mozem sa k vam pridat a obcas vam napisat?
teraz este chodim do prace do 24.12 ale potom planujem byt doma a uzivat si tehu 😉
gratulujem vsetkym vam ,ktore cakate miminko 🙂

mata299
18. dec 2009

mib...ja som dnes tie linecké piekla prvýkrát, ale vyšli...inak celkom rada pečiem, taký fasa relax- na to nafukovanie si kľudne môžeš dať espumisan, ale ak chceš bylinky, tak by som radšej mätu skúsila

zica1
18. dec 2009

Ahojte kocky mozem sa pridat? som v 5+4tt je tu niekto ako ja 🙂

mata299
18. dec 2009

ahoj groka a ploutvicka...sa to tu pekne rozrastá....a teším sa na česko - slovenské tehotenské priateľstvá 🙂 😉 🙂

groka
18. dec 2009

zica ja som asi 5+3 😅

dakujem za privitanie

ploutvicka
18. dec 2009

mata dekuju za privitani,,
z jedne diskuze me vykazali tak jsem tu 🙂) ale vykazali me proto, ze se tam resi problemy NT a to ja sem mela ale uz nema uz ma jine problemy...
ale heldat kazdy tyden jinou diskuzy s emi tedy nechce 🙂

zica1
18. dec 2009

groka 🙂 a ako sa citis? mne je fajn az na to ze mam uz tyzden neskutocne plny nos :( a velmi sa bolim aby som nedostala chripku a teplotu, to mi povedal doki ze je najvacsia pravdepodobnost potratu tak na to kazdy den myslim a je mi z toho nanic...

mojalili
18. dec 2009

Ahoj Ploutvicka, sledovala som ta v tej diskusii, v pohode, VITAJ MEDZI NAMI A CIT SA TU AKO DOMA🙂 😀

Kocky,ja som uz ako melon, velmi velke brucho mam, velmi....zajtra odfotim a spadnete zo stolicky... 😨 Dnes idem von si sadnut do baru, kde sa nefajci, prvykrat odkedy som tehotna, len na 1/2 hod. UF, spala sm cez den, tak to snad zvladnem🙂

groka
18. dec 2009

zica,nemysli na to zle,ja na to tento krat nejako extra nemyslim,mna len bolia strasne prsia,sem tam nejake pachy citim cudne,sem tam dostanem na neico chut,sem tam som vobec neni hladna,sem tam mi skrka uz po hodine najedenia sa,picha ma raz v lavo,raz v pravo a mam take tlaky v brusku,keby som bola cca 20tt tak su to pohyby 😅 z papriky mi je zle,niekedy mi vybehne kyselina ale to len malo kedy,to je zatial vsjo 😀 no uzivam si ako uzvivam,strasne sa tesime,no na druhej strane naposledy som vyskala od radosti a teraz som taka odolna voci tomu vsetkemu,ale je to kvoli praci,neviem sa uvolnit,lebo som stale tam,neviem a nemozem si oddychnut a v pondelok idem dokimu tak sa neviem pomali dockat

zica1
18. dec 2009

no aj ja mna strasne bolia prsia a mam divny cuch az moc dobry :D teraz na mna prisiel straaasny hled tak si varim parok 🙂 tiez ma obcas picha v podbrusku, juj uz nech som aspon v 2. trimestri 🙂 ty mas uz nejake deticky? Odkial si ? ja idem k dokimu az 12.1 tak sa uz neviem dockat, uz aby to bolo 🙂

ploutvicka
18. dec 2009

mojali dekuju za uvitani a sem raa ze me tu nechate 🙂 😲

groka
18. dec 2009

zica mam v pase ze mam synceka,aj mesto mam v pase,ja som prave dorazila gulas s chlebom,ja by som uz tiez chcela byt tak v tom 2

zica1
18. dec 2009

prepac groka ale zabudla som sa pozriet 🙂 no tak to je kusok NMn/V ... uff aj ja som uz dopapala 😀

zica1
18. dec 2009

groka, nemas problem s nadchou? ja mam strasnu a neviem sa jej zbavit :( ake kvapky si mozem kupit aby boli pre tehu? alebo nevies mi nieco prosim ta poradit?

mojalili
18. dec 2009

Zica, mozes sterimar...a naparovat sa. Od chripky jedine vela pit a spat....aspon v tom tyzdni co si, pretoze 7 +8 tt je dolezity na vyvoj vsetkych organov a je dolezite nebrat lieky, aby neublizili...JA som mala anginu a dost silnu, medom, cajmi a lezanim....a slanou vodou som to za 3 dni premohla....

zica1
18. dec 2009

mojalili, dakujem si zlata 🙂 no este niesom v 7+8tt ale len v 5+4tt ale aj tak je isto dolezite nebrat ziadne lieky a co ak by som nahodou dostala teplotu, co mozem paralen?