Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

lutsine
24. feb 2010

asi to bude to,lebo to nemavam kazdy den.....len obcas si vsimnem intimku mokrejsiu ako inokedy.

elko69
24. feb 2010

no to aj ja a minule som o tom citala o tom uniku mocu ze je to normalne teraz uz ked su drobci vacsi...

awooojky
24. feb 2010

Lutsine, ja som to parkrat mala ale nie teraz prvy krat ked som otehotnela ale nemala som to stale len raz za cas. no fakt to bolo ako vodovy vytok, nie ako moc no aspon u mna

elko69
24. feb 2010

awooojky ani u mna to nesmrdi mocom ale co ine by to bolo???

lutsine
24. feb 2010

aha,tak to sa asi spytam gynekologa pri najblizsej prehliadke.... 🙂

awooojky
24. feb 2010

no to mas pravda len logicky by to malo pachnut za mocom, no neviem neviem co by to mohlo byt, mozno fakt moc, alebo kto vie,
lustina mas pravdu oopytaj na gynekologa on bude vediet

elko69
24. feb 2010

a potom nam daj vediet co by to mohlo byt 😉

lutsine
24. feb 2010

no v noci bolo sucho a aj teraz je sucho...tak mozno to bude tym co vravis Elko...🙂 alebo sme len stale vzrusene? 😨 😝 😀

elko69
24. feb 2010

a z coho??z prace kedze som to uz aj tu mala :D :D :D

awooojky
24. feb 2010

:D mas asi zaujimavu pracu:D

lutsine
24. feb 2010

no najskor 😝 🙂

elko69
24. feb 2010

hehe no kiez by ste mali pravdu aspon :D

kiwi82
24. feb 2010

Ahojte dievcata, aj vy mavate , nie na nohavickach ale skor ked sa po wc utierate alebo ked sa umyvate a si tam sahnete 😅 taky husty biely hlien? nemyslim taky hrudkovy ako pri mikoze ale taky biely bez zapachu. citala som v tych tehu knizkach ze je to normalne ze sa to vola nejak leukorea ci nejako takto.

elko69
24. feb 2010

kiwi no jasne tie vytoky su bezne,mavam to a myslim ze kazda tehulka.........

awooojky
24. feb 2010

Suhlasim mavam aj ja

elko69
24. feb 2010

to uz je nas udel tehuliek ... 😉

awooojky
24. feb 2010

tak nejak, ale pre nase slniecka malicke podstupime predsa vsetko na svete

awooojky
24. feb 2010

dievcata chcem sa este spytat je to v poradku ked mi klesla bazalna teplota? neni to nieco zle?

elko69
24. feb 2010

fuha tak to neviem teda ti poradit....

awooojky
24. feb 2010

dufam ze to neni nic zle

lutsine
24. feb 2010

ja som bazalnu teplotu nikdy nemerala,tak neviem...🙂

awooojky
24. feb 2010

ja len sem tam predtym, ale nic kaslem na to nebudem sa znervozdnovat

romini
24. feb 2010

jaaaj caute baby, ja by som tak spala! este horsie jak na zaciatku tehu

elko69
24. feb 2010

ahoj romini, no napodobne chodim z prace utahana ako kon a vecer uz okolo 22 hod spim...

vi3ka
24. feb 2010

ahojte baby, mám takú právnu otázočku a chcela by som počuť váš názor:

Myslíte si, že ma môže zamestnávateľ prepustiť, keď mám zmluvu na dobu určitú a vie, že som tehotná a teraz aj na PN? Ja si myslím, že môže, keďže je to na dobu určitú, ale neviem. nikto sa nič v práci nevyjadruje. bolo mi povedané len to, keď sa to dozvedel šéf, že mňa nerieši. tak ja už neviem. hm? čo vy na to?

matamisi
24. feb 2010

vi3ka to by som aj ja rada vedela...ja tiez od dnes marodim a do 15.04 mam zmluvu...moze mi dat zamestnavatel vypoved pred ukoncenym pracovnej doby...a este som k tomu v rakusku...a potom mam ist na podporu alebo co...
neviete mi niektora poradit.... 😒

elko69
24. feb 2010

baby tak v tychto veciach vam veru neporadim,neviem ako to je ale asi ked je doba urcita tak asi aj moze, ale potom by bolo dobre asi platit si zdravotnu a socialku asi kvoli materskej,aby ste neprisli o materky prispevok co je...ja len viem ja mam dobu neurcitu ze nemoze ma vyhodit iba pri hrubom poruseni pravidiel a aj na to ma musi najprv upozornit ze to robim a ak ani po upozorneni neuposluchnem a robim to dalej tak ma moze vysupnut...teda myslim ze to tak je...

dydynka
autor
24. feb 2010

ahojte baby,...tak ako sa mate? ja som pridala nejake nove foto do albumu tak mozte kuk 😉 ja idem na buduci stvrtok na poradnu tak musim poprosit doktora aby mi urobil sono aby som uz konecne vedela co to je 😅

elko69
24. feb 2010

dydy ahoj a ty kde prosim ta schovavas toho vasho drobca,sak mas jake malinke brusko,aj ja chcem..hehe

nanulik
24. feb 2010

ahojky vezmete ma medzi seba? 🙂