Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

pepppe
9. nov 2009

noo tak hadam aj mne uz bude neico vidiet.uvidime zajtra teda...

irsina83
9. nov 2009

sylvia gratulujem, to je super. jasne ze bude. ja ked som bola 6ttplus3dni tak uz bolo vidiet srdiecko 😉

peppe urcite dr. nieco uvidi, aspon gestacny vacok 😉

sylvia36
9. nov 2009

Dakujem. Ja sa uz aj bojim tesit, predsa len mam uz svoj ek a bojim sa, aby vsetko dobre dopadlo. A uz si ani poriadne nepamatam ako to bolo pred desiatimi rokmi... Takze je to akoby som bola tehotna prvy krat 😉 Zle mi nebyva, ani nebolo, co je super, len si musim davat pozor na jedenie, aby som nenabrala vela.

mojalili
9. nov 2009

Sylvia, ja som bola v sobotu, bola som 6+3 tt a bolo vidiet srdiecko krasne, takze sa mozes tesit 😀

pepppe
9. nov 2009

noo takze by uz aj mne mohol nieco vidiet doktor a srdiecko,to by bolo este lepsie🙂

dydynka
autor
9. nov 2009

ahojte baby,,,pouzivate niektora sprej do nosa nasivin? bo som si pytala v lekarni nejaky co mozu pouzivat aj tehotne a dali mi nasivin,,ale je tam napisane ze tehotne by to mali prediskutovat s lekarom,,tak neviem ci ho mozem pouzivat alebo nie...

sylvia36
9. nov 2009

Dydynka, skús sa iba napariť nad kamilkami, to je lepšie, alebo skúsiť len nejaký spray do nosa, čo je vhodný aj pre maličké deti, to by Ti nemalo ublížiť

dydynka
autor
9. nov 2009

kedze nemam kamilky tak som sa vcera naparovala nad slanou vodou a aj mi to pomohlo,,,tak skusim este aj dnes a uvidim ,,ale mam taky pocit ze mi to prechadza pomalicky

pastuska
9. nov 2009

Ahojte, tak ja som tiež tehu (aspoň podľa testov a žiadneho menzesu), ale k doktorke idem až o týždeň, skôr to aj tak nemá zmysel. Štuplík bol plánovaný, ako aj prvý, bude medzi nimi rozdiel takmer navlas 2 roky 🙂
A mne nič nie je, ako keby som ani nebola tehu, čo sa od prvého tehotenstva dosť odlišuje.

mojalili
9. nov 2009

DYDYNKA - skus to naparovanie, mne to preslo tiez, uz nemam taku nadchu a aj kloktanie slanej vody mi pomohlo, takze som to zdolala bez liekov, skus aj ty...uvidis, pomoze....a co najviac pomohlo...spala som 12 hod v kuse....vazne to pomohlo.....

irsina83
9. nov 2009

pastuska gratlujem, ze ti to tak krasne vyslo a drzim palce. 😉

baby aj na mna nieco lezie, zacinaju ma boliet mandle... ☹

mojalili
9. nov 2009

IRsina, skus kloktat slanu vodu, jedine co mozeme a mne to zabralo, vazne 😉
JA som taka pažravá bola, urobila som si hranolky s kecupom. NO hrozne, ja viem, ze nemozem byt velka ako skrina, ale ked ja som mala taku chut na to. NO a teraz mi je zle z toho, to som cela ja 😀

jaruska8
9. nov 2009

Ahojte, mne povedali, že PINOSOL sa môže používať, že ostatné nie, tak neviem. 😉

mojalili
9. nov 2009

Tak Dydynka vyskusaj a uvidis...mas tu jednu radu - PInosol..

Dievcata, ja mam ist do roboty po 3 tyzdnoch PN, sak ma slak trafi...tak som nezvyknuta robit. Funim ako 100 ježkovcov 😒 🤐

irsina83
9. nov 2009

caute,

pijem vela caju a teraz som si vymixovala 2 banany, jablko, zazvor,slivku a 2 mrkvy a to som vypila,mnam, vitaminkova bomba.
mojalili kludne jedz na co mas chut, mna ked to chyti tak si dam...

jeiny
9. nov 2009

ahoj kocky

irsi, aj ja som z TT (skoro) 🙂

zajtra idem ku gynekologovi - ako to prebieha ked tam idem prvykrat s tym, ze som asi tehu? dakujem

pastuska
9. nov 2009

Ahojte,

tak my sa s malým nádchou trápime už týždeň...ale niečo hrozné to je, v živote som takú nádchu nemala.
Najviac pomohol zvlhčovač vzduchu a pobyt vonku...inak som lieky nedávala.

dydynka
autor
9. nov 2009

no mna uz zacina aj hrdielko bolet tak uvidim co a ako,,,len dufam ze mi to dlho trvat nebude,, 😕 uz som stoho na nervy

katkaking
9. nov 2009

Ahoj, ahoj, tehulky, hlasim sa k vam do klubu, sice neplanovane ako ani prve nebolo planovane, ale za nic by sme ju nedali...pokladik nas...predpokladany termin-podla mojich vypoctov a tehu kalkulacky by mal byt 8.jula...takze uplny zaciatok, verim, ze bude vsetko OK.
Pastuska, navlas nam vysiel rovnako termin 😀

pepppe
9. nov 2009

takze ako tu pisete ,ze by sa nemali pouzivat do nosa kvapky,ja ich pouzivam,dufam,ze sa nic nestane,lebo ja som uz na ne naviknuta,zavislak,bez nich nemozem dychat

irsina83
9. nov 2009

jeiny vitaj,

ked chces tak medzi snazilkami je tema trnavcanku sup sem, ja som ju zalozila a je nam tam dobre 😀

katkaking,

gratulujem a drzim palce...

luca223
9. nov 2009

ahojte baby som v 15tt a uz od 11tt viem ze budeme mat dievcatko vdaka krvnym testom ktore mi navrhol lekar a nedaval mi nic podpisovat a mala som to zadarmo. ale vraj neskor to bude spoplatnene ...
tak sa tesim bo strasne sme celi dievcatko ale hlavne nech je zdrave... a teraz sa tesim bo o 5tyzdnov idem na ultrazvuk de kukne ci je setko ok a tam de ma byt

siuzi007 je to super ked mi povedali tu spravu uz v11tt som strasne zvedava tak sa ti ani nedivim ked mas doma samych chlapov, ja mam doma 4 synovcov a 2 malych chlapcov krsnata a bratranec na ceste dalseho fesaka ....

irsina83
9. nov 2009

luca gratulujem k dievcatku 😀 😀 😀 aj ja by som chcela dievcatko ale na tom nezalezi, hlavne nech je to zdrave 😉

luca223
9. nov 2009

dakujem aj ja vravim ze je to vcelku jedno ale hlavne nech je to zdrave/dievcatko/ :D

mojalili
9. nov 2009

JA sa necham prekvapit, vazne mi je to jedno.
Prave sme prisli s manzelom z vecernej prechadzky, a citim sa super 😀 . Pomohlo mi to, nadcha sa vytraca, aj bolest hrdla. Huraaaa

irsina83
10. nov 2009

mojalili tak to ste mali normalne romantiku, to je ake krasne 😉

dydynka
autor
10. nov 2009

bre ranko tehulky,,no moja choroba sa zhorsila,,uz ma boli hrdlo, kaslem a tak ,,,je to nieco strasne 😖 ale tak co mam robit,,len lezim pijem caj jem same ovocie..

mojalili
10. nov 2009

Ach DYdynka, chod k lekarovi, snad ti poradi ked to nejde normanou cestou (myslim solou a lezanim). ☹

dydynka
autor
10. nov 2009

kazala som frajerovi aby mi kupil nieco v lekarni na ten kasel tak uvidim ako mi to zabere,,len sa bojim ci tato choroba neublizi babetku ☹

mojalili
10. nov 2009

sak prave Dydy, nikdy nevies, ci to viac ublizi ako lieky....ak ti to tak dlho pretrvava, tak by som mala ist k lekarovi. Mne to zabralo hned, do 3 dni som ok.