Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

elko69
12. feb 2010

avila ja uz som bola 2x na takom cviceni a je to super a s malou Harmony to aj mna mrzi,aj som si poplakala trosku,chuda Mirka ani si nevieme a ani nechceme predstavit co zaziva...

dominikaa
12. feb 2010

dydynka,ty si tu pisala,ze si bola chora a ze si velmi kaslala,co ti pomohlo na ten kasel?bola si aj u lekarky?

pepppe
12. feb 2010

nooo baby vy takto cvicit chcete chodit?? 😉 jujha mne staci to statie v praci,to mam ako cvicenie,viac by sa mi asi uz nehccelo, 😀

elko69
12. feb 2010

no len to cvicenie je dobre hlavne na dychanie a tak celkove cvicenie a priprava aj na porod a uvolnenie sa..

pepppe
12. feb 2010

nooo hej,,,ale samej by sa mi tam nechcelo,,,pokial nokoho nepoznam

elko69
12. feb 2010

ale spoznala by si :D

avila
12. feb 2010

No ja sa uz velmi tesim, o pred tehu som aktivne chodila cvicit, teraz mi to chyba. A ja mam sedave zamestnanie, kde sa dopravujem autom, takze pohybu je malo. Pepppe, ani ja tam nikoho nepoznam ale to predsa neva. Ani tu som nikoho nepoznala 😉

elko69
12. feb 2010

tak tak avila treba trosku pohybu , nieje to nejaka zataz strasna zase... 🙂

mojalili
12. feb 2010

DOMINIKA _ na kasel mozes STODAL , alebo aj HEDELIX - oboje sa mozu v tehotenstve, su na prirodnej baze....ja teraz kaslem ako slon,tak beriem STODAL (homeopaticke), ale lekar mi osobne predpisal HEDELIX 😉

elko69
12. feb 2010

aj ja som mala ten stodal ale tie granulky pod jazyk co su :D a asi aj pomohlo ja uz ani neviem ...

mojalili
12. feb 2010

MYslela som sirup, je sladucky, pije sa 6x denne 1 velka lyzica, je dobry.... 😉

elko69
12. feb 2010

no je aj sirup aj take granulky a kedze mne zo sirupov byva zle tak som zvolila mensie zlo :D

simonka28
12. feb 2010

ahojte koceny!mojalili minule ma napadlo,ze co je s tebou?si tu akosi dlho nebola.inac mi vcera moj doktorik povedal,ze bud je to pipisek alebo pupocna snura! 😒

romini
12. feb 2010

caute babule, tak konecne mam svadobne satky aj topanocky, aj popolnocne satky, no uz sa tesim na svadbicku.

elko69
12. feb 2010

romini mas odfotene??posli foto alebo teda daj sem...

romini
12. feb 2010

ahoj elko vies co ako tak som sa rano ponahlala ze som si fotak zabudla doma na botniku. ako taka som ti ja teraz zabudliva a tolko siat som poskusala obleciem uz len velkost 42 lebo na prsiach mi boli vsetky mensie cisla male. aj na brusku. ale mi sadli ako rit na serbel ako sa povie a popolnocne. ty ked si sa vydavala? uz si bola tehu?

elko69
12. feb 2010

nie ja som sa vydavala pred 2,5 roka..a popolnocne tiez sadli ako serbel na zadol..poslem ti link...

avila
12. feb 2010

Romini, vyberala si si v salone asi, vsak? A ktory si nakoniec zvolila?

romini
12. feb 2010

ok posli a nemas foto aj na mojasvadba.sk? lebo pekne vlasky si mala urobene tiez by som take prijala. mojmu buducemu sa tiez paci tvoj uces

elko69
12. feb 2010

http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageI... no mam foto a toto je link http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbum... no len malo to povodne vyzerat inak trosku ine kucery som chcela...

romini
12. feb 2010

no moc pjekne vlasky si mala. musim pochvalit. aj saty ti sadli ako uliate.

elko69
12. feb 2010

tak dakujem teda ale asi som si mohla nechat aj moje vlasy kucerave :D moja kadernicka je z nich nadsena :D ale vzdy vyrovnavame ked tam idem...tie popolnocne boli krajsie ako svadobne ale :( som zvedava na teba ale ako na nevestu

elko69
12. feb 2010

ok babule idem uz off tak zajtra rano sa tu ukazem :D papa a dobru nocku

mojalili
12. feb 2010

SImonka28 -zijeme🙂 len som chora, ale uz to prechadza, len bez liekov je to strasne...
ROMINI - kedy mas svadbu? mas uz brusko? no ja by som bvyzerala ako sud, keby som mala teraz svadbu🙂
Vidite, tu je moja svadba, len nedavno som sprovoznila svoj album zo svadby 😉 http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbum...
ELKO - krasnu kyticu si mala, a boli ste velmi pekny par🙂 Vas zivot vyzera ako rozpravka🙂 krasne pokracovanie ma vasa svadba🙂 gratulujem 😵 😵 😵

lutsine
13. feb 2010

Ahojte baby, aj ja chodim na cvicenie pre tehulky, uz som bola trikrat,je to fajn, predtym som bola zvyknuta cvicit,chodila som na aerobik,tak mi nejaky pohyb chybal a toto je fajn,take relaxacno posilnovacie,hlavne na panvu. 🙂

jaruska8
13. feb 2010

Ahojte dievčatá, ako??? Malé má tuším obľúbený čas večer o 11 sa neskutočne hýbe a kopká. 😀 Včera som normálne manželovi závidela, že si mohol ucho priložiť na moje brucho a všetko krásne počul. 😀 😀 😝 Aspoň toto majú chlapi výhodu. Ale kamarátka mi sľúbila fonendoskop, tak by som aj ja mala aj srdiečko počuť. 😉

elko69
13. feb 2010

mojalili dakujeme...ale ty si mala jaku krasnu kyticku,waw super a samozrejme aj nevesticka bola velmi peknucka ten kvet vo vlasoch je super,tak s ami to paci... a ta vasa malinka princezna, mas nadhernu dcerku,myslim ze mozes byt stastna a pysna mamina 🙂 a samozrejme aj manzelka...pekná rodinka 🙂

jaruska8
13. feb 2010

Naozaj krásne nevesty ste boli, svadobný deň je naozaj nezabudnuteľný. 😉 A aj ako tehuľkám nám to pristane tiež. 😝

norikk
13. feb 2010

da sa pocut srdiecko s fonendoskopom aj v 9tt? :D asi nie, co?

elko69
13. feb 2010

norikk to je este skoro,ale neskor sa da urcite...

jaruska tak dakujeme teda :D je to en najkrajsi den veru a nezabudnutelny,my sme uz s malym aj pozerali na DVD svadbu nasu aby videl o co prisiel :D