Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

mojalili
30. nov 2009

NAnulka, aj ja som pred mojou dcerkou o jedno babo prisla, ale teraz je vsetko ok, tak ako bolo pri dcerke (teda az na moje 2 tyzdne v nemocnic) ale uz je vsetko OK. Neboj, bude ja u teba, a myslim, ze ak je to uplny zaciatok, mas cas ist lekarke, aj ked je pekne vediet to na 100 % potvrdene od lekara🙂

monci78
1. dec 2009

dobre ranko všetkým. Juuuj mne včera tak zle bolo, ze az. To iba lezat, ked som bola hladna zato mi bolo zle, ked som jedla zato mi bolo zle. no des. Ale dnes je to lepsie. Zajtra idem na prvu kontrolu, tak drzte palce aby sme tam uz drobca videli, trosku mam nerv z toho. tak pekny den... 🙂

nanula1108
1. dec 2009

pekny dnik prajem, mala ma od soboty vysoke horucky, takze uplne dobre, od rana prsi, a ja som uplne neschopna! asi zacnem chodit s nejakym protipachovym nahubkom, lebo budem blinkat kade budem chodit!!

mojalili
1. dec 2009

Monic, drzim palce, aby bolo vsetko krasne vidiet, aj srdiecko 😉
Nanulka, v kolkom si tt?
JA som skoncila prave v praci, a mala by som ist na nakupy, ale vazne sa mi nic nechce...ach jaj.

Dievcata, ja mam taku strasnu chut na kyslu kapustu stale, manzel je nestastny uz z toho, hruza🙂))

nanula1108
1. dec 2009

posledny menzes som mala 28.10. tak neviem, uplne malicko, podla toho kedy som mala ovu 🙂

irsina83
1. dec 2009

caute kocky,

ako sa mame??? dosla som na kukes... mojalili ja mam chut kazdu chvilu na nieco ine, dokonca som sa naucila piect kvoly tomu...a moj mm sa len vytesuje. 😀

monci78
1. dec 2009

Mojalili dakujeeem, jaj baby u nas je taka zima, vraj je nejaka porucha od rana nekuria a ani tepla voda nie je, vsak tu zamrzneme. a takato leniva som nebola hadam nikdy ako teraz. Ja ani varit nemozem, ani velmi riad umyvat, hned mam zaludok opacne v bruchu, a moje vlasy ked niekde najdem, tak to je hroza, ble asi sa dam ostrihat dohola... 😀

milka2008
1. dec 2009

ahojte,
mojalili - taketo chute? ja som na tom podobne, predvcerom som mala hroznu chut na velmi "zdrave jedlo" - rezen s majonezovym salatom 🙂 , potom na zakusky, nie keksiky, cokoladky, ale zakusky a dobre kremove 😀 a teraz som si spravila plnenu placku a zbastila som takmer dve porcie 😀
zatial mi nebyva vobec zle, len tie chute a jedna vec sa u mna zmenila - vobec nemusim pit kavu co som pila aj dve za den 🙂

monci - tak nech je vsetko u lekara v poriadku a ten zaludok, tak to da zabrat, nech ti to cim skore prejde.

nanula - to si ozaj "cerstva" tehulka 😀

nanula1108
1. dec 2009

ved hovorim, uplne malinko 🙂), sme velmi radi ze sa vobec zadrilo, a dufame ze to bude mat stastny koniec!

pepppe
1. dec 2009

noo tak nanula ja gratulujem,,,,heh ja mam stale chut na nieco ine,raz na slane,potom na sladke a furt je to nieco ine 🙂 a to urobim len dob a stacilo 😉

nanula1108
1. dec 2009

xixiixi, ja "uz" tiez mam chute, ale nic mi nie je dost dobre, mam chut, dam si , a len co do toho zakusnem, zistim,ake je to strasne "zle" a necham to tak! to by mi mohlo aj zostat 🙂)))

katka_4
1. dec 2009

🙂

pepppe
1. dec 2009

noo ja dnes zjem asi vsetko,,,,,mnam mam na vsetko chut,,,,,juj to nemozem,bo by som velmi rychlo pribrala straaaasne vela 😀

beabb26
1. dec 2009

ahojte kocky 🙂
byva vam niektorym zle cely den v kuse - dnes som zvracala asi patnast krat, nemozem sa ani napit o jedeni ani nehovorim... Doteraz mi vzdy bolo "iba" zle ale dnes ... ufff hruza...

pepppe
1. dec 2009

waaa noo ja som napriklad este nezvracala vobec,zle mi byva len obcas,,,,no moze ti byt aj tak zle..kazda to ma inac

monci78
1. dec 2009

beabb mne volako od vcera je tiez vkuse zle. ked jem tak preto ked nejem tak preto. Este som nezvracala, ale ja nerada juuuj, pri prvom synovi som bola ako ty zacala som rano grcat a skoncila vecer ked som odpadla. odvtedy nemozem sodu pit, bo citim tu chut. Povedz to lekarovi, aj ja sa chystam zajtra povedat, da ti cipky existuju na to. a rano este pri posteli maj stale kusok sucheho chlebu a caj a skor nez vstanes z postele tak to zjedz, a potom by to malo byt lepsie. 😉

beabb26
1. dec 2009

monci78 a peppe diky za info.

Teraz som uz hodinku a pol nezvracala, uz som mala pocit ze ani ruku neviem zdvihnut ble...
Zajtra idem aj ja k Dr, tak som zvedava co povie...

pepppe
1. dec 2009

drzim palce a co v ktorom si tyzdni,,??ci este nevies?

duja
1. dec 2009

Ahojte nove tehu. Ja som vcera absolvovala navstevu u lekarky. POtvrdila tehu a na sone som u videla malilinky punktchen ako to doktorka nazvala s ozvami srdiecka adekvatne vyvinu.Tak som sa veeru aj rozplakala.Vybavila nas Mutterpassom a brozurkami aby sme sa vzdelavali.vo stvrtok idem pre vysledky krvy a mam zaniest ranny moc..Dalsia kontrola ak sa nic nestane bude 29.12. To bude doma i tatko tak sa pojde pozriet na svoj vytvor 🙂

mata299
1. dec 2009

čaute baby...som v panike, nejak sa mi blbo dýcha a búši mi srdce, stalo sa mi to dnes dva krát...som ešte len na začiatku tehotenstva....a ešte jedna otázka- má z vás niekto skúsenosti s užívaním calciového sirupu v tehotenstve?môže sa?v letáku je napísané, že áno...

carrie84
1. dec 2009

Ahoj mata299 -mala si to busenie aj predtym? Ja mam to iste - ale mne prednedavnom prisli na zvysenu cinnost stitnej zlazy. Skus si pozriet nejake info o tom.

jeiny
1. dec 2009

ahoj zienky, no mne je posledny tyzden tiez casto zle...a na nic nemam chut len obcas ma chyti nieco - dnes po dlhej dobe hrianky s cesnakom, teraz si smrdim jak capko:o) na to ked mi je zle pomaha aspon mne ked nieco malo zjem. A to busenie srdca som si tiez vsimla, ale nejak som tomu nevenovala zvysenu pozornost ako prislo aj odsilo...ale teraz sa nad tym tusim vazne zahaluzim jak to tu citam:o) a som to povedala v praci dvom kolegyniam...a take su zlate, nosia mi ovocie, ze vitaminky pre drobca:o)

mata299
1. dec 2009

ahoj carrie...tak zajtra idem na endokrinológiu, tak sa uvidí, možno sú to hormóny... 😒 😒

carrie84
1. dec 2009

Mati, tak budem drzat paste nech mas hormony v poriadku. Ja velmi nadsena z tej mojej stitky nie som :/ Daj vediet, ako si dopadla.

lutsine
2. dec 2009

Dnes som bola prvykrat u lekara, volala mi sestricka abys om prisla dnes,lebo v piatok nerobi a je to potvrdene! Som tehotna, videl to na ultrazvuku, uz je tam aj blikajuce srdiecko.A sme v 6tt+1 jupiiiiii. Na prvu poradnu som objednana 10.1,co uz budem pomaly koncit prvy trimester.

nanula1108
2. dec 2009

ahojte! lustine tak gratulujem k potvrdeniu!!!!ja este asi min tyzden pockam a az potom pojdem k dokymu!kedy si mala posledny krat mrchu??

lutsine
2. dec 2009

21.10

nanula1108
2. dec 2009

no ja 28.10!tak ak bude vsetko ako ma byt, tak sa budeme cez leto spolu potit 🙂

milka2008
2. dec 2009

ahojte,
duja, lutsina - gratulujem k potvrdeniu tehu 🙂 a k srdiecku 🙂
nanula - ja tiez este minimalne tyzden, v stredu o tyzden idem do poradne, moj dr. ma uzv s malou rozlisovacou schopnostou, tak ma posle niekde inde. som zvedava, este som nevidela srdiecko, iba taku machulku v 5tt+5, hlavne ze je v maternici 🙂 som tiez strasne zvedava, ci je vsetko o.k.

mne zle nebyva skoro vobec, iba prve dva tt som si musela dat rano kofolu, nic ine a potom som uz fungovala.

mata299 - stym busenim som nemala problemy, tak neviem, ved uvidis, co povie dr.

beabb26 - tak to mi je fakt luto, ze mas taketo stavy. ako ti radi monci78 - povedz lekarovi a snad nieco vymysli a pomoze 😉78

milka2008
2. dec 2009

Tehulky - niekde som citala, ze ked je zenam pocas tehu zle, bude mat zdrave babatko, vraj telo zeny sa zbavuje skodlivych latok. Tak teraz som z toho zmetena, ked mi nebyva zle, moje dieta nebude zdrave, alebo ako mam tomu rozumiet? Ani pri prvom synovi mi nebolo nic, nebyvalo zle, a myslim, ze je v poriadku.