Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

mib
29. dec 2009

A daju sa tieto kociky kupovat aj v kombinacii autosedacka a sportovy? ja dost vela chodim autom a nasadit autosedacku na konstrukciu sa mi zda celkom sikovne. ale na standardne kocikovanie by som uprednostnila hlboky. hlavne kvoli tej zime.

mojalili
29. dec 2009

Ten co som mala ja, Powertrack JANE je kombinovany autosedacka aj sportiak....atreba si prejst a porozmyslat kocky...mame na to dooooost casu 😉

vierkaha
29. dec 2009

No ako sa ja poznám, tak kočík nebudem mať ešte ani v 8. mes. lebo čím viac som si ich pozrela tak tým väčší chaos z toho mám 😀

mib
29. dec 2009

... teraz uz aspon viem, na co sa vlastne treba pozerat. doteraz som riesila iba to, ci sa mi paci, lebo som vobec nemala predstavu, ako sa do neho zmesti pol rocne dieta. 😀

mojalili
29. dec 2009

MIB - pol rocne dieta + zimny fusak......viete, vela mamiciek dava uz 1/2 rocne babatko do sportiaku,aby videlo....ale moj nazor....babo v zime musi byt kryte a zababusene...a aj hlboke kociky sa daju polohovat do sedu....ale to je na vas....mozno ked ma niekto cita, tak si ajtak mysli svoje...ale ma na to narok... 😉

vierkaha
29. dec 2009

Ja som tiež išla po dizajne, ale potom som si začala čítať recenzie a rôzne rady a za 😒 čala ma chaťa panika. Nie že by som nemala skúsenosti s malými deťmi, ale teraz si pripadám ako Alenka v ríší divov - mám pociť, že som o deťoch vlastne doteraz nič nevedela - ja len dúfam, že s to hormóny a že to prejde

mib
29. dec 2009

vierka, myslim ze to pride samo. ja som bola od malicka obklopena malymi detickami, ale ked dostanem to vlastne na 24 hodin denne, tiez to bude vyzva. 😀

mojalili, co sa tyka vyberu takych veci ako je kocik, ja ocenujem kazdy nazor. doteraz som sa nad takymito vecami nikdy nezamyslala a pravdupovediac vobec neviem co vsetko treba brat do uvahy. aj ked ma kazdy svoj nazor. to je predsa v poriadku. 😉

lulu4
29. dec 2009

ja som sa rozhodla pre TAKO Jumper X je to hlboky, sprotiak aj autosedacka... za dobru cenu, vyjde na 310 Eur zo vsetkym

tinka349
29. dec 2009

vierkaha - ja sa niekedy citim uplne rovnako, vsetko je pre mna nove...kociky, sedacky, odsavacky....atd atd....ale tak postupne studujem na nete a aj kamosky mamicky mi sem tam nieco poradia....

a dnes som na USG dostala katalog kocikov, a celkom sa mi paci tento, len newem ci je aj prakticky na zimu pre polrocne babo...http://kociky.babyland.sk/kociky-babyland.php?n...

vierkaha
29. dec 2009

Lulu ja som ho tiež pozerala, a aj cena je v pohode. Ešte sa mi páčil aj Baby Smile V-Max - taký čierny s bielymi kvetinkami, ale každý mi hovorí, že čierny nie. Tak neviem.

lulu4
29. dec 2009

tento maju v nadhernej hnedej farbe s takymi cierno oranzovymi kruhmi:
http://www.e-kociky.sk/?39,tako-jumper-x
ked sa posunies nizsie su tam vybery farieb tak ta prva Col.N1 je uzasny

vierkaha
29. dec 2009

Tinka - veľmi pekný,
ozaj chcela som sa opýtať koľko trvá kým sú výsledky z tých vyšetrení čo si absovovala? Ja idem 8. 1. a lekár ma plašil s toxoplazmozou. Robia aj tieto testy automaticky, alebo treba o ne požiadať?

vierkaha
29. dec 2009
tinka349
29. dec 2009

vierkaha- aj ten v-,ax je pekny, a aj ovela lacnejsi nez ten co sa paci mne 😖 no ja som dnes bola na USG a vcera mi moja lekarka brala krv, aby pokombinovali spoli vysledky s krvou....a povedali mi, ze na vysledky budem cakat cca tyzden, ale tak na asu mi povedali, ze je vsetko ok

tinka349
29. dec 2009

vierkaha - mne sa aj tento paci, 350 libier, a v cene je aj autosedacka, lebo v tom co sa tebe paci, treba dat za sedacku este asi 80 eur....

pepppe
29. dec 2009

mib ja som si vybrala leviroo,,,v tyrkisovej farbe...neviem ako pekny je len neviem ci som este rozhodnuta na 100percent

vierkaha
29. dec 2009

Tinka ja autosedačku nebudem kupovať - tú mám ešte po neteri 🙂 tak preto pozerám samostatné kočíky. No budem končiť zase ma začína chytať migréna tak si idem ľahnúť, nechcem si dávať tabletky.
Dobrú noc kočky. 😉

simonka28
29. dec 2009

ahojte maminy.jooj aj mna uz druhy den trapi hnusobska migrena ☹ inac ak cete kuknut pekne kociariky tak si dajte-www.Bertoni-sk.sk alebo www.Brendon.sk-zdaju sa mi aj w poho ceny.

mib
29. dec 2009

peppe, pekny 😉 paci sa mi aj ten cierny. len kocky tu vraveli, ze cierny rozhodne nie. asi pravda ... v lete to nebude vyhra.

simonka, super tip. mame co prezerat. 🙂

simonka28
29. dec 2009

neni za co.mne sa uz sniva o tych kociaroch.no najlepsie mi povedal maly,ze sak ho mozme vozit v jeho,ved on ho bracekovi pozicia 😉

mib
29. dec 2009

no aky zlaty. a mas po probleme. 😀

simonka28
29. dec 2009

len horsie to bude mat sestricka lebo tu moc nece...

irsina83
29. dec 2009

pozeram, ze sa bavite o kocikoch. u mna jednoznacne vyhral Patron Terix 3 tour, mam ho aj v albume 😀

elko69
29. dec 2009

cavte babulky no ja som si nakupila asi 2 materske nohavice v shokeri ale v TT a jedny ma vysli na 8 € a to bola povodna cena 50 € a vacsinou si kupujem teplaciky co sa daju vyhrnut na brusko a su dost volne,dnes napr v teranove za 12 € a v reeboku tiez ale trosku drahsie,no znacka je znacka :D :D a este som si kupila strasne podarene satky ktore mozem mat ako tehotna ale aj normalne a mozem to mat aj ako dlhe tricko uz sa tesxim na to ked bude brusko a bude to take pekne mamickovske uz :D

simonka28
29. dec 2009

tak to si natrafila elko na paradnu cenu!ja sa zatial napcham do vsetkych no neskor to bude horsie...najlepsie su teplaciky 😉

mirka285
29. dec 2009

Irsina ten Patron sa aj mne velmi paci,keby nebol trojkoesvy,hned ho beriem,ma aj pekne farby 🙂

ploutvicka
30. dec 2009

ahojky zdravim po delsi dobe,, jen koukam ze resite kocarky.. ja jsem nasla tole:

http://kocarky.shop5.cz/cz-detail-206806-kombin...

korbicka ma 85 cm a vazi 3kg,, otocny kolecka...
a slysela jsem na nej moc pkene recenze a cena vcete autosedacky je cca o 10 000,-

tak mkrnete

pepppe
30. dec 2009

jaj no ja som si uz ako tak vybrala,takze ked chcete pozrite,je to LEVIROO 3v1 😉 http://www.batolata.cz/detail.php?zbozi=755495

mojalili
30. dec 2009

Pekne kociky ste PLOUTVICKA i PEPPE vybrali 🙂

dydynka
autor
30. dec 2009

ahojte baby,,tak ako ste sa vyspali?

peppe pekny je ten kocar taky nejaky by som chcela aj ja,,,

ploutvicka je pekny len mne sa nepacia iba tie tri kolecka 😀