Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

simonka28
7. nov 2009

ahoj.ja sa pridavam.som len na zaciatku ale uz by som to cela mat za sebou,mne je tak hrozne zle,ze nevladzem existovat!pri prvom sa mi nic nerobilo az bolesti ked som sla rodit!

irsina83
7. nov 2009

simusska ale treba si to potom nadstavit tak ako je realita, ja to nemam podla poslednej ms ale podla velkosti babatka 😉

irsina83
7. nov 2009

simonka ja by som ti odporucila navstivit lekara lebo moja spoluziacka nic v sebe neudrzala a nemala ziadne ziviny a teraz maju podozrenie na rastep. nechcem ta strasit ale ob s tym daco, skus aspon lekara...

simonka28
7. nov 2009

no ja akoze tak trosku-banan aj zjem ale momentalne som aj chora,som mala 2dni teplotu.mam pocit,ze na ten organizmus je toho privela.uvidim co bude do pondelka ak to neprejde pojdem k lekarovi.som len v 6tyzdni.

miroslava89
7. nov 2009

simonka kazde ine tehu je ine... a tehu nevolnosti si "musis" vytrpiet .. lekar ti s tym nebude velmi ochotny pomoct- teda vecsina lekarov pomaha az ked su nejake problemy alebo zacne tehulka az prilis chudnut..
a na tehu nevolnosti "vraj" pomaha zazvor.. ale ja som asi vynimka 😅

simonka28
7. nov 2009

no spominal mi nejake zazvorove vitaminy.

mojalili
7. nov 2009

Treba papat, takze naozaj chod k lekarovi, nech ti pomoze. Moj lekar mi dnes povedal, ze 7-8 tyzden tehotenstva, ktorý ta caka, je naozaj najdolezitejsi. Vtedy sa vyvyija vsetko, uplne vsetko a nemzono brat ziadne lieky....
NO a k vitaminom, okrem prirodnych mi hlavne nakazal kyselinu listov, aj m ju predpisal, i ked som ju doma mala. A hlavne vela vitaminu C. Vraj dat co najviac do seba, ze babo si zoberie co bude potrebovat...
A kavu kludne mozeme tie, ktore pijeme pravidelne, a rozne caje kala pit...hlavne vela pit....
Simonka, naozaj zajdi pondelok k lekarovi, nech vies, ze si pre to urobila vsetko...

Kocky, dnes mi robil sono, a teraz mam taky tmavo zlty vytok 😒 Ale len troska, snad to nie je nic zle, myslim, ze je to z toho sona...co myslite? Nie je to krv, v ziadnom pripade a doteraz som nemala nic....a ta moja choroba...ach jo....som slaba ako caj☹

mojalili
7. nov 2009

uz som si opravila tyzdne, takze sme v 7.tt:-)

irsina83
7. nov 2009

mojalili ten vytok je klasika pri tehu, ja ho mam od sameho zaciatku tehu 😉 a tmavsi ho mozes mat preto lebo si chora...normalne by mal byt zltkasty...ale to nic to sa ti upravi 😉

miri nesuhlasim, radsej presvedcit dr. ako potom cakat na vysledky amniocentezy... 😔

miroslava89
7. nov 2009

irsina niektorych lekarov o svojich slovach nepresvedcis...

simonka28
7. nov 2009

kocky ja som bola na amniocenteze s prvym a ten strach co som cakala 2tyzdne na vysledky bol katastrofalny! ☹

mojalili
7. nov 2009

tiez by som to tak nenechala, a sla k lekarovi, ved dieta potrebuje ziviny...a vymenila by som lekara., keby nepomohlo.Aj dobry obvodny by mohol pomoct

simonka28
7. nov 2009

no ja mam obvodnu total kravu,ked som bola teraz u nej tak sa chovala akoby som mala mor ked som dosla za nou ze som chora!strcila mi recept a caf bambino!

dydynka
autor
7. nov 2009

ahojte kocky,,mne byva tiez dost zle ale snazim sa aj papat,,papam vela ovocia a neskutocne vela pijem,,uz cem mat prvy trimester zasebou :D

simonka28
7. nov 2009

verme ze nam to bude trvat len do troch mesiacoch!zevraj pri dievcatkach byva tak zle...

miroslava89
7. nov 2009

simonka ja som pri prvom tehu cakala dievcatka a zle mi nebolo.. 😅

simonka28
7. nov 2009

hej?mne to prwe w pohodke prebehlo,ete som studowala wtedy tak to bolo ze jeden den som bola na pisomke a o dwa dni sa mi mali narodil 🙂

dydynka
autor
7. nov 2009

no ja dufam ze to bude dievcatko :D

simonka28
7. nov 2009

no my by sme tiez brali.maly nece ani pocut o dievcatku 😒

dydynka
autor
7. nov 2009

he tak to ani moj frajer,,,ten chce chlapca a velmi dufa ze to bude chlapec :D

simonka28
7. nov 2009

to zasa priatel ce babu a uz si predstavuje ze aka bude krasna po mne!to mi tvrdi aj ked teraz vyzeram ako posledny lazar,kruhy pod ocami a pod.

dydynka
autor
7. nov 2009

he no ja by som cela dievca bo to mozem krajsie obliect a tak :D

simonka28
7. nov 2009

to vzdy pre dievcatka su krajsie vecicky.a ty mas kolko rocne to dievcatko?

dydynka
autor
7. nov 2009

mno toto je moje prve babo :D

simonka28
7. nov 2009

som si ta pomylila to ina kocka mi pisala ze cakala dievcatko a nebolo jej zle.sorac!

dydynka
autor
7. nov 2009

to pisala mirka,,,ona cakala dvojicky :D ale prisla one ☹

simonka28
7. nov 2009

hej?!chudatko!ja som sa rozhodla pozitiwne mysliet bo rok som mala total narocnu pracu na stresy a powedala som si dost!

dydynka
autor
7. nov 2009

no aj ja sa modlim aby sa mi nieco take nestalo bo je to vytuzene babetko ☹

simonka28
7. nov 2009

to aj ja.aj pri malom som sa kazdy wecer modliewala.teraz by som zasla aj do kostola lenze ked newydrzim ani chwilu bez toho ze mi je na grcku ☹

dydynka
autor
7. nov 2009

a aj si vracala uz? ja este nie ale vidim to tak ze dlho nepotrva a budem 😒