Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

romini
8. dec 2009

kiwi82 toto ti neporadim skus sa spytaj mojalili

lutsine
8. dec 2009

mne napr. vobec nechut jest,zato ovocie,mandarinky,pomarance,banany to ano,to mozem. Normalne jedlo mi vobec nechuti,akoby som jedla blato.

mata299
8. dec 2009

lutsine- to je asi fakt veľmi individuálne, mne zas chutí...býva ti aj zle?

lutsine
8. dec 2009

zle mi praveze nebyva,ani nezvraciam...

romini
8. dec 2009

mne bolo tiez zle na zaciatku nic mi nechutilo iba detske vyzivy som jedla a teraz? teraz by som zjedla vsetko co vidim. u kazdej to je individualne. jedine co nemozem citit su cigarety ten dym z toho mi strasne smrdi a normalne ma vzdy napina na vracanie ked to zacitim.

kormelia11
8. dec 2009

romini ja si pockam 🙂 co mi ine zostava a ja nebojim len vies 😀 ludia okolo mna by neboli nadseni 😀

katja22
8. dec 2009

ahojte babenky... už mi to lekár potvrdil.... a mne je tak divno po dnešnom vyšetrení... ale inak v pohode...

sysinka
8. dec 2009

ahojte kocky, som rozhorcena... dnes som bola na vsetkych moznych krvnych testoch, poriadne ma vytrapili, brali mi asi 7 ampuliek, skoro som odpadla. Robili mi aj EKG, ale ultrazvuk nie ☹. Myslela som, ze zase uvidim svoje babtko a nic... ☹. Vam robili v akych intervaloch ultrazvuk? Ja som objednana na januar na meranie...

mata299
8. dec 2009

ahoj katja - tak blahoželám...máš aj prvú fotku?

pepppe
8. dec 2009

romini aj tebe ako pekne uz narastlo brusko,ale tak vam chudsim to je lepsie vidiet,ako mne co mam aj trosku spekov

katja22
8. dec 2009

ahoj mata299... diky.... až na budúci týždeň mi spraví foto, vraj... nebolo ti blbo po prvom vyšetrení.... ja mám taký zlý pocit z tho...
Ahopj pepppe,,, neboj aj ja mám trochen spekov... ale aj tak sa to dá vidieť aspon podla mojich známich...

mata299
8. dec 2009

ahoj katja, jasné, že som mala divný pocit, ale to bude skôr psychikou, tak sa drž a ešte určite popíšeme

pastuska
8. dec 2009

sysinka, vraj robiť stále ultrazvuk ani nie je zdravé. Tak sa nečerti. Mne by zase moja robila stále, ja ju brzdím že to nepotrebujem stále vidieť 🙂 stále - znamená, každé dva týždne - teda pri prvom tehu to tak bolo, teraz uvidím.

romini
9. dec 2009

Vsetkym prajem dobre ranko aj ked trosku uprsane 🙂 katja22 tak gratulation si rada dufam? ked uz ste rozbehli o tych ultrazvukoch debatu tiez by som svojho drobca videla najradsej kazdy mesiac ako rastie. dufam
ze mi ho doktorka ukaze teraz v pondelok som strasne zvedava.
peppe nebojkaj aj tebe urcite bude vidiet. a co ako sa citis? mne uz zacina byvat lepsie. ako cez den. vcera som bola kupovat darceky a uz navecer som bola kaput. bolela ma hlava a bolo mi na zvracanie. len neviem ci nie od hladu 😀 😀 😀

katja22
9. dec 2009

ahoj!!!! 🙂 romini, jasné že sa tešíme.... a to budúci tatino je ako pojašený.. hladká bruško a šepká mu... že to už aj teraz počuje... a on chce aby od začiatku vedel že kto je jeho tatom...

pastuska
9. dec 2009

Žienky, mne okrem únavy doteraz nič nebolo a dneska mi je od rána zle..dúfam, že to je len prechodný stav, lebo som ešte nevypila kafe 😀

romini
9. dec 2009

pastuska chudatko davaj si pozor? pijes tiez kavu? ja len taku slabu. vsetci mi hovoria ale aby som kavu nepila. lenze mne ide potom hlavu roztrhat.

romini
9. dec 2009

katja22 si v 6tt? aj mne tak povedala doktroka ked som bola prvy krat ze som. a videla si tu malu fazulku?
kolko ma mm?

katja22
9. dec 2009

romini... som v 6tt... lekár mi to potvrdil a ukázal mi asi 5mm fazulku... vlaste bodeču.... a budúci štvrtok nám aj foto spraví... aspon dúfam

pastuska
9. dec 2009

romini, už mi je po káve fajn 🙂 Ja mám nízky tlak normálne, keď som tehotná tak ešte nižší a v tomto počasí sa mi nedá vydržať. Ja aj dve za deň niekedy si dám. Ale ja pije nesku s pohánkovým mliekom 🙂

kiwi82
9. dec 2009

katja22, prosim ta, tebe bolo v 6 tt vidiet tiez len fazulku, cize vak, bielko alebo aj plodik? ja som asi v piatom, mne bolo vidiet na usg(v 4 tt) tiez len fazulku, zatial plod nebolo vidiet. a prosim ta ten siesty tt si pociatas od prveho dna poslednej mrchy alebo od ovulky? ja som mala poseldny m. 23.10. ale ja mam 36 dnovy cyklus, tak neviem ako sa to pocita. na kontrolu idem 22.12. ja som rizikova, mam za sebou 2 potraty, tak sa trochu bojim ☹ Picham si fraxiparin a B12 tky a aj ine lieky. tak sa modlim, aby to dobre dopadlo....

romini
9. dec 2009

pastuska a to kde maju taku kavu vyskusam aj ja. to je lepsie pre tehulky taku pit? mne sa stale teraz hlava toci.
katja22 fotecku ti mohol vytlacit hned si mu mala povedat. mna sa pytala dr. ze ci mi ju ma vytlacit pre ocka. a kedy mas termin?

katja22
9. dec 2009

kiwi82: mne bolo vidieť taku malú šošovičku... aspon ja mu tak hovorím.... oni mi rátali od 1 dna poslednej mrchy... ja som tam aspon videla len šošovičku...teda ked mi ho ukázal doki.... a pjosím ťa len nestresuj.... to je o to horšie... doki hovoril 6tt ale vychádza mi to podla mrchy...

katja22
9. dec 2009

romi: predbežne mi povedal, že okolo 5 - 10 augusta... ale 17.12.- si vypýtam foto... ak sa bude dať... dúfam

kiwi82
9. dec 2009

katja22, dakujem. Snazim sa nestresovat, aj ked som si predtym, kym som tretikrat neotehotnela hovorila, ze uz to cele budem brat sportovo keby cokolvek sa stalo, ale vidis..... nejde to tak lahko....

katja22
9. dec 2009

kiwi82: to som si myslela, že to nejde brať športovo.... mne je zas tak divno, bo včera som mala prvé vyšetrenie... vlastne včera mi potvrdili tohtenstvo.... a mám taký divný pocit z toho... dúfam že sa mi nič nestalo...

romini
9. dec 2009

katja22 preco mas divny pocit? ako ta vysetroval doktor? mna ultrazvukom a potom aj rukou. a o 4 dni ma zavolali na testi krv my brala. a aj cytologiu mi robili. preco mas divny pocit?

kiwi82
9. dec 2009

Katja22: nic sa neboj, ja som uz dvakrat bola pocas tych 5 tt na usg, lebo najkor uplne nic nebolo vidno len taku bodecku a o tyzden neskor uz fazulku. vobec si nemyslim, ze by to malo uskodit, ved na to to je a vsetky tehotne si tym presli. kym nemas nejaky tmavy alebo krvavy vytok myslim, ze je to ok. predpisal ti dr. aj nejake tabletky? ja beriem aj duphaston na udrzanie aj femibion.

nanula1108
9. dec 2009

ahojte, tak ja som sa stale este neodhodlala ist k dokymu, podla poslednej mrchy mi tp vychadza na 4.8., tieto dni mam divne pocity skoro stale, a tato tma a neustale prsanie tomu vobec nepridavaju!

kiwi82
9. dec 2009

inac mne vobec nebrali krv ani na Hcg. a ani 22.12 mi nezoberie, povedal, ze ak bude vsetko ok, tak az po novom roku....