Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

lulu4
3. máj 2010

ahojte kočky, idem sa pochvalit trosku, uz som objednala vcera detsku postielku s matracom, podlozku na kupanie, a setik do postielky a kooonecne aj kojaci vankusik, nech sa mi lepsie spinka na boku, lebo uz niekedy neviem ako sa ulozit v tej posteli - mam to vsetko v albume, ak chcete mozete kuk 😀 juuj tak sa z toho tesim, uz aby to postupne vsetko prislo

lutsine
3. máj 2010

Pekne ranko 🙂

avila
3. máj 2010

No krasne Lulu, pekne ste vybrali. My postielku mame, este matrac a plachta chyba. Teraz som plienky doobjednavala (budeme frcat na latkovych 😉 ), tak som sa s tym zabavala. Posledny plney mesiac v robotke pred MD. Zvlastne... Inak som jedla mak predvcerom, maly mal vcera utlm 😀 uz dnes lepsie, kopcuje, tesi sa.

elko69
3. máj 2010

irsina blahozelam aj ja a drzim palceky nech malinka rychlo rastie a pribera a nech idete co najskor domeno... 🙂

lutsine
3. máj 2010

Elko pekne brusko 🙂

elko69
3. máj 2010

lutsine dakujem..my mame take rovnake okruhle skoro si tusim raz spomynala,ze? 🙂

lutsine
3. máj 2010

ano presne tak 🙂

elko69
3. máj 2010

🙂 🙂 🙂 mozno mi bude aj chybat po porode..uvidime...hehe

dydynka
autor
3. máj 2010

ahoj tehulky,,,neviete ako budem citit ze mam kontrakcie?aky je to pocit?

elko69
3. máj 2010

dydy zevraj ako pri menstruacii len silnejsie a v pravidelnych intervaloch a popritom zacne tvrdnut brusko a zevraj bolest krizov...nemam zatial skusenosti takze tiez cakam co to bude zac...

larmimi
3. máj 2010

dydy neboj, tie bolesti su neprehliadnutelne 😉

dydynka
autor
3. máj 2010

po tom vcerajsom vylete do aquatermalu sa sledujem ci nebudu nejake problemy,,a mala som rano bolesti no netrvali dlho a potom presli,,,

jaruska8
3. máj 2010

Dydy, v našom štádiu sa môžu sem-tam nejaké tie mini kontrakcie objaviť. Hlavne, že nekrvácaš alebo niečo také. A nesleduj sa, lebo to je ešte horšie. 😉

dydynka
autor
3. máj 2010

problem s vytokom nemam ani nic take,,,,v stredu 12 maja idem na kvr dokimu a den potom mi zacina 34 tt cize materska,,,myslite ze ked tam dojdem na tu krv by mi dal papier na matersku?

xpetka1x
3. máj 2010

no tie bolesti ma kazdy ine ja osobne som mala na konci velmi silne bolesti az som plakala a kricala od bolesti ale kazda zena to ma inak.. 😉

elko69
3. máj 2010

no a moja sestra skoro ziadne bolesti iba take slabunke a iba hodku predtym ako mala prisla na svet..aj ja chcem takeeeeeeeeeeeee 🙂 on ani nevedela ze ich ma,len doky jej ukazal ze pozrite na monitor toto su kontrakcie..haluz...

upc
3. máj 2010

ahojte..mozem sa sem k vam pridat ? ?

dydynka
autor
3. máj 2010

upc jasne vytaj medzi nami,,v ktorom si tt?

upc
3. máj 2010

ja este neviem ..zajtra idem ku gynekologicke..mam trosku strach lebo z priatelom by sme babetko velmi chceli aj sa o to snazime..test som si sice uz urobila ale jeden som pokaslala a druhy mi zase nevisiel tak neviem..

upc
3. máj 2010

nik tu neni ?

pepppe
3. máj 2010

upc,,gratulujem,,,,,uvidis zajtra vam doki povie uzastnu spravu 😉

upc
3. máj 2010

len aby mi tu dobru spravu povedala velmi sa bojim

pepppe
3. máj 2010

urcite povie🙂) nebojaj-..............................baby vy uz mae aj nakupene do porodnice?? a odkial mam vlastne vediet co vsetko si mam kupit,,,,neviete??? elko u teba v albume som videla,ze to tam mas,,,,to vsetko treba,aj sobasny list??? aj dohodu o mene dietatka??naco im to vlastne je????

upc
3. máj 2010

no aj teraz ma zacali nejako strasne bolet oci od unavy a krize no strasneee ..sice menznes som mala naposledy zaciatkom aprila ..tak neviem ..

upc
3. máj 2010

nikto tu neni ?

vi3ka
3. máj 2010

ahojte maminy-čakateľky 🙂 ako po víkende? ja som dnes celý deň taká lenivá a vôôôbec nič sa mi nechce. hrozné 😀
otázočka: neviete, čo ma môže pichať okolo pupka? sem-tam ma tak pichne ako so špendlíkom. čo to, čo to?
zajtra idem k zubárke-2 kazy mi bude robiť. nemám problém ísť k zubárke, len dúfam, že ma to veľmi nebude bolieť 😅

upc vitaj medzi nami, držím palce, aby si to tehu mala zajtra potvrdené. 🙂

nelinkalela
3. máj 2010

Ahojte tehulky......kedy ste začali cítiť prvé motíliky ?My sme v 17 tt a stále nič

dydynka
autor
3. máj 2010

nelinkalela ja som zacala citit pohyby az v 20 tt,,tak si stoho nic nerob,,to pride

nelinkalela
3. máj 2010

Jáj neh už to tu je 🙂

vi3ka
3. máj 2010

ahoj nelinkalela ja som prvý vážny pohyb bábätka pocítila v 18-19. tt. také pekné 3 kopančeky a kolotoč v brušku 😀 neboj, ako hovorí dydynka - to príde. je to krásne 😉