Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

simonka28
7. nov 2009

este nie len raz ale to pretoze som si striekla taky sprej do ust ☹ radsej by som sa wygrcala a bolo by fajn.teraz mi tak diwne prichadza... 😖

mojalili
7. nov 2009

JA som pri dcerke nevracala, ale bolo mi tka zle, ze som varila posedacky a na etapy 🙂 TEraz mi byva zle,a le nie je to take zle....
Chcela som si ist lahnut, ale tak mi v hlave duni, ze ani lezat sa mi nechce☹ teplota mi ide na 37, uz ro citim.
Jejda, ktosi tu vyjadril myslienku, tusim ty Dydynka, ze nech mame za sebou prvy trimester...veru veru..
Mne by stacilo, aby bolo 2.12., ked idem na kompletne sono, a den potom na vsetky vysetrenia...vraj to uz bude taky lepsi tyzden, kde bude vela vela za nami...

simonka28
7. nov 2009

to som bola ja..... 😉

dydynka
autor
7. nov 2009

mojalili ja idem den po tebe na prvu poradnu :D tak som zvedava ako to dopadne :D boze uz aj namna lezie nejaka choroba hnusna ☹

mirka007
7. nov 2009

Ahojte kocky 🙂

Ja som tiez len na zaciatku 🙂 este len tento tyzden v stredu sme zistili ze nas bude o jedneho navyse 🙂
Ale este som nebola u lekara,nakolko zijem v londyne a tu je to komplikovane...idem az buduci tyzden.
Ale 4 mamatesty vysli krasne silne //.....
A na vrcanie mi je uz tyzden...tak neviem v kolkom tyzdni mozem byt...
Poslednu menstruaciu som mala 5 jula....mali sme svadbu bolo vela stresov atd...na to my 3 mesiace meskala menstruacia....tak som sla domov na slovensko...nezistili mi ze som tehotna pichli mi vyvolavacku...
Ale ked som dosla pred mesiacom spet do londyna,napriek tomu som menstruaciu nedostala ale zistila som ze som tehotna...takze teraz vobec neviem v ktorom tyzdni mozem byt...neviem ako to lekar vypocita...

irsina83
8. nov 2009

miri ale aspon jej hovorim nech to skusi a neodhovaram ze jej nepomozu 😉 pre to babo to stoji za to skusit 🙂

irsina83
8. nov 2009

mirka007 gratulujem a drzte sa 😉 mne tiez meskavalo ked som prisla zo zahranicia a po svadbe pravidelne az to bolo otravne 😀

dydy aj ja citim ze na mna daco lezie...pobolieva ma hrdlo.. idem na kontrolu 18.11 a potom o tri tyzdne...joj ale vzdy sa bojim pred kazdym vysetrenim 😅

mojalili
8. nov 2009

Dobré ránko kočky, tak ja som sa zobudila s herpesom na hornej pery ☹ , v krku hrozna bolest, musim to predychat, a tusim sa klokta slana voda, ked insie nemozem 😒
Manzel prosim pekne mesiac po svadbe zapijal slobodu 🤐 , teda kamarati si to vynutili, ale do 0.00 hod bol doma. Hruza, esteze dcera nie je doma a mohla som spat v jej posteli, bol otravny ako mucha 😀 a chraaaaapal 🙄 .
Esteze dnes vyslo slniecko a ja musim opet, ako je tomu uz 3 tyzdne, lezat v posteli....huraaa do lezania 🙂

pepppe
8. nov 2009

ahojte babenky,,no ja som chora,priatel ma nakazil a to este musim pracovat,taham uz treti den,ale zajtra konecne uz volno,uz nevladzem,,,a napriklad mne nebyva zle.obcas nejaka ta nechut,ale inak ee

simonka28
8. nov 2009

dobre ranko alebo uz obed? 😉 ja som sa ako tak vyspala,tiez ma skrabe v krku ☹

cigaretka5
8. nov 2009

baby citili ste ze ste tehu este predtym ako vam meskala mrcha?
my sa snazime uz viac ako 2 roky, a ja mam strasne silny pocit ze by to tento krat mohlo vist. Uz 4 dni ma boli kramovo brucho a to ju mam dostat az tak nasjkor v utorok. Testik vo stvrtok vysiel negativne,- to bolo 4 dni pred mrchou. Tak neviem. Neviem mysliet na nic ine.........

simonka28
8. nov 2009

my sme sa snazili len kratko a ked som si povedala,ze uz "kaslem"na to tak som zistila ze cakame.cele noci sa mi len snivaloo babatkach a kazdy mesiac som dostala tie hnusne kramy!bolo to o nervy!na tych pocitoch je nieco pravda,existuje nieco,ja som to citila tak akosi divne,ze sa nieco deje ale nakoniec som si povedala,ze uz som asi na hlavu no a o dva tyzdne mi vysiel pozitivne test! 😉

cigaretka5
8. nov 2009

no ja mam tie pocity iba asi tri dni, tak fakt neviem

siuzi007
8. nov 2009

Baby predpokladám že prevažne sú to Vaše prvé tehotenstvá premýšlate niektorá ísť do genetonu aby ste vedeli pohlavie ja som tam volala v piatok aj keď ešte nemám potvrdené tehu 😖 nakoľko ma to zaújma a robia to aj skôr ako v 12tom týždni 😀 ale potom žena podpisuje čestné prehlásenie že to nezneužije na výber pohlavia

mojalili
8. nov 2009

Fuu, tak to ma siuzi nenapadlo, a pravdupovediac, mam dcerku a je mi jedno, co bude druhe, len aby bolo zdrave. I ked dcerak i ja chceme chlapceka, ale o takomto niecom som ani nepocula...
Simonka, aj ty uz ochorievas?NO teda..
Dala som sa na kloktanie slanej vody, snad to pomoze... 😒

simonka28
8. nov 2009

no ved mna to drzi uz tyzden,dva dni bolo lepsie a teraz ma to chyta akosi naspat ☹

dydynka
autor
8. nov 2009

caute kocky,,,inak som pocula ze prvy trimester je nebezpecne byt chora :( tak sa snazim co najlepsie sa obliekat a tak,ale uz mam nadchu,,,hrdlo ma zatial neboli len mam soplik a stale kycham,,a mam nehorazne zalahnute v usiach,,vcera som prvy krat vracala bo som sa vecer napchala pizzou 😅

dydynka
autor
8. nov 2009

siuzi a kde sa to robi?stoji to nieco,,,mohla by som si to aj teraz dat spavit ked som v 7 tyzdni??

mojalili
8. nov 2009

Dydynka, mne obliekanie nepomoze, kedze som uz treti tyzden doma v posteli... ☹ Ale tak citim sa lepsie, snad to pomoze, tie solne bleeeeee vyplachy ust a kloktanie

simusska
8. nov 2009

ale na co chcete zistovat pohlavie skor?ved aj tak sa to dozviete....mne bolo absolutne jedno co to bude hlavne nech to je zdrave...zbitocne peniaze za to

mojalili
8. nov 2009

Tak kocky, nevydrzla som to a isla som sa prejst s manzelickom von . JE tam super pocasie, tak sme si pomalicky smatrali a prechadzali sa. JE mi lepsie, ale idem kloktat slanu vodu... 😒

simusska
8. nov 2009

hm...tak tuna prsi a neda sa ist vôbec vonku...

siuzi007
8. nov 2009

Dydynka ja som telefonovala do genetonu a da sa tam objednat uz od 7-8 tyzdna ale povedat by ti to mali po 12tom co je podla mna blbost ale zase asi to ma svoj vyznam aby zeny nesli na potrat keby to bolo ine pohlavie ako chcu ale povedal mi ze by mi to povedali ked im podpisem prehlasenie ze to nezneuzijem na selekciu pohlavia no ja ak sa mi potvrdi tehu tak tam pojdem a dam to muzikovi pod stromcek aj ked jemu je to jedno teda bude rad tak ci tak stoji to sice 100 eur ale no co clovek minie aj za ine nepotrebnosti 😀

simusska
8. nov 2009

siuzi...ale preco nepockas? ved o dva mesiace neskôr sa dozvies pohlavie na ult. a zadarmo....ved tie peniazky este urcite budes potrebovat pre babätko ked sa narodi...

mojalili
8. nov 2009

Presne, ved na 3D ci 4D sono ti urcia pekne pohlavie a peniazky mozes minut na vybavu dietatka. Ale to je tvoja vec, co si urobis, nenechaj sa odradit, ak to chces...
JA rozmyslam manzelovi tricko s napisom SOM SUPER OTEC...NA MMB maju take somarinky, aj ine nazvy... a no neviem co dalej mu kupit...

simusska
8. nov 2009

my si väcsinou na vianoce kupujeme spolocne darceky...ktore vyuzijeme spolu a obom sa pacia...

nemko
8. nov 2009

Dobry vecer tehulky, prosim vas chcela by som sa vas spytat ci vam tehu testy ostali do dnesneho dna s //?lebo vcera aj dnes som nasla//, ale druha ciarka vybledla, ze ju skoro nevidno takze test povazujem za falosne pozitivny.K lekarovi pojdem koncom tyzdna ak dovtedy nedostanem mrsulu.

simusska
8. nov 2009

hm....tak ja neviem ze ako to bolo lebo ja som test potom vyhodila...a po akom case ti ta ciarka vybledla?

mojalili
8. nov 2009

Bola som sa pozriet, a nevybledli🙂 su take iste. Dokonca aj po dcerke, ktory som si robila v roku 2005 je este viditelny, ale uz menej🙂

Simi, my si tiez kupime spolocne darceky, ale vies, male prekvapenie musi byt. Ja som ako male dieta, mam rada prekvapenia🙂)))