Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

elko69
25. apr 2010

paula a normalne krvacas ci len take slabunke?

paula58
25. apr 2010

elko krvacam uplne ako vzdy pri ms tak neviem co bude s toho.ak by som mala potrat tak krvacam vela alebo nie a len den 2?alebo sa mozno mylim ale som pripravena na najhorsie co mi dr povie .musim to zbrat tak ako to je ☹

paula58
25. apr 2010

a este dens som si robila test a je tam aj ta druha ciarka ale nie je velmi silna taka slaba a robila som si rapidclear ale mala som len v stredu dostat ms neviem vazne cosa bude diat pri prvom som emala ani najmensi problem 🙂

elko69
25. apr 2010

a teraz kedy ides k svojmu lekarovi?az ked prestanes krvacat asi,ze?budem drzat palceky...

paula58
25. apr 2010

chcela som ist v pondelok ale asi bi velmi nicnezistil ked este krvacam dakujem velmi pekne 🙂

elko69
25. apr 2010

no neviem ci by ta aj vysetril vobec...

paula58
25. apr 2010

ved prave a test by mi uz malukazat pekne ciarky asi vsak nie len slabu jednu

elko69
25. apr 2010

no ved uvidis ked prestanes krvacat hned utekaj k dokymu a uvidis co ti povie...

paula58
25. apr 2010

dobre dam vedeit papa 🙂

elko69
25. apr 2010

ok papa 🙂

avila
25. apr 2010

Pauli, drzim palce🙂

Dnes bolo tak nedherene 😉 Preco vikend netrva dlhsie???

Inak baby, aj vam puchnu prsty? Ja ich mam ako bambule, cez den nedam dole obrucku ani snubak. Radia mi, aby som ich radsej ani nenosila kvoli prudeniu krvi. No neviem...

lutsine
25. apr 2010

Ahojte, Avila mne zatial nic nepuchne, normalne nosim prstienky, niekedy mam pocit,ze su mi volnejsie ako predtym... 😉

pepppe
25. apr 2010

avila ja som napuchnuta uz cela 😉 clenky aj prsty,ja obrucku musim na druhej ruke nosit

pepppe
25. apr 2010

jajha mna dneska tak kopal malinky.......sa pekne posunul sami cervicek pekne pohybuje,hore dole.... 😀

elko69
25. apr 2010

no zatial tiez v pohode nosim obrucku aj zasnubak...ale tiez sa toho obavam hlavne na leto...lebo vtedy mi puchnu aj ked niesom tehu... 🙂

avila
26. apr 2010

Mne sa dnes horsie buvalo... Maly bol hore celu noc a nejak narastol, inak uplna spokojnost s vankusom na kojenie. Ak to nemate baby, je to pecka, ale ten velky. Dam si ho medzi kolienka a to tak super odlahci moju kostru a brusko 😉

romini
26. apr 2010

caute babule. avilka co si si kupila? vankus na kojenie? s tym spis ted? mna tiez boli chrbat strasne a ked lezim na boku
strasne kope a neda mi spat.

jaruska8
26. apr 2010

Ahojte dievčatá, aký ste mali víkend???? My včera oslava, som len slintala pri pohľade na tortu, ale čo už. 😠 😠 Inak pohoda, na výstave sme v NR nakoniec neboli, ale zato sme kúpili v Mlynoch super spací vak a jedného krásneho plyšáka, NInkinho prvého. 😀 😀 😀

lutsine
26. apr 2010

Moj maly tiez mal burlivu noc 🙂 niekedy ma tak poriadne kope........... akoby rovno do konecníka, az ma tam zatlaci....zeby sa chcel predrat az vonku...? 😝

lutsine
26. apr 2010

ako keby mi trhalo mocovym mechurom a obcas aj konecnikom 🙂

dydynka
autor
26. apr 2010

😀 ahojte baby,,,tak mi sme boli vcera na vylete v blave bo mi byvame u svokrovcov na bytovke a mame pre seba jednu izbu,,tak teraz mame problem sem dat postielku,,tak rozmyslame ako to tu ulozime aby sa sem zmestila,,,tak sme rozmyslali nad rozkladacou pohovkou na spanie ale vsetky su male,,,tak sme skocili do megaca,,,,zjedla som 3 čisburgery 😅 no a teraz mozme rozmyslat dalej co a ako,,,,uz zacinam mat s toho nervy,,,bo drahy ide v maji na tyzden prec do bulharska co som na neho zato nahnevana ale co uz,,som zvedava ci dovtedy nieco vymysli 😀 som sa ale dneska rozpisala 😀

lindus1
26. apr 2010

ahojte kocky,

ja som mala nekludnu noc, najskor som sa zobudila, ze ma boli brucho, bo som mala total plny mechur a potom babo kopalo o stodvesto, tak som nemohla znova zaspat, az nad ranom... a teraz jak sedim v praci, taaaak by som spala...

dydy moj manzel tiez vcera odisiel na sluzobku do Srbska na 10 dni, je mi smutno, ale bohuzial praca je praca, takze sa nanho nemozem hnevat a navyse jemu sa tiez nechcelo ist od nas..... esteze chodim do prace, aspon mi to rychlejsie ubehne... ty mas aspon vyhodu, ze tam mas svokrovcov, tak nebudes uplne sama 🙂

barbora87
26. apr 2010

ahojte...
ako ste sa vyspali?ja som kazdy den najneskor 7.30 hore ako keby som mala v tele hodinky...
zavidim vam ze chodite do prace aspon vam to rychlo ubehne...ja neviem co budem do decembra robit 😒

lindus1
26. apr 2010

kocky pridavam konecne aj ja fotku bruska - 24 tt 🙂

larmimi
26. apr 2010

baby , moze sa cola light raz za cas??

jaruska8
26. apr 2010

Radšej si daj normál colu, táto má umelé sladidlá a tie by sa nemali. 😉

larmimi
26. apr 2010

skoda ☹

lindus1
26. apr 2010

larmini zas podla mna sa netreba az tak obmedzovat... pokial tu colu nepijes kazdy den, ale fakt raz za cas, tak je to v poho... ja som mala vcera chut na kofolu (inak sladke vody neznasam) a dopriala som si pol litra v parku 🙂

larmimi
26. apr 2010

ja si tiez myslim 🙂

dydynka
autor
26. apr 2010

lindus no ale on nejde na sluzobku ale s hokeja,,hrava pozemny hokej,,a to by nemusel ist keby nechcel,,, no ved pojdem asi ten tyzden spat k nasim lebo tu by som bola sama kedze svokrovci este robia,,,lindus vidim ze aj tebe tak pomaly rastie brusko ako mne 😉