Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

kukucka26
26. jan 2010

mne v tedy ak sa pekne uvolnim a lahnem si

elko69
26. jan 2010

kukucka len ty uz cakas 2.dieta a tie pohyby su uz skor u teba ako u nas prvorodiciek...

romini
26. jan 2010

Caute babule, ja mam asi tiez uz pohyby lebo mam niekedy pocit tiez ze mi nieco beha dole v bruchu a aj taky pocit tlaku. naraz citim taky tlak je to velmi zvlastne. tak neviem su to pohyby? alebo co ....velmi by som ho zase chcela vidiet 10.2. idem na poradnu.

pepppe
26. jan 2010

baby aj ja uz nieco citim 😉 ja to tiez skor vecer,abo rano,ked lezim v posteli,to len take steklenie,ako keby ma tam nieco steklilo,tak si myslim,ze to je babo,vsak uz je aj cas 😉

elko69
26. jan 2010

no ja hlavne ked lezim na chrbte vtedy najviac citim..

pepppe
26. jan 2010

noo vsak aj vtedy,dufam ze je to ,co si myslim 😀 ale hned je to take krajsie,ked ho clovek citi

elko69
26. jan 2010

no to je veru mas aspon pocit ue je vsetko vo vnutri ok...

pepppe
26. jan 2010

hej,presne dnes ked som prisla po 10dnoch do prace a obliekla si firemne tricko heh veruze brusko narastlo,aj kolegina mi hovorila

elko69
26. jan 2010

sak je uz nacase nie??hehe

pepppe
26. jan 2010

noo hej,ale podla mna je uz dost velke 😀

elko69
26. jan 2010

neboj aj ja sa zagulatujem uz dobre...

pepppe
26. jan 2010

noo vsak to je len a len super,pekne priberame 😉

elko69
26. jan 2010

no ved to,uz mam problem s vecami...

jeiny
26. jan 2010

baby vysli mi pozitivne afp testy ☹ a este som aj chora, to teda je tyzden ☹

elko69
26. jan 2010

jeiny to myslis tie tripltestz??

jeiny
26. jan 2010

hej tie

jeiny
26. jan 2010

teda aspon myslim..to zistovanie genetickych vad...kombinacia odberov krvi v prvom trimestri a teraz comi brali a este neviem coho

dydynka
autor
26. jan 2010

elko ja ich citim hlavne ked lezim,,,na chrbte ked mam na nohach notebook 😀 a castejsie rano a vecer,,

elko69
26. jan 2010

jeiny a co ti povedal lekar na to???

dydynka ja vecer hlavne...

dydynka
autor
26. jan 2010

no ja tiez tak ,,,,hlavne ked som v klude a mozem sa nato viac sustredit,,,

elko69
26. jan 2010

no presne ako hovoris,ono to ma svoju hodinku tak okolo 22 hod..hihi

xpetka1x
26. jan 2010

baby aky ste mali den? ja hrozny som malu ucapala varechou mrchava je..sa nudi ja nemozem v zime von sa mi neprekrvuju prsty na nohach ani na rukach tak za pol hodku mam cencule a neskutocne to boli dnes som tak vymrzla az som plakala od bolesti..tak sa bojim o male ci mu ten plac niak neublizil ani nie plac ale moja bolest ☹ nenavidim zimu,,, 😔

avila
26. jan 2010

Jeiny, posielaju Ta na amnio? Od zeniciek som viav krat citala, ze normy na tripple testoch su dost prisne a niekedy babatka maju vlastne hodnoty, tak sa vysledky z testov nemusia potvrdit. Drzim palceky, aby vsetko bolo OK. Daj vediet.

Baby aj ja cem... pohyby. Mne brusko len pulzuje, ale predpokladam, ze je to moj pulz, lebo vsak nie je rychly. Ale tak vsak je prve, este si musim pockat 😉

lutsine
26. jan 2010

Presne tak Avila aj ja by som uz chcela,zatial je to len take moje skvrkanie a hybajuce sa creva....... 🙂 ake mas uz brusko?

romini
26. jan 2010

baby ja to citim aj tak ako keby mi nieco chodilo vo vnutri brucha zo strany na stranu.

jeiny
27. jan 2010

ahoj avila

vcera som si poobede volala na vysledky, boli pozitivne...sestricka mi hned vravela, ze ma objedna na amnio...a este idem piatok na poradnu, spravia mi uzv

ta amnio pre mna ale nema vyznam, na interupciu nepojdem, a navyse pri amnio je riziko potratu a som sa docitala ze najpravdepodobnejsiia skupina kde pri amnio hrozi potrat su prvorodicky s krv. skupinou rh negativ...tot moj pripad, som to vychytala jak sa hovori 😒

takze na amnio nepojdem..

keby mi aspon ta blba nadcha presla, setko na hlave ma nebolelo a teplota sa nevratila...

dydynka
autor
27. jan 2010

ahojte baby,,,,tak ja som vnoci dostala zachvat kasla a nevedela som co mam robit aby mi to preslo,,nakonec ani neviem ako to preslo,,,a boli sme v tom divadle,,,bolo to fajn,,,sme sa nasmiali s drahym 😀

jaruska8
27. jan 2010

Jeiny a bola si chorá, keď ti brali krv????? Alebo to bolo tesne pred tým??? Lebo vraj choroba môže ovplyvniť výsledky. 😒 Ja som minule cítila akoby vibrovanie v brušku, keď som malému asi dva hodiny spievala. 😉 😉 😉 😉 To bol asi preň šok, potom aj na druhý deň, ale neviem, či to bolo ono. 😉

dydynka
autor
27. jan 2010

baby myslite ze moja doktrorka mi bude vedet poradit ake tabletky alebo veci na cumlanie mozem ked ma tak moc boli hrdlo??alebo mam ist za gynekologom??

jaruska8
27. jan 2010

Podľa mňa aj tvoja doktorka by to mala vedieť. A ešte je to stále zlé???? 😒