Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

tinkerbell
29. jan 2010

Ahojte, neviete, v ktorom tyzdni by uz malo byt vidiet srdiecko na usg?

tinkerbell
29. jan 2010

V utorok som bola u lekara a este nebolo vidiet ☹

elko69
29. jan 2010

dydynka a jaku krv,normalnu alebo skor jak nejaky hnedy vytok???

dydynka
autor
29. jan 2010

normalna cervena bola,,ale nie vela,,

tinkerbell to je individualne ako je to vidno,,ale za tyzden od tej kontroly tam uz bude videt iste nieco 😉

monci78
29. jan 2010

Avila ďakujem, na triple testy idem v utorok, ale to ma nezaujíma, ja im neverím, každá druhá ich má zlé, a to su stresy zbytočné. Radšej to vydržím a mám to na 100%. Ale aj ja tebe držím palčeky, neboj ja viem, že to bude o.k. 😉

elko69
29. jan 2010

juj az ma zamrazilo....

avila
29. jan 2010

Dydynka... Chvala Panu Bohu... Ste sa museli ale zlaknut... Boli k Tebe v nemocke mili? U mna videl srdiecko v 6.t.t. Ale ozaj je to individ.

Monci, dakujem, verim v to najlepsie 😉

avila
29. jan 2010

Baby, co pozerate? V telke nic a muzik isiel kus na pansku... slubil, ze zajtra vysavuje 😉 Treba vyjednavat...

dydynka
autor
29. jan 2010

no zlakly sme sa,,a hlavne ja ,,,som sa bala lebo som od rana necitila pohyby tak som sa bala,,,ale aspom som videla babo konecne,,,aj drahy ho videl tak je rad,,,bo ho videl takto nazivo prvy krat,,

nanula1108
29. jan 2010

ahojte, boze dydynka nestras, ako dobre ze ste v poriadku!!!vyloz nohy a odpocivaj!aj ti dali nejaky askorutin alebo nieco??ja som dnes tiez videla nase babatko, boze ako rychlo rastie a ako sa hybalo, no fakt sila. baby kedy sa najskor citia pohyby??

dydynka
autor
29. jan 2010

nanula,,,no hej je to v pohode,,len ma hneva ze sme nevideli pohlavne 😒 si pockam ten tyzden na poradnu,,,,ja som ich zacala citit len teraz v utorok,,,cize v 19 tt

elko69
29. jan 2010

dydynka takze stale nevies co cakate???

dydynka
autor
29. jan 2010

no bohuzial nie,,,,bolo otocene chrbtom,,,

nanula1108
29. jan 2010

dydynka , niektore tety tvrdia ze sa schovava dievcatko lebo sa hambi, netusim, ci je to len blud, alebo nieco aj na tom je 😀

leanax
30. jan 2010

Prajem dobré ránko. Povráva sa, že ak má mamička chuť na sladké tak bude dievčatko a ked na kyslé tak chlapček. Moja sestra má strašne chute na sladkosti a čaká dievčatko a švagrinná dokáže zjesť malú zavaračkovú flašku kyslích uhoriek a čaká chlapčeka. Tak neviem či je to len zhoda náhod. Ja nemám žiadne chute,skôr nechutenstvo 🤐 . Som zvedavá čo to asi tak bude??? No necháme sa prekvapiť čo nám pán doktor povie, ked už to bude vedieť... 😅

kiwi82
30. jan 2010

Dobre ranko, chcem sa spytat na sprchovanie. ja som bola zvyknuta sa umyvat v teplej, dost teplej vode. ale teraz sa toho obavam. skusam vlaznu ale potom ma pobolieva mocovy mechur. myslite, ze taka bleskovka by mohla byt aj teplejsia? a este jedna vec. moze sa citron? tak do caju a podobne. dakujem.

xpetka1x
30. jan 2010

kiwi jasne ze mozes citron aj sprchu teplu len kupat by sa nemalo ale ja som sa pri prvom tehu kupavala v horucej vode a vsetko bolo ok.. teraz sa len sprchujem ale ja som taka zmrzlina takze len v teplej vode a este si zapnem ohrievac..

xpetka1x
30. jan 2010

no ja som mala xut v prvom tehu na zakysanku mala som ju kazdy den a mame dievcatko a tiez mi povedali pohlavie az v 30tt ale mala som len 3 sono za sebou v 30tt lebo moj gynekolog mal len kozu v ordinacii tak som xodila do nemocky na sono..

avila
30. jan 2010

Caute zenicky,

ako sa mame? Ja mam strasne chut na citrusy, hlavne na pomarance a na pomaranc. dzus, ale sladkosti tiez musim mat kazdy den 😉 Takze aj aj...

Ja sa kupem normalne baby, teda nie casto, ale ked mi je zima... A sprchujem sa v teplej vode, tak som zvyknuta... A viem, ze sa to babatku paci 😉 Pytala som sa maminky,ona hovorila, ze to bola taka "povera", ale ze to musela byt brutal horuca voda a urcite nie v 2. tri. No chcela by som pocut na to vyjadrenie lekara...

pepppe
30. jan 2010

🙂 dydynka aj mne sa staLo ze som si na toaletnom nasla krv,sla som k dokimu a on povedal,ze vsetko je ok,ze to moze byt len zo sliznice,od vtedy klop,klop sa to nezopakovalo,,baby ja satle neviem ci su to co citim pohyby,.,,,lebo to citim len raz za cas

xpetka1x
30. jan 2010

no mne moj doky zakazal kupat len sprsku...

avila
30. jan 2010

S tymi pohybmi, asi je skoro a je sot mozne, ale ked som vcera lezala, tak sa mi zdalo, ze vidim, ako sa mi tak jemne nieco prevalovalo, ale mohli to byt kludne creva 😉 Peppe a Ty to ako citis? Aj to vidis?

Dydynka, zajtra mas ist ku svojmu dokymu?

pepppe
30. jan 2010

avila ja nevidim zatial nic,len minule sa mi zdalo,ze ma to tam tak stekliloa neskor som citila take pohyby,,ale meviem,to bolo vecer,,,a teraz nejako nic necitim 😒

romini
30. jan 2010

peppe aj ja to raz za cas citim ale to musim byt uplne v klude. hlavne vecer ale nie kazdy vecer to citim. takze bud v klude urcite su to pohyby draha. babatko sa zacina u prvorodiciek hybat okolo 18 tt takze to co citis sem tam su urcite pohyby. a ked nic necitis tak babatusko urcite spinka.. 🙂

dydynka
autor
30. jan 2010

avila dokimu mam ist az vo stvrtok normalne na poradnu,,,

pepppe
30. jan 2010

romini,,si ma potesila 🙂 ja som to tiez len vecer citila a teraz som v riadnom strese a hlavne v posledne dni ☹ vsetko sa nam sipe na hlavu..........a co ty ides kedy do poradne romini?

elko69
30. jan 2010

ahojte babule ako sa mame??

dydynka
autor
30. jan 2010

baby no ja som bola vcera v strese bo som ho od rana necitila,, 😖 ale vecer ked sme sa vratili s kramarov sa hybal jak na disko 😀 aj teraz sa dost hybe,,,

pepppe
30. jan 2010

noo to mas super dydynka,ja nejako neregistrujem,,,asi sa neviem uvolnit alebo co 😒

elko69
30. jan 2010

dydnka a tebe sa hybe aj cez den???ja citim pohyby len vecer vacsinou....