Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

lulu4
4. feb 2010

dydy: budes musiet pockat aj ked viem ze si smutna ja by som to chcela uz teraz vediet co cakame 😀
no a ze mas male brucho? a to ako? ved mne sa praveze zda ze mam uz teraz nejake velke brucho, ja budem mat potom dobry kotlik pred sebou

romini
4. feb 2010

dydy aj mne sa zda ze mam male brusko a mamina mi hovori ze to mam vsetko v bokoch.
a co ti povedal o tych pohyboch?

elko69
4. feb 2010

dydnka a na ten 3D nejdes???ze by s amozno tam zistilo co to bude???

elko69
4. feb 2010

romini aj ja to mam vsetko v bokoch ako ty...hihi zeby to boli dievcence???

xpetka1x
4. feb 2010

jaaj baby ved sa tolko nestresujte co to bude bucte radi ze malinkemu bije srdiecko je zdrave a pekne rastie a nech uz to je co chce ja to napr. nechcem vediet necham sa prekvapit!!
Aj pri prvej dcerke som nic nekupovala az ked som bola v 30tt som si kupila kosielky biele a dupky a body vsetko biele a bolo...ked sa mala narodila tak som dostala tolko veci ze to ani nevinosila vsetko tak rychlo rastla..

elko69
4. feb 2010

xpetkax ved jasne hlavne nech je babo zdravucke,jako ja si chcem dat zistit co to je ale ked sa neukaze tak sa neukaze ale chcela by som vediet...

lutsine
4. feb 2010

Baby chcem Vas oboznamit ,ze na zapchu pomaha recept ktory poradila tusim Avila, dala som si tu kavu, obycajnu popradsku, zaliala som mlieckom a vypila, do 10 minut som uz bola na wc a pekne sa vykakala 🙂 po troch dnoch to je ulava. Budem to takto praktizovat kazdy den. Dakujem za rady. 🙂

elko69
4. feb 2010

no aj mne kava zabera,mna pokazde a vdy prehnala hlavne ked som si ju dala s mliekom!!to je fakt najlepsi a najchutnejsi recept na zapchu :D

lutsine
4. feb 2010

ano aj ja som ju zaliala mliekom....a vraj kava by sa v tehotenstve pit nemala. Po dnesnej dobrej skusenosti,ju budem pit kazdy den, babatku to len prospeje,ked jeho mamka nebude trpiet zapchou.

lutsine
4. feb 2010

Dnes som volala so sestrickou o vysledky krvi,ktore mi brali v 13 tt, tak vravela,ze su v poriadku,riziko downovho je 1: 7522. to je v poriadku vsak?

imagelady
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
imagelady
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elko69
4. feb 2010

lutsine tak hadam hej,ked ti nic nepovedala zle sestricka alebo doktorka tak je to ok :D

dydynka
autor
4. feb 2010

romini o pohyboch nehovoril nic,,,
elko ja som aj rozmyslala nad tym 3D ale keby to nebolo take drahe

pepppe
4. feb 2010

dydynka ja som sa uz rozhodla ,mamina mi povedala,ze sa mi na to psokladaju,ked to tak cchem,vsak je to dost,ale tak zvedavost je zvedavost 😉

dydynka
autor
4. feb 2010

no ved este hadam ten mesiac vydrzim 😀

pepppe
4. feb 2010

urcite vydrzis,a ako to rychlo ubehne,vsak vieme 😀

dydynka
autor
4. feb 2010

no len dufam,,,som strasne nedockava,,,tento posledny mesiac mi strasne lietaju hormony,,,vsetko ma dokaze nahnevat a vsetko co moj drahy robi mi vadi,,,,sa cudujem ze to somnou vydrzal

elko69
4. feb 2010

no ja uz mam peniazky odlozene na to,vlastne ja uz mam odlozene nieco aj pre babo a na porod a tak na vsetko, z kazdej vylatky odlozim aspon 70 € lebo potom ta materska nic moc :(

pepppe
4. feb 2010

noo ani nehovor,aj ja som taka ista,heh nadav mamu stale,ked ma to chyti,ale on vie,ze musi vydrzat ze to len hormony su,,,,,,,,,,,,,,vsak hadam nieco len vydrzia

dydynka
autor
4. feb 2010

no ja si odkladam na kocik peniazky,,,do prasiatka 😀

pepppe
4. feb 2010

a co uz tam mas na kocik??? 😀 inak ja ja som chcela,ale nejako som peniazky vzdy pominala,ale deku som si nasl do kocika tak hned z vyplaty ju idem kupit

elko69
4. feb 2010

kocik mi maju kupit svokrovci tak sa spolieham na to lebo inak budem musiet potom viac odlozit :D a dufam ze nie lebo chcem dat este urobit foto tehotenske... a este je strasna vyhoda ze svokrovci su v Anglicku a tam su detske vecicky za babku...jako baby mikinu na zips a s kapucnu som tam zohnala za 4 € a deku taku uplne ze dobru ale to pre sestru tak tiez za 4 € co tu som ju videla za 300-500 sk teda na slovenske prepocet :D

dydynka
autor
4. feb 2010

este tam vela neni,,,drahy tam hadze mince a ja papierove, 😀 ale okolo stovky by tam malo byt,,ved este mam cas a dovtedy sa tam este vela nazbiera,,,

pepppe
4. feb 2010

ajaaaaaaj to tam mas hodne uz🙂len pekne setrite...elko no tak to sa tam potom ozaj olati,ja som vydela taku zelenu za íeur,tak tu idem kupit,vsak nech mam apson prvu vecicku pre baby

elko69
4. feb 2010

baby a kolko planujete dat za kocar???zatial mam vybraty za 200 € v Pezinku v jednej predajni,nechcem drahy kocar myslim ze to nieje potrebne...

pepppe
4. feb 2010

ja mam vyhliadnuty za 10000,,,,z ciech by sme ho chceli objednat

dydynka
autor
4. feb 2010

no a ja musim teraz este dalsi mesiac kupovaat neutralne,,

lutsine
4. feb 2010

Ja som este nic nezacala kupovat,ale nieco kupim po najblizsej poradni 10.2. 🙂 potom chcem ist na 3D a dufam,ze sa babo ukaze.

lulu4
4. feb 2010

ahojte: ja som pozerala kociariky na internete a pacia sa mi na tej stranke ww.e-kociky.sk su tam pekne prakticke a za dobre ceny... ja by som asi stadial objednavala ale to mam este cas 😀