Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

simonka28
6. feb 2010

to moje sa skryva ☹ idem v stredu do Martina tam maju lepsi utz tak ak bude dobre otocene budeme vediet 😕

zuzka1008
6. feb 2010

aj ja sa už neviem dočkať, som strašne zvedava... 🙂
ked som ho prvý krat videla, bol to taky skvelý pocit, velmi sa tešim na další ultrazvuk

simonka28
6. feb 2010

no je to paradny pocit! 😀

elko69
6. feb 2010

soni1 no taka menstruacna bolest bola ale nic nechodilo a tiez taky tlak v prsiach,inak nic viac..nebolo mi nijako zle od zaludka ani nic podobne....a potom to len meskalo asi 4 dni tak som urobila testiky a vysli vsetky pozitivne...

zuzka j atak isto som v 21 tt a mam tiez asi tie 3 kila zatial...to je individualne

simonka28
6. feb 2010

elko a kolko malinke vazi?moje260gramov 😕

tinka349
6. feb 2010

no ja som doteraz nepribrala nic.....do 3.mesiaca som stale len chudla, asi nejakych 3 kg, ale mam naspat svoju povodnu vahu a nic navyse...lekarka povedala ze je to v poriadku, babatko je velek ako ma byt...a naznacila mi aj pohlavie - dievcatko 😀 ale tak nie je to na 100% a 22.2. idem na dalsiu poradnu a potom 8.3. na dalsi 3D ultrazvuk tak uz mi to potvrdia na 100% a mooooc sa tesim.....ale ja verim ze je to dievcatko, uz od zaciatku mam taky pocit 😝

zuzka1008
6. feb 2010

ja mam zasa pocit že to bude chlapček, priatel si myslí že dievčatko tak sme zvedaví... 🙂

simonka28
6. feb 2010

a ja si stale hovorim,ze je tam mala bublinka 🙂 pri prvom mi nic nebolo,pekne som priberala a teraz som chudla,zvracala a tiez len tie3kila pribrala.

tinka349
6. feb 2010

no my s manzelom nazyvame drobca Bambulka, a asi skor to pasuje na dievcatko, aj ked on strasne chce chlapca, a niekedy uz ju rovno nazve ze ako sa ma moj amala Rebeka 😀

simonka28
6. feb 2010

zlate 🙂 ten moj uz konecne dostal kopanceky 😉 taky bol dojaty az mu slza vybehla 😅

tinka349
6. feb 2010

ja som zatial len raz pocitila take nieco zvlastne v brusku, akoby pohyby , ale nie som si moc ista 😝 ved ono to raz dojde urcite na 100%

avila
6. feb 2010

Ahojky, sme pozerali dnes komody a skrine... Som nejak nerozhodnuta... Inak nam ukazovali aj kocik, strasne sa mi pacila cena 360 Euri, a bol to komplet i s autosedackou. Ale normalne muzicek s predavackou mali co robit, aby to zlozili a menili nadstavce... sama si to neviem predstavit... Toboz nie niekde na parkovisku a tak. Mame vyhliadnuty trosku drahsi, ale sa nam zda skoro, ale da sa na 2 mesiace zaplatit zaloha, tak uvidime...

Strasne ma taha kupovat vecicky, ale stale mam taku brzdu, ze pockat... Aspon na 3D. Zajtra nas caka oslava... Nejak mam tendenciu "odlucstovat sa"

xpetka1x
7. feb 2010

Dobre ranko babule tak zas mame skoro po vykende tak si uzite posledny dnik..

soni1 ja som brala elastin Q to obsahuje kyselinu listovu a vitamin B6 a je tam 30 tabl. a stoji to 1eu aj 50centou ja som to zacala brat ked som nebola tehu a za mesiac som hned otehotnela a berem to aj teraz su to vitaminky pred a po otehotnenim

dydynka
autor
7. feb 2010

ahojte tehulky,,,som tu vcera nebola,,co mate nove?

pepppe
7. feb 2010

baby z vecera do rana sa mi urobil na kutiku ust mali herpes,vraj je to dost nebezpecne,neviete mi neiktora poradit? ☹

elko69
7. feb 2010

simonka28 ja este neviem lebo az v utorok idem na poradnu a na ultrazvuk tak mi uz hadam povie.

ja som sa zase s moju maminu stavila o flasu sampana,teda premna detskeho a pre nu normalne,ona hovori ze to bude chlapec a ja ze dievca tak uvidime...drahemu je to jedno,hlavne ze bude :D

lutsine
7. feb 2010

Pekne ranko🙂

avila
7. feb 2010

Ahojte babulky,

aj ja Vam prajem krasne nedelne rano 😀 U nas desne mrzlo, som nevedela s autom vyjst... ale podarilo sa 😉 Zajtra drzkajte palceky, ide sa na tripple testy. A nalacno... vsak odpadnem, budem mat roztek hned pri sebe 😀 Lutsine, Ty ides hned nejak potom, nie? Vraj budem na vysledky cakat 10 dni...

elko69
7. feb 2010

avila budeme drzat palceky,ja to mam uz za sebou ale teraz ma caka myslim ze ten morologicky ultrazvuk tak hadam bude aj ten ok...a neboj neodpadnes,hlavne si zober so sebou papat a vodu nejaku aj...a hned sa napapas ked ti vezme krv...

avila
7. feb 2010

Dakujem Elko, budem mat svacinku hned pri sebe 😉

elko69
7. feb 2010

no treba lebo ja osm si raz nezobral aked som sla n aporadnu a cakala som 2 hodky a myslela som ze tam umrem a to som ani vodu nemala takze odvtedy si berem...

tinka349
7. feb 2010

jeeeejm baby pozrite co som nasla : http://www.nasarodina.sk/tehotensky-kalendar/ka... , a podla mojich pocitov, ze to bude dievcatko, a aj podla lekarky mi to sedi = dievcatko 😀

elko69
7. feb 2010

no podla toho aj mne vychadza dievcatko a aj podla datumov narodenia mojho a draheho tak uvidime co nam povie p.doktor v utorok..hadam sa male ukaze...

tinka349
7. feb 2010

ja idem najblizsie 22.2. a sa neviem dockat 😵 hadam sa male nebude hanbit 😀

elko69
7. feb 2010

no to asi kazda mamina buduca s avzdy tesi a nevie sa dockat navstevy u lekara a hlavne ked ide o sono...

romini
7. feb 2010

pepppe to je normalne mas oslabenu imunitu. ja som mala tiez zimu ale a normalne som si to natierala vectavirom.

lukila
7. feb 2010

Ahojte tehulky. Prosim ako ste sa citili v takom 12tt. Ja som mala do 9 tt bolesti v podbrusku, tie ustupili, teraz sa citim skvelo, ziadne bolesti ani nevolnosti. Na kontrolu idem zajtra, dufam ze bude vseko OK... tiez ste sa tak bali?

simonka28
7. feb 2010

kocky a ten kalendar neviete mi povedat-poradit?ja som otehotnela zhruba mesiac pred narodeninami takze si dat ten vek co som ete mala?to by bolo fajn,ze dievcatko! 😉 no uvidime co povedia pani doktory...

lukila
7. feb 2010

Aj ja som sa na to pozerala, tiez som otehotnela 2 mesiace pre narodeninami a vychadza mi dievcatko 🙂 Uvidime ci to bude pravda...

elko69
7. feb 2010

lukila kazda mamina sa boji neboj bude vsetko ok,ta bolest bola z toho ze s ati roztahovala maternica...budes kludnejsia ked pojdes od doktora uz...

simonka ja som davala vek 24 r a to sme pocali v septembri a ja osm mala v oktobri az 24....