Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

elko69
18. feb 2010

no sak hej vzdy dava lekar nejaky +- na gramy

lindus1
18. feb 2010

ahojte kočky, chcem sa opýtať, v ktorom týždni vám začalo rásť bruško? mne sa zdá, že práve začína trošku 🙂

xpetka1x
18. feb 2010

no to ma veru kazda ine aj zalezi ci je prvo alebo druho rodicka,,,,

elko no nezmiza to sa tak zafarbi je to slabucky otien ale vidno to no a mne sa to paci

avila
18. feb 2010

Lindus, mne zacalo od 9.t.t., takze... Je to ozaj individualne a hlavne zavisi od ulozenia plodika 🙂

Dnes som mala dobry den, ani pocasie mi nevadilo. To bude po tom pocite slobody... po nemocnici...

myangels
18. feb 2010

Ahojte tehulky 🙂 Chcem sa opýtať,je normálne mať slabší výtok?Trošku som sa zľakla ,tak dúfam že je to normálne.....

avila
18. feb 2010

Podľa toho, že akej farby je výtok. Výtoky belavej farby sú v tehu normálne.

myangels
18. feb 2010

slabo biely až číry

elko69
18. feb 2010

xpetka1x a sak kamaratke zmizla,a ani svagrina ju uz nema a to ma dve deti...

myangels aj ja mava vytoky niekedy biele a niekedy mam pocit ako by som sa docikala ze to vyzera ako voda iba,iba mokry flacik...

myangels
18. feb 2010

takže to je ok hej ??? 🙂

pepppe
18. feb 2010

noo a mne veruze ani nepovedala,ake babo mam velke,len ze zodpoveda,tyzdnu v akom som 😀 tak si mam asi domysliet,,heh veruze neviem ale asi nieco kolo 300g,ked aj jaruska ma nieco podobne,,,,,,,,,ale ako si tam vegetil,ma to normalne zobralo,,,taky tucko vyzeral byt na tom monitore,heh ako keby uz mal 3kila

pepppe
18. feb 2010

myangels ja mam posledne dni tiez vytoky,take biele,,,ale sa citim niekedy ako pocikana 😀

myangels
18. feb 2010

Tak fajn 🙂 Fuuu posledné tri dni mi už začalo bývať nevoľno.....no len ranné nevoľnosti mávam večer 🙂

tinka349
18. feb 2010

no baby a ja som konecne zacala priberat 😉 uz som nabrala 2 kilecka 😀 hoc poctivo papam vseeetko mozne ale nejak som doteraz nepriberala , ale aj brusko uz mam, hoci vsetci tvrdia ze nemam ...ale mam 😀 take fajne 😵 a v pondelok idem na kontrolu a som zvedava ci mi potvrdi dievcatko, ako mi to povedali 3 tyzdne dozadu

tinka349
18. feb 2010

a po dllllhej dobe som tu konecne dala aj ja nejake fotecky 😀

dydynka
autor
19. feb 2010

Ahojte baby,,,ako sa mate? ja sa mam celkom fajn len som nejak psychicky labilna,,vsetko ma dokaze nasrat aj namensia blbost,,

jaruska8
19. feb 2010

Ahojte, Dydy, aj ja som nejak labilná, tiež sa dokážem nahnevať, ale to k tehotenstvu patrí, tá náladovosť, hormóny. 😉 😉

lutsine
19. feb 2010

Pekne ranko dievcence🙂

ako sa mate? pridala som novu foto mojho bruska. Jaruska blahozelam k dievcatku. 🙂

jaruska8
19. feb 2010

Ďakujem Lutsine. 😉 😉

elko69
19. feb 2010

myangels pokila nieje vytok ruzovy,alebo krvavy alebo nejaky hnedkasty tak by to nemal byt problem a pokial nemas nejake svrbenie tak nic tiez...a inak aj mne byvalo hlavne zle vecer ale teda nezvracala som nic len mi bolo tazko...

pepppe a foto nemas?

idem pokuk vase foto nove...

avila
19. feb 2010

Ahojky,

Lutsine krasne... ty mas uplne ine ako ja. Sa musim zas cvaknut. Tusim od bud. tyzdna sa rast babatka trosku zastavi a budu sa cibrit organiky a potom o 4 tyzdne ci kedy zase zacne 😉 Ja som taka happy z neho 😀

elko69
19. feb 2010

lutsine veru sa ti to tam pekne crta uz.... 😉

pepppe
19. feb 2010

elko mam,,ale som teraz v praci,zajtra musim prefotit,,hadam bude kvalita dobra 😉

elko69
19. feb 2010

aha no dobre som zvedava teda...

irsina83
19. feb 2010

peppe gratulujem k chlapcekovi moja, tesim sa 😉 😀

elko pozeram ze si bola ma 3D hodinu po mne 😀 Ten Brestansky bol strasne zlaty 😵

jaruska8
19. feb 2010

Aj ja dnes dám nejaké foto, nech vidíte, ako na UTZ má vyzerať šušurka. 😀 😀 😀 😀 😀 Inak, povedal, že to vyzerá na dievča, tak sa hádam nesekol, lebo ja už som na dievčatko nafixovaná, teda keby sa aj sekol, tak sa svet nezrúti a hlavne, svokor by zošalel od radosti, ten včera skonštatoval, že to je ako hora zarúbaná, dvaja chlapi ako hora a nvedia urobiť syna. Trošku ma to zamrzelo, pokazil mi radosť, ale kašlem ho, nech si hovorí, čo chce. 😒 V tomto je to u nás trošku zložité, aj taký malý tlak bol, hlavne, že manželovi je to jedno. Ale nie je príjemné, keď stále len rozprával o vnukovi. 😒

pepppe
19. feb 2010

dakujem irsina,,,,noo ja uz sa tesim na chlapceka, 😀 noo ked buzde taky mrchavy ako som bola ja,tak och ,moj boze 😀 😀

simonka28
19. feb 2010

ahojte kocky!no neviem ako vam ale mne tie hormony zacali naporiadok pracovat!kazdu chvilu mi je do placu uz si pripadam ako trulko ☹ dnes som bola na prehliadke u zubara,celkom sa da zatial s tymi zubami,uvidime neskor...od pondelka idem lezat do nemocnice bo sa tam nezda mojej doktorke ☹

pepppe
19. feb 2010

simonka a co sa jej nezda???HM?? ☹

simonka28
19. feb 2010

no ja mam od puberty diabetes takze sa boji lebo mam teraz dake vyssie glykemie bo male pyta stale papkat tak sa neda moc drzat ta dieta ☹

pepppe
19. feb 2010

jaaaaaaaj ☹ fuha ale tak oni to nejako vyriesia nebojaj