Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

lulu4
17. mar 2010

groka: nieco mi tvoj nick hovori ale nepamatam si na teba... si tu asi dlho nebola ze? vsetko ok? ty mas termin porodu 29. august? to mas potom ako ja 🙂

lutsine
17. mar 2010

ja tiez vravim, ze cely manze l🙂

dydynka
autor
17. mar 2010

jee ahoj groka,,,ako sa mas?

groka
17. mar 2010

lulu ale nie,konik mi vypocital takto termin,doki na 23 augusta,ale podla mna to vychadza aj tak na 29 takze neviem

inak mam sa nie az tak dobre,trpim nevolnostami stale,este si tehu stale neuzivam,ale pevne verim ze to pride uz aj na mna ze zacnem ziarit 😀

avila
17. mar 2010

Nuz idem to tu zalomit, ide sa na obed 😉 Dufam, ze ma tety kucharky potesia.

Lutsine, kraaaasne.

lutsine
17. mar 2010

Tak dobru chut k obedu, ja este pockam do 12tej,zatial zjem arasidove chrumky 😝 mňam

pepppe
17. mar 2010

lutsine gratulujem ku chlapcekovi 😉

lutsine
17. mar 2010

dakujem peppe......aspon nemusime kupovat oblecenie, svagrinka ma rocneho chlapceka a tak vacsinu oblecenia zdedime... 🙂

zabkaevka
17. mar 2010

ahooojte tak som späť z mesta. No ale nakoniec som sa ešte nedala farbiť, šampónovať, hovoril kaderník, že nie je to zatiaľ dramatické, takže počká to ešte chvíľu, kým si budem istá. Len mi podstrihol vlasy.
aaa ďakujem za rady, už som teraz rozhodnutá, že tak o tri týždne sa dám našampónovať 🙂

elko69
17. mar 2010

lutsine, lindus, lucinika dakujem baby... 😉 no je to asi tym tehotenstvom a vyssim krvym tlakom mozno...

elko69
17. mar 2010

lutsine a gratulujem k chlapcekovi,nejako sa nam to tu prevazuje na chlapcov tusim :D a to vsetky moje kamosky ale maju dievcata 🙂

xpetka1x ja som zase rozhodovala sa medzi Jakubkom a Dominikom a teda Jakubto to vyhral,uz mu tak hovorim aj...

avila da s ata glukoza zvladnut ja som to pila tak ze č-5 glgov sladkej vody a glg normalnej vody a zvladla som to,asi keby som to exla tak sa dovraciam ale zase niekto to len tak vypije...

pepppe
17. mar 2010

babiky,kde ste vsetky,co uz spinkate?? 😉 fuu elko ja idem na cukor 25 tak som zvedava dnes som bola na poradni doki ze este aj padakom mozem skakat 😀 ze vsetko je ok,ze sa neotvaram chvalabohu klop klop na drevo 😀 povedal mi ze po 30 tt by sa malo krotit zo sexom,heh vsak ja sa krotim uz teraz 😀 😝

avila
17. mar 2010

No pepppe, to si ma potesila... Teraz sme v stiesnenych priestorox, kde nie je mozne velmi manzelsky zivot utuzovat 😒 Tak dufam, ze do nejakych 2 tyzdnov sa uz prestahujeme a dobehneme, resp. nadbehneme co to da 😉

Pozeram modre z neba, dufam ze nijaka z vas okrem mna... Som sa vybucala...

simonka28
17. mar 2010

ahojte holky 🙂 my tiez ete nespime,santime si 😉 boze ja sa citim ako balonik,uz ani v tej sprche sa neda riadne otocit a co bude do konca neviem 😒 aj vas bolievaju krize?mna hroozne! ☹ sledujem,ze dalsi chlapcek pribudne-gratulujem Lutsine 😉 co si kocky davate na palenie zahy?

avila
17. mar 2010

Simon, mne pomaha ked pijem jemne bublinkavu mineralku, zatial zabrala vzdy...

simonka28
17. mar 2010

no ja si pojdem dat asi lyzicku horcice-svokra odporucila,raz mi to zabralo 😉 jemne perlivu pijem stale.dakujem za radu.idem ja haji beli.dobru nocku vam vsetkym 🙂

dydynka
autor
19. mar 2010

ahojte baby,,neviem si zvyknut na tento novy konik 😀 je to take divne 😝 tak ja sa posledne dva dni necitim dobre,,hrozne ma boli hlava, nohy, a chrbat,,v noci sa len prevalujem zo strany na stranu a nemozem zaspat,,paralen mi nepomaha a uz neviem co mam robit,,,

avila
19. mar 2010

Dydy, aj mne bude trvat, kym si zvyknem... Ja som mala tiez bolesti v brusku. Ci zmena pocasia alebo co... No, nohy hore a nexat sa obskakovat 🙂

lucia.kl
19. mar 2010

ahojte.
aj na mne sa to tehotenstvo začina negativne prejavovať, dnes som išla do obchodu a cestou domov som si normalne musela sadnuť vonku na lavičku, lebo som nevladala isť a bolo mi zle, začinam byť nemotorna ☹
vaňa je mala aj mne 😀 furt naburavam do kohutika 😀
a na palenie žahy mne zabera mlieko.

dydynka
autor
19. mar 2010

baby chcem sa vas opytat ci ste sa niktora pytala svojho lekara na kupanie,,,ja by som isla rada plavat na plavaren alebo tak ,mozno ma tie nohy tak nebudu bolet,,, 😒

vi3ka
19. mar 2010

ahoj dydy.
mne doktor hneď na prvej poradni povedal, že môžem chodiť plávať. aj som zo začiatku bola, ale mala som potom čudný pocit (prekonala som v minulosti 2x zápal močových ciest), tak som to na teraz odložila. ale rozmýšľam, že začnem znovu chodiť plávať, kvôli chrbtici.
takže moja rada-smelo choď na plaváreň. ale ak chceš spýtaj sa doktora.

inak baby, týždeň bez nevoľností 🙂 🙂 dúfam, že to nie je len dočasné 😉

avila
20. mar 2010

Dydy, mne to doki hned na zaciatku neodporucal. Jedine, keby som mala vlastny bazen 🙂 Pre tehulky vraj spolocne nie su velmi vhodne. A ja som v min. trpela mikozkamy, tak nechcem nic riskovat. Ale na kupkach som tehulky bezne videla, to je pravda...

kiwi82
20. mar 2010

ahojte, prajem pekny den.
no, asi tiez potrva, kym si zvyknem na tuto novu verziu. tamta sa mi zdala prehladnejsia. uvidime.
aj mna od vcera pobolieva podbrusko, tiez som sa v noci prevalovala z boka na bok a nemohla som spat.
snad to dnes bude lepsie. papa

lutsine
20. mar 2010

😉 ahojte kocky,ako vikendujete? My pracovne,robime domace klobasky a poobede sa manzelik chysta umyvat okna, boji sa o nas,takze ja to mam zakazane,zatial aspon povysavam

jaruska8
20. mar 2010

Ahojte dievčatá, teda, nový koník je, normálne som mala absťák, že som tu nemohla byť. 😀 😀

pepppe
20. mar 2010

ahojte🙂jaruska podobne,,heh uz som sa tesila,kedy to obnovia,,,,normaLsom si uz na toto tu zvykla 😉 😀

elko69
20. mar 2010

pepppe no veru aj ja sa krotim veru s tym sexom neviem mam z toho taky divny pocit ked je jakub vnutry :D a este tam ma tatino sa sparat :D :D :D

simonka28 ja si vzdy dam pohar mlieka alebo smotanku na palenie zahy teda taku na slahanie ono to na chvilu utisi ale niekedy ju mam taku ze nic nepomaha a musim ju len pretrpet...

pepppe
20. mar 2010

presne elko🙂 ale doktor asi 10krat zopakoval,pozor zo sexom a po 30tt,uz by nemal byt ziadny 🙂 ked som to drahemu povedala,,,chudacik ostal ako puk,to vies,chlapi tomu prd rozumeju,,,,pozerala som si elko fotky ,,krasne brusko mas a ciarka je uz pekne vidiet 😉

zabkaevka
20. mar 2010

ahooojte kočky, ach jaaj ten výpadok koníka, aj mne ukázal, že som si zvykla tu chodievať 🙂 ale celkom sa mi teraz taký vynovený pozdáva, aj keď áno ako mnohé píšete treba si zvyknúť.
Juuuj bola som včera na 3D ultrazvuk, tak to je krááásny zážitok neskútočný, a to mimi, nááádherné, už teraz hov eeeeeľmi ľúbim, ale to aj predtým už 🙂 Také je krásne, nožky malo prekrížené, takže nevieme čo bude, ale nič to, my si myslíme, že bude chlapček, pretože na fotke čistý taťo 🙂 a kútikmi na hlavičke 🙂 chichi. Ale budeme milovať aj chlapčeka aj dievčatko, takže sa tešíme nabudúce kedy asi už bude vidno čím je 🙂
Ideme na návštevu k rodičom, tak sa teším ako im ukážem foto. Hmmm paráda kočky, ja sa mám super, žiadne nevoľnosti, ani nič také ma netrápy, sem tam záchodovanie, ale prejde na druhý deň.
Juuuj držkajte sa, a píííšte 🙂

simonka28
20. mar 2010

ahojte maminy 🙂 no sledujem to tu,treba si zvyknut na nove.ked tu pisete o tom sexe-mne sa vobec nece!a to moj drahy nedokaze prezit.som rada ked vecer na desiaty krat najdem polohu na spanie a hajame 😉 aj vam sa ti drobci tak netahuju?mne male da nozky kdesi ku moc.mechuru a hlavicku pod rebra!som zvedava ako sa tam bude roztahovat ked bude mat viac cm,asi mi rebra dolame 😒 dnes bolo fajne,som v zahrade kavicku popijala,slnieckovala sa 🙂 nech uz je len tak!este mi sice kocik chybal ale aj toho sa dockam 😅