Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

zabenka21
4. nov 2009

len skoda ze sa to zisti az tak neskoro,ja by som chcela vediet hned 😀 😝

dydynka
autor
4. nov 2009

ahoj zuzik,,tak vytaj medzi nami :D

zabenka tak to sme natom rovnako,,inak bolia vas prsia ?mna hrozne ☹

zuzik1983
4. nov 2009

ja by som tiez rada vedela hned,kazdy chce chlapceka ale ja by som chcela dievcatko

zuzik1983
4. nov 2009

aj mna ulne bolia,teraz uz viem,co to je 🙂

dydynka
autor
4. nov 2009

zuzik aj ja cem dievcatko :D kolko mas rokov? mno ja ich mam strasne citlive na dotyk :D

zuzik1983
4. nov 2009

prene aj ja tak,ja mam 26

dydynka
autor
4. nov 2009

fuuu no tak ja mam iba 19.... :D

zuzik1983
4. nov 2009

to uz teraz chces babo?

dydynka
autor
4. nov 2009

hej hej cem,,a velmi sa na neho tesim..

zuzik1983
4. nov 2009

aj ja sa tesim az sa bojim 🙂

simusska
4. nov 2009

dydynka aj ja mam len 19.....a aj aj chcem to babo a moc....a neboj tie prsia ta casom trosku boliet prestanu...

dydynka
autor
4. nov 2009

no to som rada lebo sa mi ich ani frajer nemoze chytit :D az ma stoho depku,,,

sarinka23
4. nov 2009

neboj aj jeho to prejde to zo zaciatku bral tazko aj moj ale preslo ho to najhorsie bolo ked som mala obdobie ze som nemohla na sex ani len pomysliet a celkovo som bola hakliva na to ked sa ma len dotkol ale aj to casom prejde a mozno to u niekoho ani nepride vobec

simusska
4. nov 2009

no aj ja s mojim som mala depku...ale to vsetko prejde...sice aj teraz trosku bolia ale je to uz ina bolest a aj taka slabsia

zuzik1983
4. nov 2009

tak to aj mna tesi,lebo ma z toho asi porazi

sarinka23
4. nov 2009

treba len vydrzat a vsetko bude ok a potom si to vychutnas poriadne 😉

simusska
4. nov 2009

presne tak teraz keby ze nemam brusko tak ani neviem ze som tehotna....aj ked ho mam len take mini...ono to vsetko prejde tak asi po 12 tyzdni...

zuzik1983
4. nov 2009

aj ta bolest prs?lebo mna len to trapi,nemozem ani poriadne spavat.a co bude potom,ked bude velike brusko 🙂

sarinka23
4. nov 2009

Ako je pravda ze u kazdej je vsetko ine ale naozaj po tom 12tyz. prejde vela veci a clovek na to inak pozera aj prsia ustupia neboj

pepppe
4. nov 2009

ahojte babenky,no ja som podla kalkulacky v 5 tyzdni a zajtra s achystam k dr..uvidime

sarinka23
4. nov 2009

tak nech ti to dobre dopadne potom hlavne daj vediet

simusska
4. nov 2009

prsia mam stale sice citlive ale uz ziadna taka bolestako predtym....

zuzik1983
4. nov 2009

to mate pravdu,kazdy vnima tehotenstvo inak

pepppe
4. nov 2009

noo jasne dam,som aj ja zvedava dufam,ze mi nic zle nepovie,toho sa bojim

zabenka21
4. nov 2009

mna prsia nebolia vobec,obcas v noci ked lezim ich zacitim,ale ziadna zmena.a spala by som stale,ale to je skor tym ze som zlenivela 😝

pepppe
4. nov 2009

mna tiez len obcas bolia a co zabenka v ktorom si tyzdni?

dydynka
autor
4. nov 2009

peppe nic zle ti este nemoze povedat,,maximalne to tam este nebude vidno,,, az ked pojdes na srdiecko ti moze povedat ze nebije a nebubes tehu,,toho sa bojim ja bo idem zajtra

pepppe
4. nov 2009

jajha to mi ani nehovor,,,,tak ja ti drzim palceky,a potom napis,co a ako,a napisem aj ja,co mi povedal pan doktor

dydynka
autor
4. nov 2009

ok tak sme dohodnute,,minule som tam cakala tri hodiny kym som sa dostala na radu,,ma islo porazit ,,, 🙄

verulienka
4. nov 2009

Ahojte kočky, ja som dnes videla moju malu bublinku 🙂 tak volame nasu malinku/malinkeho... tiez dufam, ze vsetko bude v poriadku, sme len v 6tt, tak uvidime, co nam nove povie ujo gyndo 30.11. 🙂 ... bolia ma prsia a mam stale chut na sex, nenormalne, tak ako nikdy pred tym 😀 a papame vsetko, co obsahuje paradajky 😀, no a tiez cikam milionkrat za 24 hod 😖