Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

elko69
28. apr 2010

avila dakujem som na nu pysna 🙂 to tam ukazuju vsetky babetka rodinnym prislusnikom cez sklo iba...

avila
28. apr 2010

Jaaj, to je cez sklo. No nadherna je. Tak budete spolu kocikovat, zdielat maminkovske problemy. To je mile, ja nemam v okoli☹

elko69
28. apr 2010

ja mam zase v okoli strasne vela mamiciek a teda buducich mamiciek tak Jakub bude mat vela kamosov a kamosiek...no iba cez sklo ukazuju babatka...ale nevadi sak coskoro pridu domeno a budem ju moct vybozkavat...ale teda nechcem strasit teraz som volala so sestru a povedala ze posledny krat rodila 😀

simonka28
28. apr 2010

zlatunke babatko elko!no ja za ten pobyt som zazila kazdy den kocky ktorym davali vyvolavacky a hroza!napr.vcera jednej dali dve a az dnes poobede ju brali na sal.tak neviem ale davajte si pozor ak by vam take nieco hrozilo.my uz mame vsetko okrem kocika tak som sa aspon nestresovala,ze keby sa mali narodil.dala by som fota ale mam pokazeny fotak:..(ja mam normal semtam taky strach ved sa to uz blizi!vy sa ako citite?

pepppe
28. apr 2010

elko naaaaaaaaaaadherna je 😉 sestre blahozelam,no za chvilku budeme aj my tak a budu sa nasi chodit pozerat na nas a na nase pokladiky 😉

elko69
28. apr 2010

simi aj ja sa toho obavam tiez...no moja sestra mala stastie z eporodila behom 3 hodin odkedy jej zacali bolesti ale ze sa strasne potrhala...chuda bola teraz taka ubolena ked sme spolu volali...my to musime este vydrzat a udrzat v sebe par tyzdnov ale som uz nachystana do porodky aj ja preistotu..

pepppe dakujem...no veru uz sa na to tesim ke duz budem mat potom a malinkeho pri sebe...

simonka28
28. apr 2010

to jej verim chudatko ale za par dni jej bude lepsie.idem ja haji haji bo som taka zoslabnuta z tej nemocky:.(pekny zvysok vecera a bru nocku vsetkym!

elko69
28. apr 2010

jasne simi bez radsej s anepremahaj sak uz aj ja pojdem..tak dobru nocku 🙂

pepppe
28. apr 2010

aj tebe simonka bru nocku,,,,,,nooo vsak chudatko ubolene,ale mala pekne rychli porod,keby som ajj ja chcela mat taky 😀

avila
29. apr 2010

Elko... no budeme to musiet prezit. Je to psycho, ale ja sa do porodnice tesim - som si vybrala taku dobru podla mna 🙂 Ale na porod nie, ako sa poznam, budem hystercit. Ja mam strasne nizky prach bolesti. Bez muza by som to nezvladla... Len aby to stihol.

vi3ka
29. apr 2010

čaute babule 🙂
dnes bude dúfam pekný dník. ženy, včera mi povedala kamoška (pre mňa novinka), že keď budem veľa chodiť, dlhšie prechádzky, tak že budem mať ľahší pôrod. hmmmm? naj by bol 😉 ale včera som prešla celé mesto a fučala som ako ... a to som v porovnaní s niektorými z vás ešte len v polovičke.
tak zatiaľ žienky 😎

jaruska8
29. apr 2010

Elko, malá je naozaj krásna, že gratulujem!! A riadny bucko, čo!! 😉

lutsine
29. apr 2010

z včerajšej oslavy 🙂 ako pekne rastieme.....

jaruska8
29. apr 2010

Lutsine, pekné bruško!! A super záclona, niečo také by som si aj ja vedela predstaviť. 😀

elko69
29. apr 2010

avila no ved aj ja budem stresovat v porodke neboj...

jaruska dakujem...je krasnucka a strasne buclata ako vravis,ale nezda sa byt zase velka ked som ju videla v tej perinke,taky drobcek...

lutsine
29. apr 2010

hej to je špagetova zelená..... 🙂 aspoň sa tak nezachytáva prach na záclonách....

elko69
29. apr 2010

lutsine jeeeeeeeeee pekne brusko mas uz veru aj ty...ale rastieme vsetky dopredu...

dydynka
autor
29. apr 2010

kukuk baby,,,tak ja sa zachvilku poberiem na poradnu,,som zvedava na nasu malicku,,,a ked sa vratim tak mozem ist ukladat veci do skryne co som vcera dostala,,,mala moze spinit a spinit,,mam uz hrozne vela veci pre nu 😀 uz nebudem kupovat nic,,,,ani uz od nikoho nezoberem ked mi bude chcet dat lebo to uz nebudem mat kam dat

elko69
29. apr 2010

dydy a kedy budes prat??hehe sa tes na to zehlenie potom,mne keby mamina nepomohla tak tam asi umrem pritom

dydynka
autor
29. apr 2010

no zatial si to tam len poukladam aby sa mi to tu tak nevalalo v krabici a buduci tyzden budem pomaly prat a zehlit,,,, 😅

lutsine
29. apr 2010

Potom sa tesime Dydy na spravy o malickej, aka je uz velka... 🙂

elko69
29. apr 2010

dydy vela stastia a trpezlivosti :D

zabkaevka
29. apr 2010

ahooj kočky, dnes je fakt kráásne vonku, takže vysedávam na terase. Trochu sa musím pzorieť do angliny, totiž ešte mám nejaké nevychodené hodiny, tak sa chystám za tri týždne to zvládnúť. Ale anglinu som nevidela dobré tri mesiace ☹ takže iste som toho veľa zabudla ☹
Hmm mňa mimi krásne šteklí, tak sa z toho vytešujem, a prihováram sa, že len nech krásne sa mi ozýva takto, aj kopkať môže 🙂 jeeej aj teraz šteklí v pravom podbrušku 🙂 Príjemný pocit. Už sa neviem dočkať budúceho piatku kedy idem na poradňu 🙂 Ale v pondelok ešte k zubárovi ☹ brrrr to nemusím, ale dúfam, že nemám žiadne kazy a že mi ani nebdue nič robiť. Max zubný kameň si dám odstrániť, z predných dolných.

Lutsine: krááásne bruško, aj triko 🙂

lulu4
29. apr 2010

lutsine: vsetko najlepsie takto dodatocne, a brusku mas uz velmi pekne 🙂

lutsine
29. apr 2010

No uz teraz sa mi zda velke a to ma cakaju este necele tri mesiace... 🙂

dydynka
autor
29. apr 2010

ahojte babulky,,tak uz som sa vratila od doktora,,,pipik sa neobjavil tak je to to dievcatko,,,,neviem ani kolko mera ani kolko vazi,,,moj doki je trosku jak truhlik,,,na dalsiu poradnu idem 20 maja a potom uz na kramare 😝

lindus1
29. apr 2010

ahojte kocky,

mam otazocku.. tvrdne vam niekedy brusko?? lebo mne vcera tak stvrdlo (nebolestivo), ale aj tak som sa zlakla, ze co to.. potom este asi dva krat a odvtedy nic..... totalne jak skala.... ale babo sa normalne hybe aj predtym, aj potom..... dnes som volala mamine, ze ci aj jej niekedy stvrdlo a ona ze jasne, ze barskedy, tak ma to ukludnilo... inak pripisujem to aj tomu, ze som bola vcera cvicit, potom som chodila vyse hodky po meste a doma som este navyse pustila do upratovania, ze fakt som to asi prehnala s namahou.... musim sa asi fakt zacat setrit 😖 a este na nete som sa docitala, ze to moze byt aj nedostatok magnezia, tak dnes som si hned kupila magneziu a uz som ju celu vypila 🙂

dydynka
autor
29. apr 2010

lindus aj mne niekedy tak stvrdne

lindus1
29. apr 2010

no super dydy, tak aj ty si ma ukludnila 🙂 lebo niektore kolegyne mi dnes hovoria, ze im v zivote nestvrdlo, tak sa mi to nezda a ze mam ist k lekarovi, ale zas nebudem tak hned bezat s kazdou blbostou.... buduci tyzden mam poradnu, tak sa ho na to opytam......a aj na nete som citala, ze tie stahy su normalne, len nemaju byt pravidelne, ze to by uz mohli byt kontrakcie

lutsine
29. apr 2010

aj mne obcas tvrdne, tak hned zoberiem tabletku magnezia, trosku polezim a ono sa to uvolni....