Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

pepppe
20. máj 2010

aj mna ten moj mali kope raz nalavo raz napravo,ako sa mu chce,,dnes je taky kludnejsi ale vcera,,,,,kopal ostosesto 😀 asi sa unavil a dnes len spinka,obcas kopne

avila
20. máj 2010

Ahojky,

Lutsine, ak zmenia nasu nadhernu legislativu, tak dufam, ze budem robkat aj ja...

Moj maly je na lavej strane 😉 Tak neviem...

lutsine
21. máj 2010

Moj je raz na lavej a raz na pravej strane....takze podla toho by som sa asi neriadila...

30lenka
21. máj 2010

Dobre ranko babuľky mne sa nic nechce pomooooooooc a musim do prace 😖

lindus1
21. máj 2010

ahoj kocky,
tak vcera sme boli na 3D, super zazitok 🙂 babatko je zlatunke, taka buclata tvaricka, doktorka hovorila, ze to vyzera, ze to bude mensie a baculatejsie babatko 😀 zatial mame 30 cm a 1100 g. Pripajam foto

elko69
21. máj 2010

@lindus1 jak si tam krasne spinka....zlatunkeeeee 🙂

lulu4
21. máj 2010

@lindus1 no nic ho nevyrusovalo, skratka spinka si dalej, zlatunky je 😀

lindus1
21. máj 2010

baby praveze sa furt mrvilo a az ku koncu uz driemalo, asi sme ho unavili 🙂 a stale malo nohu pred tvarickou, aj doktorka donho stuchala, ze nech si ju da prec, aby sme videli celu tvar, ale na minutku ju schoval a potom zas sup ju pred hlavicku, asi mu tak bolo pohodlnejsie 😀 a druhou nohou nam daval kopance 😀

elko69
21. máj 2010

@lindus1 tak to bude nejaky artista ked mal nozicku stale pred tvarickou,je sranda ako su tam tie nase deticky ulozene avselijako poskrcane

avila
21. máj 2010

Lindus, nadherny je 🙂

pepppe
21. máj 2010

ahojte babenky 😉 lindus krasne babatko,,,pekne relaxuje v brusku 😉 ...........dnes sme boli na sone a na poradni,od dnes sme oficialne na MD,,,hura zaniesla som papier do prace a uvidime co a ako 😀 takze zase nam dr povedala ze sme o tyzden vacsi,,heh ze bude zneho valibuk,,,dlhy bude,,,ze vsak ani ja som neni malicka,,,pytala sa na vysku manzela,,,vazime krasnych 2050g takze sme uz aj pekne tucnucky 😀 pocuvala mu srdiecko a ten moj spekulant si zrovna vtedy zmyslel ze ma bude buchat rucickou,taka bola zlata sestricka mu hovorila,ze malinke nebuchaj ma teraz 😉 mrvilo sa a mrvilo a kopkalo,,,,vytalneho chlapca budeme mat,,,,,,,,zopnute paste mal a buchal,,len mi brusko skackalo 😀 uzasny zazitok,,,a ze voda nieje este dozreta cize sa este nechystame rodit 😝 heh

lulu4
21. máj 2010

@pepppe no tak super spravy teda z poradne, maly sa prejavoval, ze tam je a pekny valibuk z neho teda bude, radsej nech pekne rastie ako keby mal byt malinky 😀 veru rodit este nechod este mas cas, teraz si uzivaj MD a dobehni vsetko co si nestihala, ak je teda co dobiehat 😀

lindus1
21. máj 2010

vdaka baby 🙂
elko fakt su tie babatka ako z gumy, moj manzel nechapal jak tak moze dat nohu, lebo on neurobi ani turecky sed, chichi 😀
peppe super, tak uz mozes oddychovat domka 🙂

lulu4
21. máj 2010

@lindus1 oni su ozaj ako pises ako z gumy, ci si daju nohy za hlavu alebo neviem co ale je to sranda, najradsej by som toho nasho stale sledovala cez sono keby to islo 😀 😀 ja mam buduci piatok poradnu a tiez sa tesim lebo mne robi UTZ na kazdej poradni tak sa neviem po 5 tyzdnoch dockat

pepppe
21. máj 2010

lulu nooo tak este by som veruze rodit nechcela,,troska uzijeme materskej a potom moze prist sem medzi nas 😉 noo bdue ,hadam sa aj do kocika zmesti 😀 lindus,,ja ani neviem ako mozu tak plavat v brusku,,no a hlavne teraz ked maju malinko miesta,,mne by sa tam veruze nechelo byt 😀

elko69
21. máj 2010

@pepppe tak to je super ak je vsetko ako ma byt,aj nas maly bude valibuk,vsak uz v 30 tt mal 1883 g...
@lindus1 no a potom ked vyjdu von tak s abojime ich len prezliect aby sme im neublyzili nejako a oni su pritom artisti uz odmalicka 😀

pepppe
21. máj 2010

😉 vsak elko chlapci musia byt taky silny,,,,riadny chlapi predsa,,,noo a uz sme pekne hlavickou dolu ,,,takze poloha zatial dobra,ale furt ma kopcuje aj teraz,,,,ma zase svoj den,,,bude zneho asi boxerista,,, 😀

elko69
21. máj 2010

no my mame zase nejake kludne obdobie,vcera chvilu len vecer sa hybal ale dnes zatial nic 😒

lutsine
21. máj 2010

elko69 uz ma asi malo miesta,tak sa tam len tak pretaca....

pepppe
21. máj 2010

noo to aj ten moj,raz je aktivny a tŕaz sa ledva ledva pohne,,,,,, 😉 nooo uz sa im moc neche,ale alex ma obcas vie prekvapit

elko69
21. máj 2010

lutsine no mozno aj hej,uz vlastne dlho tak nekopancoval ale skor sa len prevaluje stale ....

elko69
21. máj 2010

ok babule idem ja off,ozehlit mm kosielku do prace a dat s atrosku dokopy a chcem do toho mesta vybehnut..tak pekny dnik prajem zatial..vecer sa pripojim..papa

lutsine
21. máj 2010

no to moje sa tak povediac vytlaca von z bruska na vsetky strany...minule sa pokusal dostat von cez pupok,,,tak sme sa s manzelom nasmiali... 🙂

pepppe
21. máj 2010

lutsine,,,,uplna parada,ze??ked tak pozeras na brusko a len take hnirenie vidis, 😀 uzastne,,,,,aj mi to bude veruze chybat,ale tak nebude kopkat v brusku,bude kopkat pekne pri mne vonku 😉

vi3ka
21. máj 2010

ahojte.
cíííí, dnes som objavila super kalendár a toľko mien tam je že až. 🙂 už som toľko úžasných objavila. a je tam aj tá vaša Lilly dydynka. dám link http://calendar.zoznam.sk/nameday-sksxhor.php

vi3ka
21. máj 2010

@lindus1 krásny je ten tvoj chrústiček malý ako si pekne buvinká 🙂 ako je tým malinkým fajn. žiadne starosti, len si tam tak plávajú a 9 mesiacov all inclusive 🙂 🙂

dydynka
autor
21. máj 2010

vi3ka dakujem,,,kym som to meno nasla tak ma oci rozboleli 😀

avila
21. máj 2010

vi3rka, to poriadny zoznam mien 🙂 Normalne si na to cas musim vyhradit 😉

lulu4
21. máj 2010

ahojte kočky je tu este niekto? nudim sa, mm keca s kamosom,ktory je u nas o autach a tak, obcas sa pripojim ale tak ja radsej na ine temy 😀

dydynka
autor
21. máj 2010

ahoj lulu,,,ja som tu,,,,tiez nemam co robit