Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

lucia.kl
25. jún 2010

@dydynka dakujeme. doma zvladame, zatial spia a budia sa len na krmenie a aj to som zaviedla v nemocnici, že najprv jedna prebaliť a nakrmiť a potom druha - vždy ta, čo sa zobudi prva, dnes v noci spali skoro 5 hodin v kuse, som bola hore len raz 🙂
po pôrode sa citim dobre, keby ma nebolel zadok tak ani neviem že som rodila 😀

romini
25. jún 2010

@lucia.kl jej gratulacia velika 😀 a v kolkatom tt si ty rodila??

lindus1
25. jún 2010

@lucia.kl gratulujem, krasne baby! vela zdravicka vsetkym...

romini
25. jún 2010

@dydynka 😕 😕 😕 😕 tak dufajme ze cez vikend to pride. a dr. ti nekazal prist do porodnice na nejaky datum? lebo moja kamaratka ked neporodila na termin na druhy den po termine mala prist do porodnice.

lucia.kl
25. jún 2010

@kabulko rodila som v Ružinove - bolo uplne super, zlate sestričky. mlieko zatial stale rozbiehame, takže deti su na umelom mlieku ale už som včera odsala 40ml mlieka tak snad to pojde.

avila
25. jún 2010

@lucia.kl jejejej, gratulujem 😀 Som na teba myslela asi 2 dni dozadu, ze uz urcite si v nemocke. To je nadherne, ze spontanne, fakt 🙂 A mali celkom peknu vahu, vyzeraju tiez dlhe, kolko merali? No nadherne su. Aj Ti niekto teraz pomaha, mamina alebo niekto?

tinkarisko
25. jún 2010

@lucia.kl Gratulujem a ako sa citis?A kde si rodila? A kolko? A ako to vsetko prebiehalo? Nehnevaj sa,ze ta otravujem ale zaujima ma to. 😀

lucia.kl
25. jún 2010

@romini v 39tt presne 38+2

lutsine
25. jún 2010

@lucia.kl v ktorom tt sa narodili?

dydynka
autor
25. jún 2010

@romini no kazala mi dokiina ze sa mam este objednat na monitor keby som neporodila tak tam som objednana v utorok a inak az vo stvrtok zase ak neporodim dovtedy,,,

romini
25. jún 2010

@lucia.kl ja som ted 38+5 a furt nic mam pocit ako pri menzesi zospodu ma vsetko boli a nic. aj ja uz chcem ist rodit. aky je to pocit ked si bez bruska?????

romini
25. jún 2010

@dydynka cooooo? to ta nechaju do stvrtka takto??? kamoske to pak vyvolavali.

zabkaevka
25. jún 2010

@kabulko : juuj tak to áno, doma sa treba dohodnúť ☹ aj my sme vlastne len včera mali možnosť niečo ísť pozrieť, pretože mangel inak nemá veľa času, a ešte k tomu cez deň. A tak som rada, že sme aj hneĎ v podstate vybrali. áno tak z BA sa neoplatí prísť, iba ak cez net to objednať a niekto v KE keby to šiel pozrieť. Tak držím prsty aby ste sa dohodli s manželom 🙂

kabulko
25. jún 2010

@lucia.kl aj ja sa chystam ist rodit do ruzinova, mala si aj zazmluvneneho lekara? ako si vedela ze rodis?

zabkaevka
25. jún 2010

@lucia.kl : jeeeeeeeeej 🙂 gratulujem 🙂

avila
25. jún 2010

Baby co ste uz na MD. Prislo vam uz vyrozumenie zo socialky? A do kolkych dni (mne povedala, ze az 30) a kedy vlastne chodi materska?

pepppe
25. jún 2010

@lucia.kl gratulujem k dievcatkam,,co ako sa citis ako mamina?????dievcatka su krasnucke,,, 😉

romini
25. jún 2010

@avila mne uz to doslo asi do tyzdna ako to zamestnavatel tam poslal a materska mi chodi presne v ten den ako sme mali vyplatny termin v praci. ale prveho pol roka mi chodi 55 percent z platu

kabulko
25. jún 2010

@zabkaevka co cakate? som videla ze si bola na 3d ultrazvuku

avila
25. jún 2010

Aha, kedze to plati zamestnavatel, to bude v ten isty den 😅 Ja mam aj DNP ale to predpokladam, ze nebude presne vtedy. Mne este nijake vyrozumenie nedoslo, @lutsine Ty uz nieco mas?

pepppe
25. jún 2010

@avila mne uz doslo,,minuli tyzden,,,aj peniazky za maj mi prisli 🙂 dosju neboj sa,ja som sa bala,ze mi to nedojde,ale chvalabohu doslo...............................
@romini aj mna vsetko boli,,,,mavam tie bolesti ako pred mrchou ,ale nic co by bolo v nejakych intervaloch....ozaj baby a co sa tyka sexu,takto pred koncom moze byt sex???viem ze je dobry na vyvolanie porodu, 😀 inak nan vobec teraz nemyslim,moj muz si uz zvykol povedal ze teraz ho nebude mat dobre dlho 😀 chudacik

lucia.kl
25. jún 2010

ja už som vam všetkym 2x odpisala a vždy mi to všetko zmizne 😠 😠 tak budem odpisovať neskôr, už sa mi zle sedi

avila
25. jún 2010

@pepppe SEX? Co to je? Musim vygooglit...

lutsine
25. jún 2010

@avila ani mne este neprislo.

pepppe
25. jún 2010

@avila 😀 nooo vidim,ze som neni teda sama 😀

lucia.kl
25. jún 2010

@avila matersku plati socialka jednu aj druhu a mala by prisť najneskôr do 20 dalšieho mesiaca, ak neprišla a nemaš ani vyzrozumenie tak si tam skoč, asi bude niekde problem aby si ho mohla riešiť. a obe materske ti zarataju do jednej a bude chodiť spolu aj mne tak chodi aj vyzrozumenie prišlo ako jedno na obe - spolu suma.

avila
25. jún 2010

@lucia.kl tupaňa som... To je tym, ze som uz dlho doma (cca 2 tyzdne 😀 ), tjuj, hlavne ze som si pozerala, ze to chodi v 1 aj ze suma pride skumulovana. Kedze som sla na MD od 14.6., tak je este fakt skoro na riesenie. Idem radsej upratovat 😉

lindus1
25. jún 2010

@avila nechodi nahodou materska zo socialky? myslim, ze s tym uz zamestnavatel nic nema....

lucia.kl
25. jún 2010

@avila 😀 😀 😀 😀 tak to maš naozaj ešte čas.

pepppe
25. jún 2010

@lucia.kl noo co ako mamina??? 😉 porod bol aky bolestivy,ci ani nie??