Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

kabulko
30. jún 2010

@tinkarisko no vraj dydynka uz porodila malinku, baby to tu niekde vyssie spominali 🙂

tinkarisko
30. jún 2010

@kabulko a nevies ako sa ma a ci je vsetko ok?

kabulko
30. jún 2010

vobec nie, nejaka baba z inej temy to sem napisala, tak sme dydynke iba gratulovali, vsak ked sa prihlasi, tak si to najde
zatial sa asi moc k internetu nedostala, vsak hadam sa ozve ked pridu domov

elko69
30. jún 2010

@romini to sa zacne stupnovat az pred porodom samotnym.lebo sak ja ked som dostala prve kontracie tak boli ako tie pri mrske a teda kazdych 20 min a potom 15 min a potom tie silnejsie bolesti ked zacinali sa opakovali kazdych 5 min a tie fest asi kazdu minutu ale to bolo asi hodku pred samotnym porodom...

avila
30. jún 2010

Dnes som riadny stres vyrobila... Chuda moje male, este teraz mi tvrdne brusko. Idem si pozriet rano do tehu knizky a nasla som len obal 😨 Tak som zacala hystercit, muz na telefone nechapal. Nakoniec sa nasla v porodke, vcera sa tam zapatrosila 😵 No vam poviem, nebolo mi vsetko jedno 😉

elko69
30. jún 2010

@avila no ved to ti verim,ja som si ju strazila jak oko v hlave,tam mas vsetky zaznamy...

avila
30. jún 2010

@elko69 vsak to 😒 A teraz som bola v takom stave, ze soferovat by som si netrufla. Bracek pomohol. Teraz lezkam a sa spamatavam 😉

elko69
30. jún 2010

@avila len klud nestresuj sa hlavne...si pekne lazkaj,vyloz nohy a uzivaj si ten klud a hlavne kvoli nicomu uz nestresuj,iba ked zacnes rodit a nebude nik doma 😀 😀 😀 😀 ale nie zartujem len.. 🙂

avila
30. jún 2010

@elko69 😀 😀 😀 ved to,nic za ten stres nestoji 🙂

romini
30. jún 2010

@elko69 som sa ted sprchovala a zase to zo mna vypadlo taky hlien ruzovo hnedy a normalne som to chytila do ruky volala som doktorovi a povedal mi aby som sa pozorovala. pytal sa ma ci mam kontrakcie tie este nemam teda neviem. je to len ako pri kramoch furt.

pepppe
30. jún 2010

@tinkarisko dydy uz porodila,nic viac zatial nevieme 😉 tak ja som dosla z nemocky,,,,,,mali sa ma dobre,,zo spodu ma nepozreli tak zase neviem ci sa otvaram,ale zajtra idem k mojmu,ten ma isto kukne 😉 vraj ze mam teraz cakat,ze to moze prist kedykolvek,,,dali m ieste termin v poradni 9jula presne na moj termin,ze mam ist na pasy a uvidime co a ako,,tie bolesti ako pri mrche mavam aj ja,ale nic ine,,,zatial je vsetko ok,,,,hadam spozname kedy to na nas ide,najlepsie by bolo,keby odtiekla plodova voda,to by sme uz vedeli ale tie kontrakcie,,,fuha neviem neviem 😉 dne som sa riadne smikla vo vani,som sa strasne zlakla ☹ nastastie som si buchla len nohu som si myslela ze dufam ee zlomena,nsatastie nie,to by bolo,,,,jedna dnes bola na sone,co chuda prenasala 5dni,no nezavidim jej veruze.... 😠

lindus1
30. jún 2010

ahojte kocky,
@romini tak u teba to uz vyzera na spadnutie 🙂 to uz budu kusky zatky, ktora sa uvolnuje 🙂
@lulu4 ako si dopadla u dokyho? vsetko ok?

romini
30. jún 2010

@pepppe ty si davaj pozor v tej vani co sa chces dorazit???

pepppe
30. jún 2010

@romini noo vsak davam,ale toto bolo nestastie,,,jaj vsak tu vanu mame meter nad zemou 😠 kto sa tam vystvera do prdele,,,jajha musim sa kludnit 🙂 noo a ty ozaj sa sleduj,,,nie ze este dnes pojdes rodit 😀 a co brusko teraz neboli,ci ako sa momentalne citis?

romini
30. jún 2010

@pepppe citim sa ako pri kramoch zatial tak uvidime sedim doma a sledujem sa 😀 😀 😀

pepppe
30. jún 2010

@romini sleduj ,,,,tak keby nieco utekaj do porodky,,,,vsak ked ta tu uz neuvidime,,domyslime si ,ze aj ty si uz pekne tam kde mas byt 😉

romini
30. jún 2010

Volala som s doktorom ma sa sledovat a pak dojst ked mi bud odtecie voda alebo zacnu bolesti v pravidelnych intervaloch. boze keby to tak aj dnes bolo bola by som velice rada. 😀

pepppe
30. jún 2010

verim ,uz by som to aj jaq chcela mat za sebou 😉 tak hadam to uz smeruje k porodu,,,drzim palce,keby ides rodit 😉

kiwi82
30. jún 2010

ahojte dievcata, tak to som zveda, ktora pojde ako dalsia po dydynke 🙂

@romini drzim palce aby to bolo uz dnes a hlavne tak ako si to prajes. aj dydynka mala take citaky a pravdepodobne v ten den alebo vecer uz aj isla.

elko69
30. jún 2010

@avila no vidis... 😉 🙂

elko69
30. jún 2010

@romini no tak to uz mohla byt ta zatka hlienova mala by byt takej farby ako vravis ze aj bola..a teraz bacha ci ti neodtecie plodovka a bacha hlavne vo sprche aby si spozorovala ze je to plodova voda...sak keby s ati nieco nezdalo v sprche vypni vodu a uvidis ci nieco z teba bude tiect,to spoznas 😉 a teda ked sa dostavia kntrakcie tak si sleduj cas medzi nimi a keby to bolo kazdych 10 min tak bez do nemocnice...

elko69
30. jún 2010

@romini no take bolesti ako pri kramoch som mala aj ja...

lulu4
30. jún 2010

@lindus1 ahoj az teraz som sa dovalila domov... vsetko oki, krcok mam dobry neotvarame sa ani nic podobne... brala mi tri ampulky krvi na toxoplazmozu a vsetko mozne.. potom ten ster na streptokoka... robila mi prietoky krvy do placenty tie boli tiez dobre... a malicky rastie a rastie, ma uz 2077g krasna vaha... a dala mi uz aj papier na MD budem ju mat od 18.7. mam si zaniest na socialku... no co bola si kupit tie plienky?

lindus1
30. jún 2010

@lulu4 jeeej tak to je super, same dobre spravy a maly ma peknu vahu, gulati sa 🙂 ja som zvedava, co v piatok a hlavne kolko moj chrust vazi, bo uz pred mesiacom mi povedali, ze ma 1700 g, tak som vazne zvedava......
noooo kolegyna sla do mesta, tak som jej dala ten kupon, stavila sa v 101 drogerie a ze tam jej to nechceli dat, ze ten kupon nie je original... vytlacila som ho totiz na ciernobielej tlaciarni, tak mozno preto si to mysleli... ty si ho mala farebny alebo ciernobiely? no nic, skusim este po praci skocit do deemky a uvidim....

pepppe
30. jún 2010

@lulu4 super spravicky 😉 malinky pekne pribera,,,,peknu vahu ma 🙂 takze vsetko mas skontrovane,a teraz mas ist kedy na poradnu dalsiu??ja idem zajtra k mojmu,som zvedava ci sa zmenilo nieco,ci sa uz aspon otvarame,,,, 😉

lulu4
30. jún 2010

@lindus1 ahoj akurat som doobedovala...a volala mi mamina sme kecali skoro 40 minut... no ja som mala ten kupon od kamosky lebo ona zbiera body v DM a tam su take terminaly a ona si odtial vytlaca nejake zlavove kupony a vedela ze mne sa teraz nieco take zide na plienky tak mi to dala... ale minule mi kamoska poslala presne to co ja tebe vcera na mail ze mozem vyuzit akciu tak neviem preco s tym maju problem... ved uvidis co ti povedia v DM...hm, tak to ti na piatok drzim palce a potom daj urcite vediet... no idem zase von ja si snad neoddychnem lebo volala kamoska cela urevana ze sa po 5 rokoch rozisli s frajerom tak ju idem utesovat...papa

lulu4
30. jún 2010

@pepppe no aj ten vyter na streptokoka mi brala tak uvidim aj tri ampulky krvi a najblizsie mam ist 16.7. o 2 tyzdne a potom zase o dva na 3.8. ma objednala posledny krat k nej a potom uz do nemocky... buduci tyzden si pojdem zaniest na socialku uz ten papier kvoli materskej...

avila
30. jún 2010

@lulu4 tak aj ty uz budes MDkovat 😉 Supis, ze je vsetko OK, kto by nexhxel pocut take spravy, ze 🙂

Inak, najlepsie recepty su tie, ktore vznikaju po otvoreni chladnicky 🙂 Perfektna rybka sa mi podarila 🙂

@pepppe ani mne nerobili sono krcka, moj doky ma vzdy pozeral, tak neviem...

lindus1
30. jún 2010

@lulu4 noo uz som domka.. tak bola som v tej deemke a tam mi tie kupony v pohode zobrali, mala som ich vytlacene trojmo, tak som zobrala rovno 3 balenia... neviem ci to nie je aj vela z tych najmensich, t. j. vlastne, ked to pocitam teraz 234 plienok 😀 ale mozno ani nie, zalezi ake velke bude babo, ked sa narodi a pisu, ze do 5 kg, tak hadam sa nenarodi rovno 5 kilovy 😀 neviem si to predstavit este dost dobre 😉

lutsine
30. jún 2010

Baby potrebujem poradit , cele poobedie ma pobolieva brusko ako pred menstruaciou a prave som bola na vecku a na vlozke som si nasla taky vytok s primesou takej svetlunkej krvi,take svetle cervenohnede...co to moze byt, uplne som sa vylakala...nemas skocit do nemocky..?