Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

simonka28
10. feb 2010

to som rozculene na Martinskeho gynekologa.ten moj sa da ale nikdy nevie presne povedat babam co budu mat.

andreaerdna
10. feb 2010

A to je vlastne jedno, co to bude, len nech je zdrave, nie? Vecicky kupis neutralnej farby 🙂

simonka28
10. feb 2010

je to jedno jasne! 😉

andreaerdna
10. feb 2010

Vie mi niekto povedat, ci si mam davat pozor pri vybere zubnej pasty? Je to jedno?

simonka28
10. feb 2010

ja som robila u zubara a myslim,ze to mas jedno,nemala by skodit ziadna.mne len chut robila problem 😒

simonka28
10. feb 2010

elko a malinky kolko vazi?ja som mala min.tyzden260gramov.

avila
10. feb 2010

Ahojky 🙂

Lutsine, mne doky povedal, ze mi budu do tyzdna volat, ze ako dopadli testiky, tak som zvedava, ze kedy... Tiez mi robil UTZ, ale dajak to odflakol. Tvoje malinke sa nadherne otocilo, rkasne je, akoby mavalo rucickou 🙂

avila
10. feb 2010

Inak baby, som soknuta, ze vsetky vas pozeraju zo spodu a mna nic... Ale ono je to take sproste, ako sa mam na to opytat, ze pan Dr, boli by ste taky maly a kukli by ste sa mi na krcek? 😀 No, asi skusim cez sestricku, predsa je to zena 😉

elko69
10. feb 2010

simonka28 no nas je trosku vacsi asi...ma uz 429 g...hihi

kukucka26
10. feb 2010

avila bud spokojna ja som zdravtona sestra a tiez ma nevysetruju zo posdu naco aby ma rozddrazdil sak ak je vsetko v poriadku a ja nemam problemy nespinimm nemam vbolesti ja sama nechcem aby ma vysetroval nato ma USG ktore neskodi prilozi sondu skontroluje srdiecko a pohyby a staci

elko69
10. feb 2010

no dobru noc babule zajtra vecer popisem az s vami...

lutsine
11. feb 2010

Avila, my sme na tom rovnako, ani mna zospodu nepozerali,vraj ked nemam ziadne problemy,ani vytoky,tak je to ok. Pozerat ma zospodu budu od 20 tt, cize od najblizsej poradne,tak mi to vysvetlil lekar. Avila uz viete co cakate? ja dufam,ze na najblizsej poradni sa to uz dozviem. Vcera som mala odbery na tripple testy...no dufam,ze budu v poriadku,ked som mala aj prvosemestralny skrining v poriadku.

lutsine
11. feb 2010

Avila pocas celeho ultrazvuku sa krasne otacalo, vrtelo, najprv si sadlo ,potom vystrelo nozicky, ukazalo nam aj rucicky, zivalo, roztahovalo nozicky, len sme este nevideli pohlavie. dufam,ze aj nabuduce bude take hyperaktivne.

kiwi82
11. feb 2010

ahojte dievcata, viem, ze o tom sa tu uz debatovalo ale aj tak sa chcem spytat, ci si pocas tehu farbite vlasy. ci je to podla vas bezpecne. ja si farbim na blond. pouzivam farby od garnier alebo loereal. myslite, ze je to bezpecne? dakujem
aha a este jedna otazocka: ked som v 14+5 to znamena ze som v strnastom tyzdni alebo v patnastom? ako sa to pocita? dakujem

lutsine
11. feb 2010

Kiwi,pocita sa to ako 15ty tyzden. Ano aj ja si farbim vlasy, raz za cas to neuskodi, podla mna je ovela viac skodlivych veci ktore pouzivame.

pepppe
11. feb 2010

dobre ranko tehulky,,,co ako sa mame? 😉 ja dneska volno a pozerame xenu 😀 noo baby za tyzden mam uz konecne poradnu,jajha nech uz to mam,vsak som zvedava na miminko,, 😝

dydynka
autor
11. feb 2010

dobre ranko,,,pridala som nove foto do albumu,,,,peppe aj ja pozeram xenu 😀

pepppe
11. feb 2010

heh noo vsak ine neni v telke,no dydynka idem kukuk foto,inak ajj ja som sa dnes trosku fotila ,,potom pridam 😀

dydynka
autor
11. feb 2010

no bolo mi na case :D brusko si nepridavam lebo ma si zda ze je take iste,,,

romini
11. feb 2010

caute babule.....od vcera mam dovcu chvalabohu. dydynka tebe su tie gate fakt velke, si jaka chuducka. 😀 ako tenky pruti...vcera som bola na poradni a tiez dr. nevedela presne co tu bude ale ze sa jej zdalo ze dievca a jeden znami dr. mi zas na 100% povedal ze chlapec aj pipika sme videli. ale to pred 3 tyzdnami. takze tak. ja radsej este ani vecicky kupovat nebudem. pepppe, dydy uz nieco nakupujete???

romini
11. feb 2010

dydy ze ten rast bruska ako keby sa nachvilu zastavil? aj mne sa to tak zda. ale ked ma vidia ini ludia tak si to hned vsimnu ze som tehu. rozdiel je v tom ze mi sa vidime kazdy den, vies a stale sa pozeras do zrkadla.
nase babo kope uz aj cez den hlavne ked mam ist jest....cely po tatinkovi. aspon bude dobry jedak alebo jedacka.

pepppe
11. feb 2010

ale pekny mas ten pas,ja som si ho tiez objednavala ale nedosiel mi ☹ nooo ja neviem cí narastlo,ale aspon po dvoch tyzdnoch si ho tam dam,mozno aspon nejaka zmena bude 😉 romini ja nemam este vobec nic,akurat dudel co som dostala este na poradni balicek 😝 inak nic,ale z vyplaty si chcem kupit detsku deku,uz ju mam odlozenu,zelenkavu.........jajha uz sa tesim,aspon budem mat na co pozerat

dydynka
autor
11. feb 2010

no ja nic nekupujem ,,nechcem uz kupovat neutralne,,,asi si pockam na to kym mi povedia co to bude,,,a jedine co mam kupene je to co mam v albume,,no ale ja ked si fotim brusko ze si sem dam foto tak tam neni ziadny rozdiel,,,

pepppe
11. feb 2010

tak este vycakj tyzden a potom si das foto 🙂 jajha ja uz by som tiez chcela vediet co cakame,ale musim este vyckat

dydynka
autor
11. feb 2010

no ty len tyzden peppe ale ja dalsi mesiac,,, 😒

romini
11. feb 2010

no praveze ani ja nechcem neutralne nieco biele ano ale bud vse ruzove pre dievcatko alebo modre pre chlapceka...

pepppe
11. feb 2010

noo ale ty si tam aspon teraz bola,,ja uz mesiac neviem co a ako,,,ci je vsetko ako ma byt 😠 noo uvidime,vsak to rychlo ubieha podla mna,ani sa nenazdas a bude zase dalsia poradna

romini
11. feb 2010

no vsetko nam merali na poradni. ma uz do 20 cm a 360 gramov. a cuckalo si prstiky take bolo zlatucke moje krasne babtusko.

dydynka
autor
11. feb 2010

no ja nemam ani foto,,,a doktor zo sestrickou sa mi akurat smialy ze nemam skoro ziadne brucho 😝

romini
11. feb 2010

brucha nam vylezu neskor uvidis aspon nam koza neovisne po porode....hehe