Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

xpetka1x
10. feb 2010

kiwi tak super ze je vse ok.. ja idem utorok tak som zvedava...
ja uz ani neviem ako mi je furt inak raz mi nieco vadi potom mi to nevadi vygrckam daco a neznasam to a potom mi to ide na xut.. ja uz neviem ...ale som zvedava strasne co to bude bo prve mame dievcatko pri taj mi zle byvalo ale bolo to v pohode no teraz je to take cudne..

a este otazka bolia vas prsia?? mna ani nie len icgh mam naliate,vacsie a bolia len na dotyk take citlive bradavky ale inak takto ked beham alebo sedim ma neboli nic len na dotyk

elko69
10. feb 2010

mna nebolia vobec prsia,iba na zaciatku dost taky tlak ale uz ani nie...

lulu4
10. feb 2010

elko: inak ani mna nebolia iba uplne na zaciatku a teraz je to uz ovela lepsie a iba trosicku ich mam akoby plnsie ale podprdy zatial nosim tie iste, tak uvidime ci budem musiet neskor menit 😀 😀

elko69
10. feb 2010

lulu no urcite zmenis!!!!!!!!!!!!!!!!!

lulu4
10. feb 2010

elko: no hadam nie o dve tri cisla, lebo ma porazi, ja som teraz so svojim Bckom taka spokojna 😀

elko69
10. feb 2010

tak C rataj min....ja uz teraz mam D a dufam ze E nebude treba...

lulu4
10. feb 2010

elko: ale ved to je jasne ze mi narastu, to asi kazdej zenskej ked sa naplnaju mlieckom... len aby sa dalo potom kojit, velmi by som chcela kojit aby bolo male zdravsie lebo tie umele mlieka nie su dobre, kamoskina mala bude mat 3 mes. a nekoji lebo nema mlieko a dava Nutrilon od narodenia a mala ma strasne zapchy a krce v brusku a teraz jej detska lekarka povedala ze nech zmeni to mliecko susene na Sunar co bol kedysi a ten nikde zohnat normalne jej ho objednali v jednej lekarni a to za dobru prirazku to je hrozne.... radsej nech sa vytvori dost mliecka si zelam

avila
10. feb 2010

Ahojky,

no mna prsia zo zaciatku boleli maximalne, muzik ani pozitok nemohol mat 😀 Teraz uz v poho, len su plnsie a bradavky su velke a tmave a cele su take zilnate. No sranda...

Baby, Vas kontroluju od spodu casto? Bo mna este nie... Ze ci je to OK.

Lucinika, chod na ten blog Jozefa Mihala najprv, bo na socialke Ti prd poradia, este Ta odhovoria... Cest vynimkam.

xpetka1x
10. feb 2010

avila no mna pri prvej dcerke co si pametam zakazdym pozeral zo spodu to by sa malo ci sa neotvaraz a tak....

lulu4
10. feb 2010

avila: tak ja som par tyzdnov pozadu ako ty ale zatial co som ja bola u dokiny tak vzdy len od spodu aj sono len vaginalne a skusila min. tyzden aj to cez brusko ale male sa nejako mrvilo nebolo ho dobre vidno a tak idem zajtra, tak uvidime.... ale mala by ta pozriet aj od spodu neviem ako casto ale to sa ten krcok maternice potom tak kontroluje ci sa ti neotvara ci je to ok, ale neviem fakt ako casto by to mali pozerat

pipka
10. feb 2010

lucinka k tomu DNP je to dobrovolne nemocenske pripoistenie, ja som si to tiez chcela priplacat, kedze pri prvom som o tom nevedela, ale bola som v soc. poistovni a tam celkom mila a ochotna teta 😅 co v dnesnej dobe je skor zazrak 😉 mi presne vypocitala na takej kalkulacke, ze mne sa to uz neoplati...lebo staci porodit o dva dni skor a vsetko ako sa hovori..."nacpes len statu do gagora" 😠 🙄 tak som aj teraz bohuzial zostala nepripoistena 😒 ale uz som si povedala, ze kaslem na to...len nech je babo v poriadku a zrave...vyzili sme doteraz, vyzijeme aj teraz 😅 😵 keby som si dopredu vedela naplanovat, ze otehotniem vtedy a vtedy, aj by som sa poistila dva mesiace dopredu...ale pri prvom nam to trvalo vyse dva roky...a toto sme si mysleli, ze tiez len s pomocou lekarov sa nam podari...a zrazu sup 😎 ...ze uz ani poistenie nestiham 😅 😀 ...ale sme stastni, ze sa vobec podarilo, tak co tam uz po peniazoch 😵

elko69
10. feb 2010

avila mna vzdy na poradni kuk aj z dola a teda aj srdiecko pocuva ci dobre bije a vsetko to ostatne ako tlak a vazenie a pokazde moc...a teraz som bola na tom ultrazvuku a robil mi ho asi 15 min...

lutsine
10. feb 2010

ahojte baby, tak mam dnesnu poradnu za sebou, brali mi krv na tripple testy a robili sono, pridala som aj fotecku do albumu. Drobcek ma 15 cm...pekne rastieme.

pipka
10. feb 2010

ono totizto to DNP musis platit 270 kalendarnych dni minimalne a spatne sa pripoistit neda ☹ to znamena, ze ak sa poistis 28. februara, tak sa ti to rata az od toho dna...nie za cely februar 🙄 takze oni to maju pekne prespekulovane, aby sa im tam hromadne tehule nechodili poistovat az ked otehotneju 🙄

elko69
10. feb 2010

lutsine jeeeeeeeeeeeeeeeeeee jake zlatucke sono :D

lenkaaninka
10. feb 2010

ahoj lutsine tak gratulejem ž e je všetko ok a ozaj nepovedal ti čo to je?? ja idem až 9.3 na morfologický tak to budem za mesiac nejako 21 tt a 10.3 dokimu..

lutsine
10. feb 2010

aj ja mam 10.3 dalsiu poradnu, este nebolo vidno co to je....morfologicky je povinny? ja sa chystam na 3D. 🙂

lutsine
10. feb 2010

ako dlho trva kym pridu vysledky tripple testov?

lenkaaninka
10. feb 2010

mne ten môj moták že šak keby ste mali niečo zlé my vám zavoláme a ja že nie že ja si zavolám tak povedal na druhý týžden nech cenknem...a ten morfologický je dobré ked ideš a ten je 2d a sú moderné soná kde sa dá prepnúť na 3 d a dá sa vlastne urobiť aj to aj to treba sa popýtať na stredisku alebo tam kde ideš...

elko69
10. feb 2010

lutsine ja som ich mala do tyzdna myslim...kazali ti volat alebo az na poradni ze ti povie?

simonka28
10. feb 2010

ahojte kocky!no bola som v Martine na to geneticke sono-doktor ho mal urobene rychlejsie ako ked mi ho notmalne na poradni robia a male sa zasa schovalo! ☹ som z toho tak dost zarazene kedze ma tam poslali az secko dokladne pozru! 😠

lutsine
10. feb 2010

No vraveli,ze ak by boli zle vysledky,tak mi budu volat...

lulu4
10. feb 2010

simonka: to je ozaj divne lebo co som pocula baby co chodia na to morfologicke sono tak tam su mili doktori a tam by mali vsetko popozerat a premerat a este mi aj tebe mal rozpravat ze tu je chrbticka, srdiecko, pluca neviem, co pekne prejst organ po organe ci je vsetko oki... to je ale divne... aj si za to platila a ked hej kolko? lebo to bol potom dobre flegmaticky lekar

simonka28
10. feb 2010

elko tak ty uz vies,ze to bude chlapcek?!gratulujem!ja sa spolieham,ze zajtra idem do poradne k mojmu a to malinke sa trosku odtajni 😒

simonka28
10. feb 2010

ja nemam slov,presne tak som to ocakavala!a ked si predstavim,ze sme sa tak trepali,do nadrze sa cista voda nedava a on iba sup-sup a je to dovidenia!neplatila som nic a keby som mala tak by som mu svoje povedala! 😠

elko69
10. feb 2010

lutsine tak ti dufam ze volat nebudu kvoli tomu..neboj bude to ok...

simonka no vcera mi to doky potvrdil aj ked najprv tam videl dievcatko - teda povedal ze vsetky deti su zo spodu rovnake lebo tie gulky vyzeraju ako vaginka ale nakoniec zbadal nejaky kusocek odtial trcat :D

lutsine
10. feb 2010

lenkaaninka kam ides na morfologicky ultrazvuk a kolko budes platit?

simonka28
10. feb 2010

no ten moj slepy doktor to som zvedava ci sa ja niekedy dozviem co cakam 😖 jooj keby ste vedeli aka som nahnevana! 😠

elko69
10. feb 2010

no ja idem este na D takze uvidime lebo pokial neuvidim ja ten penis tak neuverim aj ked mi ho vcera on ukazoval ale ja osm to tam nevidela!!! ☹

andreaerdna
10. feb 2010

Simonka, zmen doktora, ak sa da. Mal by tu byt on pre teba!