Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

vi3ka
30. apr 2010

a inak vítam ťa zuzumajko. ešte ti len slzičky šťastia vyhrknú, keď uvidíš to malé krásne stvorenie na UTZ. ja som vyšla od doktora s blaženým úsmevom. len sa držte 😉

murinka
30. apr 2010

vi3ka pomaly si zvykaj na polohu na chrbte.ked budes lezat na boku mozes neskor ohrozit dietatko-vtedy nema prisun zivin-aspon tak mi to tvdil moj doktor.bola som na kontrole v 7.mesiaci a pytala som sa v akej polohe mam spat lebo na boku som sa necitila dobre-a on na mna s vyplestenymi okalami pozrel a vravel ze uz davno som nemala spat na boku ale vylucne na chrbte ☹ ja som to vsak nevedela 😒 zrejme chodis ku brnusakovi-tak sa ho pytaj na najblizsej poradni na to 😉

murinka
30. apr 2010

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemine.napisala som to naopak 😖 rozmyslam o inom aj pisem ine 😝 spinkat na boku nie na chrbte 😉

vi3ka
30. apr 2010

murinka 😕 ty si veštica? ako vieš, že chodím k brnušakovi? no spýtam sa ho. to som ešte nepočula, že na boku je to zlé pre bábätko. čo čítam v článkoch na nete, tak že na P strane je dobre spať, ale opýtam sa. asi si budem musieť pridať ešte jeden vyšší vankúš 😉 diky murinka

vi3ka
30. apr 2010

😀 😀 😀 😀 stáva sa

murinka
30. apr 2010

ked vidim bardejov tak je to takmer jasne 😀 ja tiez k nemu chodim a vzdy je tam tolko zien ze az 😝 ale je to ten najlepsi lekar 😵

zabkaevka
30. apr 2010

sory, bola som za manželíkom v garáži.
Vi3ka : áno na poradni mu bude iste robiť ultrazvuk, ale len obyčajný, a na tom neviem či bude vidno. NO tak týždeň na to, chcem ísť na morfologický 3D a tam to asi už bude vidno 🙂 Teším sa veľmi 🙂
Noo to spanie na boku sa musím poriadne naučiť, ja väčšinou som aj predtým spala na chrbte a rukami hore 🙂 no teraz sa nemá, takže sa budem musieť viac kontrolovať, aj v noci. Ale v poho, hlavne nech mimi je OK 🙂
Tak ja na dnes končím, manželíkovi som kázala prísť domkov skôr, pôjdeme do kina, konečne na niečo ideme, neboli sme hádam aj 4 mesiace, naposledy na Avatar, a teraz ide Iron Man2. Tak snáď vydržím celý film. Pôjdem predtým poriadne cikať 🙂 chichi a dáme si v mekááči niečo fajnučké nezdravučké, dnes som na obed mala samé zdravé, tak to trochu musím vyrovnať 🙂 paaaaaaa ozvem sa asi až v pondelok, klasika, cez víkend nechodievam na net, niet kedy. tak si ho užite 🙂

pepppe
30. apr 2010

baby irsina pridala foto malinkej,je krasnucka,,,,,,,,,,treba jej drzat palceky aby malinka pekne priberala a mohli si ju pekne domov zobrat 😉

dydynka
autor
30. apr 2010

peppe akurat som si ju pozerala...je velmi pekna,,budem jej drzat palce...

lutsine
30. apr 2010

Ahojte pridala som nove fotky zo 4D - 28 tt . Vazime 1,212 kg a podla merania doktora zodpovedame 30 tt,takze sme o dva tyzdne starší..no nevadí....hlavne,že je všetko v poriadku 🙂

elko69
30. apr 2010

lutsine pekne fotecky mas,pekne tam je vidno nostek,jaky chutnucky ho ma... 😉

jaruska8
30. apr 2010

A ešte ma napadlo!! Lutsine, fotky sú naozaj super a Maximko je zlatučký. Keď som si ich pozerala, tak si hovorím, toto je určite chlapček a to som ešte fakt nemala potvrdené, že čakáš chlapčeka. Má jednoducho chlapčenskú tváričku. Sila!!! Ako to krásne vidieť. 😀

kiwi82
1. máj 2010

Ahojte dievcence, dobre ranko prajem. juuuj ta malicka elinka irsinkina je naozaj kraaasna. tiez na nu budem mysliet a drzat im palce.
Lustine, peknucke fotecky, to si bola v saci? lebo ja sa tam tiez chystam 12.maja tiez na 4 D. to je to za 65 euri? a co vsetko v tom bolo? fotecky aj videjka? Fakt peknucky je ten vas Maximko. A urcite je to super pocit takto dietatko vidiet.
Baby ja uz mam tyzden nadchu. soplim, kaslem, kycham, vykasliavam.... no hruza. ale riesim to len citronom, medom, cesnakom a cibulou. Nastastie teplotu nemam. v tehu aj ta nadcha trva asi dlhsie ako pred tehu, ze?
tak pekny dnik vam prajem papa

elko69
1. máj 2010

kiwi v tehotenstve mas nadchu a ani chora byt nemusis takze tej sa asi nezbavis ani po vylieceni,ja mam stale upchaty nos 😒

simonka28
1. máj 2010

ahojte kocky.kukam,ze pisete,ze irsina ma babo?!no 2tyzdne som tu nebola tak neviem co sa tu dialo::(

lutsine
1. máj 2010

Kiwi bola som v centre prenatalnej diagnostiky na 4D u Dr. Dankovcika...stalo to 67 eur, na jednom cd mam videa-7 ks a na druhom asi 30 fotiek🙂

avila
1. máj 2010

Lutsine, Maxim je absolutne uzasny. A to zival? Je prekrasny.

Ja som to tu uz pisala, ja spavam uz len na tom velkom kojeneckom vankusi. Na boku. Bo ma brusko taha a nieje mi to prijemne. Susti trocha, ale v poho. I muzik si nan laha, tie gulicky sa super prisposobia.

Zabkaevka, tvoj muzim ma rovnaky vkus ako ten moj. Zajtra ide tiez na Suboj titanov. Ja to nemusim. Radsej budem doma cosika robit 😉

Mojmu malemu priserne vadi mikrofon. Som bola na jednej koferencii a isiel z bruska vyskocit, co mu to nerobilo dobre. Som normalne chcela odist...

Inak Pepppe, vsak dovolenka sa da preniest po MD, nemusis si ju celu vybrat. Ja to tiez tak robim.

lutsine
1. máj 2010

Ano bol podareny, zival a sparal si v nose.... 🙂 ako vikendujete? ja som dnes prezliekala periny,prala a vylozila muskaty na balkon....teraz uz oddychujem a vecer budeme grilovat klobasky....

pepppe
1. máj 2010

lutsine nadherneho chlapceka mas v brusku,,,,a ten prstek v nosteku,uzastne,,no aj mne doki povedalze sme o tyzden vacsi🙂) 😉 uvidime teda kedy sa nam aj vypytaku von

avila
1. máj 2010

Som bola na brutalnej prechadzke asi 10 km... Ale zvladla som 🙂 Brusko netvrdlo a teraz mam nohy hore. Som na seba hrda 😉

dydynka
autor
2. máj 2010

ahojte tehulky,,,myslite ze keby som sa isla kupat do aquatermalu v senci co je ze by mi to nejako uskodilo,,,keby som si dala aj tampon?

jaruska8
2. máj 2010

Ahoj Dydy, ak nemáš žiadne ťažkosti, tak kľudne, len vraj veľmi teplá voda sa neodporúča, no ešte tie infekcie. ☹ Ja nemôže určite, mňa trápia teraz kvasinky, potvory. 😠 😠

dydynka
autor
2. máj 2010

no ja nemam ziadny taky problem,,,nastastie,,,

irsina83
2. máj 2010

caute tehulky, ja uz som maminka krasnej Elinky od 13.4., drobcek je sice malicky ale zvladneme to, sme v nemocke, Einka v inkubatory a ja na izbe matiek, domov pojdeme v polke juna 😉

lulu4
2. máj 2010

irsina: gratulujem ti, musite byt velmi stastni, nech vam malicka pekne rastie aby ste si ju mohli co najskor zobrat domkov... Irsina prepac mi taku osobnu otazku ale co sa stalo ze malicka sa narodila skor? nechodim sem tak casto, nie som v obraze.... zacala si sa otvarat? drzim ti palce

avila
2. máj 2010

Irsinka, gratulujem 🙂 Hlavne Vam zelam vela zdravicka a neboj, Elinka si polezka pekne v teplucku a ani sa nenazdate a pojdete domkov. Vela otimizmu a pevne nervy s nemocnicnym personalom 😉

simonka28
2. máj 2010

ahojte maminy.neviete mi nahodou poradit co to znamena-strasne ma picha v trojuholniku medzi rebrami,fuuj chvilami to dost boli,neviem co to ma znamenat..(Irsina aj ja sa pripajam ku gratulacii!vela vela zdravicka hlavne!

dydynka
autor
2. máj 2010

irsina budem drzat palceky aby bolo vsetko fajn
tak ja som sa vratila s toho termalu,,,bolo fajn,,,uplne odlahcena som sa citila,,,uvidim ci budu nejake problemy no dufam ze nie,,,,je to fakt ulava pre cele telo,,,a ked som vysla z bazena tak ako by dali namna 60 kilovu zataz,,,, 😒

lulu4
2. máj 2010

dydy: takze dobre bolo v tom aquathermali? to je dobre, aspon si trosku odlahcila v tej vode organizmus... ale tak hadam ta nechytia ziadne problemy zenske z tej vody, ved si si dala aj tampon nie? tebe to uz tiez pekne uteka ved ani sa nenazdas a budete mat malicku pri sebe... kedy ides najblizsie na poradnu, budu ti aj sono robit?

dydynka
autor
2. máj 2010

najblizsie idem 20 maja,,,,a nie sono asi nie bo mi robil teraz naposledy ,,,,no hej dala som si tampon,,,,,do vrelej vody som nesla iba do takej vlaznej,,,