Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

dydynka
autor
16. jún 2010

@vi3ka tak hadam ju uz budem mat coskoro vedla seba,,aj drahy sa tesi velmi na malu ale je tusim nervoznejsi ako ja 😀

vi3ka
16. jún 2010

@dydynka no to je jasné, že je nervoznejší. a ide aj k pôrodu? potom bude rozprávať koľko si toho zažil a vytrpel pri pôrode (akože tatko) a ty sa len budeš usmievať a mojkať si drobčeka. ja si tak nejako predstavujem reakciu môjho muža 😀 chudáci chlapi že?

dydynka
autor
16. jún 2010

@vi3ka nie nejde somnou k porodu,,ide somnou kamaratka,,,ja ho nutit nechcem a ked sa mu to nepozdava tak nevadi,,

vi3ka
16. jún 2010

@dydynka môj muž tiež neide k pôrodu, lebo by ho kriesili a bojí sa, že by mal mindráky potom z toho. ale dnes som sa pýtala sestry, ktorá pôjde za krstnú, či by nešla, tak povedala, že aj hej. začnem nad tým rozmýšľať. potom daj vedieť, aké to bolo, ked bola kamoška.

simonka28
16. jún 2010

ahojte maminky.ja som akurat dokupala to moje kuriatko a tatiko s bracekom mu davaju papkat tak ja vyuzivam cas 😀 kocky ktore sa vam blizi termin viem si predstavit ake ste nervozne a prajem vam vela sily.ja som bola uplne na umretie od strachu ked mi sli davat narkozu 😖 ale boli tam zlatunke doktorky,moc mi pomahali prekonat strach,samozrejme aj sestricky 🙂 som stastna,ze to mam za sebou!!!dnes sme boli po meste vybavovat a Leo prespal 4hodky v kociku 😎

dydynka
autor
16. jún 2010

kamaratka mala tiez kamosku pri porode ale ta jej kamoska je porodna sestra na kramaroch,,,no a ked pojdem rodit tak aj ona bude asi primne,,,len kamoska ma zajtra skusky z vodicaku tak uvidim ci pojde k porodu ak ma to akurat vtedy chyti 😀

avila
16. jún 2010

@dydynka hlienova zatka sa zvykne uvolnovat pred porodom, odtecie Ti zmes hlienov s trochou krvi ktora predtym uzatvarala otvor maternice.

lulu4
17. jún 2010

@simonka28 jeej tak to ti krasne Leuško prespal uz v kočiariku, dobre dietatko mas...no ja si tiez viem uz teraz predstavit ako bude cely august cakat ze kedy... ten 9 .mes. je uz ozaj len o cakani...

jaruska8
17. jún 2010

@pepppe Dík peppe, do pôrodnice idem dnes a zajtra ráno sa ide na to. 😉 Potom čo najskôr pošlem foto. 😉

lulu4
17. jún 2010

@jaruska8 drzkaj sa nech ti vsetko dopred dopadne a tesime sa potom na spravy o malickej a aj na foto 😵
a preco ides vlastne sekciou, Ninka je zle otocena? a nejdes takto aspon budes vediet kedy ta to caka a nemusis sa kazdy den pozorovat a strachovat, na nieco je to dobre

pepppe
17. jún 2010

@dydynka no tak ked tak ,,drzim palce 😉 ak si uz porodila,mas uz pekne malinku pri sebe ,, 😉 potom napis,ked dojdes z porodky,,,

pepppe
17. jún 2010

😉 @jaruska8 waaaaaaaa uz ju budes mat co chvilenka pri sebe aj ja chceeeeeeeeeem 😉 tak sa drzte babenky

tinkarisko
17. jún 2010

@dydynka ahoj drzim ti palceky a nech vsetko dobre dopadne.Potom sa ozvi ked prides.Pa

dydynka
autor
17. jún 2010

bre ranko baby,,,,este som neporodila,,,ale idem dneska na poradnu do nemocnice tak uvidim ci sa uz otvaram alebo nie,,,potom sa vam ozvem ked sa vratim domenko,,pekny dnik prajem

pepppe
17. jún 2010

@dydynka tak daj vediet co ti povedali,ci si nemas ist domi len pre veci a nspak do nemocky 😉

dydynka
autor
17. jún 2010

@pepppe veci nosim v kufri auta uz pre istotu 😀 😀

pepppe
17. jún 2010

@dydynka 😀 tak treba 😀 ja ich mam v skrini,,,celu tasku natlacenu 😀

zabkaevka
17. jún 2010

ahoooj kočky 🙂
@dydynka : jeej svieti ti 40tka 🙂 tak sa držkaj, ak by ťa nechali v nemocke, a krásny pôrod prajem 🙂

Volala som sestričke u gynekológa, že mi vyšiel dobre glukózový test, takže môžem zmrzlinovať 🙂

pepppe
17. jún 2010

@zabkaevka parada 😀 vsak bez zmrzky to ani nejde predsa 😉

vi3ka
17. jún 2010

@zabkaevka ahojky. to si mala volať o tie testy, alebo to bola vlastná iniciatíva? mne nikto nič nekázal volať, ale aj tak 29. 6. idem na poradňu, tak dúfam, že to bude tiež v poriadku.

dnes som sa tak nudila, že som kosila u svokry trávnik, no tak ma bolí z toho kostrč a kríže, že predýchavam. nič sa mi už nechce 😀
pekný deň babule

lulu4
17. jún 2010

@vi3ka ahoj, neviem ci treba volat z vlastnej iniciativy ale mne sestricka vzdy vola vsetky vysledky lebo mam u nich taky celorocny balik predplateny kde su aj taketo sluzby... takze sa nemusim o to starat ale ked ti do tyzdna nedaju vediet urcite zavolaj lebo z tohto su vysledky za par dni, aby si vedela na com si necakala by som az do 29. do poradne ale ako chces... ty si kosila travnik, to si dobra, to este dobre vladzes 🙂

lulu4
17. jún 2010

@dydynka budem na teba mysliet ak sa neozves tak si ta tam nechali je to jasne, esteze veci nosis so sebou stale... drzkaj sa a daj nam nejako vediet ako si na tom...

suzik77
17. jún 2010

suzik77 – Ahojte dievčatá. Vstupujem do diskusií predovšetkým tam, kde vidím, že ste poniektoré šťastlivo tehotné
Ak čakáte 1. bábätko (nie je podmienka) a nemáte ešte výbavičku, dovoľujem si Vám ponúknuť menšie základné balíčky pre novorodencov z môjho obchodíku.
Vecičky sú zachovalé (alebo úplne nové), nepoškodené, nie sú to žiadne „preležaniny“ (predávam ihneď, ako mi malá z toho rastie)
Ak máte záujem, kuk link:

https://www.modrykonik.sk/bazar/detska-spodna-b......

alebo:

https://www.modrykonik.sk/bazar/detska-spodna-b......

Kontakt potom cez IP, ak by bol záujem.

zabkaevka
17. jún 2010

@vi3ka : ani men nikto nekázal volať,a le nechcela som čakať ďalšie dve týždne po poradňu. čo ak by som mala ten cukor zvýšený, a dovtedy by som si dávala v poho sladké. a ja každý deň si dám niečo, trochu zmrzliny, zaváraninu, alebo keksík, tak radšej som volala. fiiiiha @lulu4 : to máš dobrú službu, u nás také nie je možné si ani len predplatiť. nooo asi dydynka fakt ostala v nemocke, jeeej ta je už iste rada. všetky jej držkame pršteky.

zabkaevka
17. jún 2010

@suzik77 : keď si kliknem na tie linky vypisuje že inzerát neexistuje.

avila
17. jún 2010

@zabkaevka je dost mozne, ze ich admin zrusil.

No my uz mame po 1. poradni v nemocke. Tolko tehuliek tam bolo.... Robili mi sono+prietoky, USG záznam, a pozreli mi brusko. Tiez sme boli na takej mini priprave, takej edukacnej. Vsetko je OK, len placenta je trosku nizsie na prednej stene. Ale vraj je to este fyziologicke. Inak neviem, co je to grabing (ten je vraj 1). A vraj na milion percent je to chlapec 😀 Teraz mam ist na interne vysetrenie a do poradne az o 2 tyzdne. @lutsine @dydynka a co vy?

zabkaevka
17. jún 2010

@avila : ahaaa, noo je to možné. Jeeej tak to je paráda, že ťa tak prezreli a poučili 🙂 ja som ešte od toho ďaleko, ale sa teším už teraz 🙂 netuším čo môže byť grabing ☹ to nie je toto čo sa píše do knižky (mne to síce ešte doki nepísal) od 0-12 a pred pôrodom je to väčšie číslo?? (ani to síce netuším čo je presne, ale tu sa kočky, o tom už bavili)

avila
17. jún 2010

@zabkaevka fakt netusim, ale bol strasne zlaty, som sa ho mohla spytat. Ked ja som vzdy taka vyklepana z toho...

vi3ka
17. jún 2010

@lulu4
@zabkaevka myslíte, že mám volať? hmmm... a to môžem nejak bábätku ublížiť, ak by som mala tú cukrovku a dávala by som si sladké? či aký to má vlastne zmysel? tak dúfam, že nemám 😒 🙂

no dydynka asi pravdepodobne ostala v nemocke že? veď od rána sa neozvala. už to bude mať za sebou a privítame nový prírastok do našej veeľkej tehuľko-mamičkovskej rodiny 😀

tinkarisko
17. jún 2010

Ahojte baby co porabate?