Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

simusska
6. nov 2009

no ja musim toho mojho tiez poslat do lekarne lebo ani taka prelezana choroba nerobi malej najlepsie

dydynka
autor
6. nov 2009

ach robila som si rajcinovy salat a kroketky ale trochu sa mi pripiekli tak dufam ze ten salat zakrije tu zlu chut :D

simusska
6. nov 2009

ja mam divne chute prave som dojedla oskvarky, potom jogurt a nakoniec som si dala slepaci vyvar🙂 ale nevadi zvykla som si🙂

dydynka
autor
6. nov 2009

mno ja si asi zacnem zvykat naco ze co spravim to pripalim :D nezvyknem si varit casto ale aj tak to nie vzdy dopadne dobre :D

simusska
6. nov 2009

ja som na tom tak isto ...ale stastie ze byvame u svokrovcov ze niekedy navari aj svokra...ja viem varit malo jedal a keby som stale varila len ja tak by sa tie jedla prilis casto opakovali🙂
a uz mas termin?

dydynka
autor
6. nov 2009

nie este mi nic nepovedal doktor,,no mi tiez byvame u svokrovcov a svokra navari ked dojde vecer z roboty,,ale dovtedy si musim spravit nieco sama,,a teraz musim papat aj teple jedla,,

simusska
6. nov 2009

jaj a svokrovci ako zareagovali na to ze budu stary rodicia?

dydynka
autor
6. nov 2009

no oni uz budu treti krat tak ich to potesilo :D

vll
6. nov 2009

Ahojte, tak aj ja sa k vám pripájam. Zatiaľ týždeň mi mešká mrcha a na teste sa ukázali dve čiarky. U doktora som zatiaľ nebola. Kedy asi tak mám ísť k doktorovi?

dydynka
autor
6. nov 2009

ahoj vll tak vitaj medzi nami,,vies co este aspom tyzden pockaj bo tam aj tak nebude zatial nic videt a povie ti ze o tyzden mas prist ako mne,,tak si radsej pockaj :D

vll
6. nov 2009

dydynka ďakujem, počkám ešte. Len keď to čakanie je nekonečné. Už by som bola najradšej, aby mi to potvrdil doktor, aby to už bolo také ozajstné.

ameanda
6. nov 2009

Caute vsetky, som rada, ze sa tu nieco take otvorilo. Takisto sa pripajam k vasej skupine. Momentalne som v 9tt (prebiehajuci tyzden) a mam uz prvu fotku z ultrazvuku spred 2 tyzdnov. Srdiecko bilo a "fazulka" mala velkost 11.5mm. Som tehu prvykrat, takze vsetko svojsky prezivam 🙂

dydynka
autor
6. nov 2009

ahoj ameanda,,tak to si o nieco dalej ako ja :D moja fazulka mala iba 4mm 😒 ale inak som rada ze sa to tu plni,,som necakala ked som to zakladala ze nas tu bude takto vela :D tento rok je fakt hojny :D

dydynka
autor
6. nov 2009

no baby ja si idem lahnut bo mi je zle,,ale vecer alebo tak neskor sa tu ukazem este :D

ameanda
6. nov 2009

tak to cakam asi poriadneho valibuka :D
🙂 ani ja som netusila, ze sa chystame vsetky tak mnozit
inac som sa pousmiala, ked som citala prispevky na zacitaku tejto temy, akoby ste pisali o mne - tie vsemozne chute a ospalost
mne este zacali prekazat rozne vone a vyhybam sa preplnemym miestam, lebo ma dost rychlo beru mrakoty z vydychaneho vzduchu

mojalili
6. nov 2009

Simmuska - tak som si kupila CORYZALIA na nadchu a SINUPRET na uvolnenie hlienov, snad to zaberie, som uz znicena z toho....a este cakat do zajtra na vysetrenie, ci je baby ok☹ bojim bojim

irsina83
6. nov 2009

caute,

kukam ze dnes varite a vsetko mozne...ja som bola v skole a strasne ma bolel stehenny klb dnes...

ameanda ja spim ako medved...ale tusim ai kazda..

irsina83
6. nov 2009

baby a ja som dnes pojedla kopu ciny, mnam, pikantna polievocka a maskooo s rezancamii... 😀 ale az mi je teda tazko 😀 😀

mojalili neboj bude to tak ako to ma byt 😉 cize ok 😀

jaruska8
6. nov 2009

Ahzojte baby!!!! Inak, dodatočne gratulujem Dydynke k malinkému srdiečku, ja si idem pospať, lebo ôôledva" žijem. 😉 Náročný deň v škole-decká neposlúchali. 😉 😉

dydynka
autor
6. nov 2009

mno ja uz som tu kocky,,,pospat som si nepospala bo som musela ist pre priatela do prace,,,

irsina83
6. nov 2009

dydy,

ani ja som moc nepospala, dnes skola a kym som sa dotrepala domov strach. strasne ma rozbolel klb na stehne...a terz som drichmosila ale len na pol hodku...nic moc, citim sa ako keby ma zbili..

dydynka
autor
6. nov 2009

mno mne je nejak zle,,uz len cakam kedy budem vracat bo ma dost napina,,

irsina83
6. nov 2009

dydy,

fuha to ti nepomozem, chod na chvilu na cerstvy vzduch to rozdychat, mozno ti to pomoze... 😉

dydynka
autor
6. nov 2009

mno tak to by som tam musela byt cely den pomaha mi ked sa napijem alebo ked mam zuvacku :D takze zujem cely den a pijem tak isto :D

irsina83
6. nov 2009

no takto byvalo aj mne...zmenila som stravu a zaludok sa mi ulavil...ale kazda sme ina...tak pekne zuj a pi, neboj tebe je zle ale mimi sa vytesuje 😉

mojalili
7. nov 2009

Ahojte kočky,
tak som doma zo sona, sme o 2 tyzdne mensi, ale vitalny. Srdiecko bije krasne, sme 6+3tt. MAme 9mm🙂)) jaj, ale mi odlahlo....
co je horsie, mam taku chripku, vecer som mala zvysenu teplotu, moja dcera sa celu noc dusila kaslom, bola dnes na pohotovosti, ma hnisave capiky a zapalene hrdlo. Musela som ju dat mojim rodicom, aby sme boli od seba, lebo sa obe infikujeme, jedna od druhej ☹

Som slaba od choroby, ale stastnaaaa. A nemozem ziadne, ziadne lieky, lebo vsetko sa v tychto tyzdnoch prenasa na dieta, 7 +8 tt, je najdolezitejsi pre dieta co sa tyka vyvinu, Krasne mi to dnes lekar vsetko vysvetlil povedal co mozem a co nie....aj manzel bol na sone, videl ako krasne bije srdiecko 😀 😀 😀
MAl uzasny pocit z toho, je stastny
😎

dydynka
autor
7. nov 2009

ahoj mojalili tak som rada ze je vsetko v poriadku,,aj namna nieco lezie tak sa bojim aby to nebolo horsie.preto pijem cajiky a vitaminy papam a tak,,,

irsina83
7. nov 2009

mojalili,

gratulujem moja,to je krasa... mala by si si asi zmenit tt,ja som tiez uz menila. vidis hovorila som to ze netreba hned verit tym komunistickym vypoctom 😉 aj dydy je asi v 6-7tt podla velkosti. gratulujem a tesim sa 😉

simusska
7. nov 2009

holky kalkulacka na tyudne v modrom koniku pridava 1tt

simonka28
7. nov 2009

babenky neviete mi poradit co mam robit?!cakam druhe babatko a je mi tak neskutocne stale zle,newladzem nic jest,uz mi pomaly ani voda neberie:.(som z toho na nervy!