Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

zabenka21
4. nov 2009

k tej krvi: problem je len ak by si mala ako zena faktor krvi RH negativny a tvoj partner by mal pozitivny.vtedy by tvoje telo plod neprijalo a poskodilo by ho a neskor vylucilo. ak by sa ti aj taky pripad stal,len nezufat,ono sa to bohuzial parkrat stane,ale bud ti s tym pomozu lekari,alebo si telo neskor zvykne.len sa tazko vyrovnat napriklad s troma potratmi :(( ale nezufaj ;))

pepppe
5. nov 2009

ahojte,takze dnes som bola u doktora ale nebol tam,tak mi sestricka len kazala si spravit dalsi testik a mam dojst buduci tyzden,,,takze som neminula nic 😀 heh tak som si hned ddo lekarne skocila kupit ,,,,dva za cenu jedneho ,no a vyslo mi stale to iste.,pozitivne 🙂

zabenka21
5. nov 2009

peppe tak gratulujem 🙂) ja idem o dva tyzdne na kontrolu,ci je ten nas drobcek v poriadku...ako sa tesiiiiim ze ho zas uvidim 🙂)

simusska
5. nov 2009

zdenka vidiet svoje malinke v brusku je ten najkrajsi pocit a ty uz teraz uvidis aj jeho srdiecko🙂

pepppe
5. nov 2009

dakujem ,len neviem ci je to ozaj pravda,vies este mi to predsa nepotvrdil doktor,i ked 4 testy ,je tiez dost

simusska
5. nov 2009

ale ked ti visli vsetky 4 testy tak si myslim ze ti uz môzme gratulovat🙂 a ty mas pred sebou dalsich 35 tyzdnov s tvojim drobcekom v brusku🙂

pepppe
5. nov 2009

noooo tak to dufam,ze sa mozem aj tesit,,uvidim buduci tyzden a potom budem uz total HAPPY🙂) nooo tak caka nas este veeeeeeeela tyzdnov

simusska
5. nov 2009

ale uvidis zbehne ti to ako voda....ja som sa ani nenazdala a uz som za polovicou🙂

pepppe
5. nov 2009

noo parada a co u zaj vies co cakate??ci este ee??🙂)

simusska
5. nov 2009

v utorok som sa dozvedela ze budeme mat malu princeznicku🙂 tak okolo 20 tt sa to uz da normalne zistit ale iba ak malicke ukaze co skryva medzi nôzkami🙂

pepppe
5. nov 2009

nooo pokila sA NEHANBI A ukaze 😀 tak ta vasa sa nehanbi,,noo pekne aj ja by som chcela diavcatko,uvidime...a co ty ako vidim si vydata?

mojalili
5. nov 2009

jeeeej, ale sa to tu rozraaaastlo 😀
Ja mam prsia o cislo snad vacsie a k veceru ma bolia uzasne . MAnzel sa mi smeje a je rad, samozrejme, ze budem ako Dolly Buster s prsami🙂)))))) 😠
KOcky, ktore idete k lekarovi, drzim palceky, aby to dobre vsetko dopadlo a povedal vam krasnu pozitivnu spravu🙂

pepppe
5. nov 2009

dakujeme...no tak hadam povie,,,no mna prsia bolia,tiez len vecer,a ci sa mi zvacsili,to nejako neregistrujem,,,fuha musim asi kukuk 😀

simusska
5. nov 2009

no ja som tohto roku stihla strasne vela veci...zmaturovala som, otehotnela som a stihla som sa aj vydat ale rodim az v marci....

akdarka
5. nov 2009

ahojte baby, ja sa vas chcem opytat, ci ste citili priznaky uz par dni po ovulke. ja som teraz 5 dni po tom, ako sme pracovali na babatku a mam hnacku a mam pocitovo vyssiu teplot (nemam v robote teplomer). asi to s tym nesuvisi vsak? zatial ine priznaky necitim, ale rada by som sa pridala uz ako tehotna do temicky 🙂 zatial snazilkujeme 2.mesiac tak sa snad zadari. drzim palce vsetkym tehulkam 😉

pepppe
5. nov 2009

akdarka,drzim palce,nech to co citis je to tehotenstvo...neviem ti poveat ,,ja som asi den pred tym ako som mala dostat mrchu pocitila nieco,ze mozno som tehu,, simusska fuha teda si postihala ajajaj a co svadbu si mala za aku dlhu dobu naplanvanu???

simusska
5. nov 2009

Tak tú vyssiu teplotu som mala aj ja ale len tak do tych 37,4...ale myslim si ze je to este skoro na priznaky...

akdarka
5. nov 2009

tiez si myslim ze je to skoro , jaaaaj tak snad sa coskoro pridam k vam🙂

pepppe
5. nov 2009

jasne,nebojaj pridas🙂)

simusska
5. nov 2009

ked na to nebudes mysliet tak uvidis ze to pride skor
svadbu? za necele 2 mesiace ale to len taku ze 30 ludi dokopy ale so vsetkym co k tomu patri🙂

siuzi007
5. nov 2009

Ahojte všetky no možno budem patriť už aj ja k Vám musím počkať ešte týždeň 😀 ale začala som sledovať diskusiu tak dúfam že sa budem aj ja tešiť s Vami 😝 😝

simusska
5. nov 2009

tak dufam a verim ze sa pridas....a budes sa tiez tesit🙂

sarinka23
5. nov 2009

akdarka urcite sa vam to podari a coskoro oznamis ze aj ty si tehu

pepppe
5. nov 2009

siuzi drzime ti tu palce,,,,,🙂) simusska lebo aj ja by som chcela svadbu,ale ked na to su neni teraz nejako financie,,,a saty su drahe a vsetko

sarinka23
5. nov 2009

pepppe to poznam aj ja ten moj ju chcel hned ale ja chcem pockat hlavne sa nechcem plasit mat stresy a chcem aby male bolo ok a potom a dalej su to tiez financie atd.

simusska
5. nov 2009

Tak ja som mala 15 ludi a moja sadba moju rodinu vysla asi tak na 25 000 - 28 000 este na slovenske a to som mala jedny z tych lacnejsich siat za 7000....ale my sme to mali pestre lebo moja sestra sa planovane vydala 12.9. a ja neplanovane mesiac po nej 17,10

pepppe
5. nov 2009

noo hej,ale ked ja neviem ci by som uz potom chcela tu svadbu,,ptoom budem mat plnu hlavu inych veci,,,a tak ,uz som aj rozmyslala,ze to nebude velka svadba,len taka,par ludi,len nech mam saty biele,,na tom trvam a svadba v kosotle

simusska
5. nov 2009

tak rychlo bez na matriku a vybav termin....a potom vsetko podla toho🙂 ja som tiez velmi chcela svadbu v kostole ale farar ma nechcel zosobasit lebo som otehotnela pred svadbou:( takeho divneho mame u nas....

pepppe
5. nov 2009

to vazne??noo ale ked ja neviem,proste trvam na tom ,ze to musi byt v kostole....farara musime neejako ukecat abo co 🙂 inak ju nechcem....

simusska
5. nov 2009

ale vies co? nas farar je strasne divny nevyspovedal ma za t oa nemôzem ist ani na prijmanie..