Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

nemko
8. nov 2009

simuss teraz vecer, test som robila rano

simusska
8. nov 2009

hm...ale mozno vybledli aj preto lebo bol nekvalitny test!?

mojalili si spominala ze si chora....si uz bola u doktora?

nemko
8. nov 2009

no neviem, ved pockam...testom neverim, ale zaujimalo ma ako to je tak preto som sa pytala

simusska
8. nov 2009

ved chod do istoty k lekarovi a uvidis....ten ti da istotu

mojalili
8. nov 2009

AKeho lekar myslis? obvodneho? nie, bola som len v sobotu u gynekologa

siuzi007
8. nov 2009

Jasne jasne este ani nemam potvrdene tehu takze to len tak premyslam a kedy ste si robili testy az po vynechani MS alebo uz predtym lebo mam doma testy ale este chcem pockat do stredy

mojalili
8. nov 2009

Mne vlastne mrchy akoby prisli, ale len spinenie, ale kedze na zac. mavam vzdy len spinenie, tak som tomu nepriklanala doraz. Ale ked aj skoro skoncili, tak mi vysli ciarky o 6 dni potom...takze az po....mala som posunutu ovulaciu, takze som nebola vela tehotna...

kafoditka
8. nov 2009

Pekny vecer vsetkym nastavajucim maminkam!

akdarka
8. nov 2009

dievcata poviete mi svoj nazor? som 21DC a asi 8 dni po tom ako sme snazilkovali s manzelikom pocas ovulky. teraz som si vsimla zlty vytok a pichalo ma najprv nalavo od pupku a potom v podbrusku. ten vytok nezapacha, nestipe - nechapem a mala som teplotu 37°C - ake mate skusenosti?

dydynka
autor
8. nov 2009

ahojte baby,,no inak v ktorom tyzdni sa to zisti zo sona co to bude? ja mam uplne upchaty nos tak si zajtra pojdem nieco kupit na to do lekarne,,,dneska mi nebolo skoro vobec zle s coho som rada,,,

irsina83
8. nov 2009

akdarka meraj si teraz teplotu kazde rano a ked neklesne pod 37 tak je sanca ze si tehu, lebo teplota pred ms klesne. ale meraj vzdy tu istu rannu hodinu...ten vytok moze byt znak ebo aj ja som ho mala od sameho zaciatku a ani teplota mi nekelsala, takze sanca tam je 😀

kafoditka
8. nov 2009

ahoj dydynka, no ja mam tehotnu sesternicu a tej povedali ze caka dievcatko v 20tt,mala bola dobre otocena...

akdarka
8. nov 2009

dakujem irsina za reakciu. gratulujem k 9tt 🙂 skusim merat - mrchu mam dostat 16.11 takze este tu chvilu vydrim snad 😀

irsina83
8. nov 2009

dydynka kamoske to povedali v 14 tt ze bude mat chlapceka...cize o chvilu sa to dozvieme 😀

kafoditka
8. nov 2009

inak baby, kamoske cele tehotenstvo tvrdili, ze caka dievca, nakupila ruzovu vybavicku, cerveny kocik a narodil sa jej maly Martinko, ktory nosil po dome ruzove dupacky... 🙂

dydynka
autor
8. nov 2009

no ved ja ked pojdem v decembri na prvu poradnu tak to budem uz v nejakom 10 alebo 11 tyzdni tak to potom este tych par tyzdnov vydrzim :D

irsina83
8. nov 2009

jasne ze vydrzime a nikdy to nieje 100 percentne...

dydynka
autor
8. nov 2009

no bola by sranda keby mi povedali ze je to dievca a ja zacnem kupovat ruzove vecicky a narodi sa chlapec 😀 😀 😀 😀 😀

pepppe
8. nov 2009

ahojte babenky,co ako sa dnes citime,ja dobre este som v praci,ale za chvilku mipadne,chvalabohu 😉

mojalili
8. nov 2009

Mojej kamaratke tvrdil lekar, ze to bude chlapec. Tiez vsetko chlapcenske, aj meno a ked prislo iste k istemu ze dievca, tak bola taka vyorana, ze nevedela ani na meno prist dievcatku🙂))

Kocky, tusim mi choroba ustava, huraaaa. Tak idem k manzelikovi, pozret nejaky dobry film. Prajem prijemny vecer, paaa

simonka28
8. nov 2009

cafte kocky!mne napodiv dnes len raz prislo zle!a dokazala som konecne jest! 🙂

irsina83
8. nov 2009

simonka super... jedz iba take potraviny z ktorym ti nebyva zle. ja tiez nemozem vsetko jest 😉 aj mne tak byvalo strasne zle v 7tt ale ked som upravila stravu tak to preslo...

irsina83
9. nov 2009

akdarka niet za co len davaj spravicky co a ako 😉 mna boleli aj prsia od sameho zaciatku. 🙂

dobre ranko kocky 😉

pepppe
9. nov 2009

dobre ranko...mna moc napriklad ani prsia nebolia,povacsine az vecer,,,a zle tiez....ako len obcas,cize zatial je to ok,dufam,ze to tak aj ostane 🙂

irsina83
9. nov 2009

peppe uz si bola na utz?

mojalili
9. nov 2009

NO vidite, ako nam pekne zacina den, ako vam je super, a citite sa lepsie. Mne je zle, ked som hladna, alebo naopak, ked som najedena...sem tam ma napadne, ze mi je zle od zaludka, ale snazim sa to nejako zahovorit 😀
Dnes mam vybavenych plno veci, aj ked som Pn, tak uz budem sa len doma motat a upratovat doma, i ked by som stale len spala 🙄

pepppe
9. nov 2009

este som nebola,,vo stvrtok som sla k doktorovi a ten tam nebol,tak idem az zajtra,,,som zvedava a co ty si bola?

irsina83
9. nov 2009

mojalili ja som na tom rovnako... len by som spala ale mala by som pratat a nechce sa mi 😅

peppe jasne ze som bola uz viackrat lebo ja som mala na zaciatku tehu problemy, bola som v nemocnici... ja sa len pytam preto lebo si v 6tt ze ci uz bolo vidiet drobceka...moj drobcek mal minulu stredu 1.3cm a videla som krasne tlct srdiecko... 😀

dydynka
autor
9. nov 2009

ahojte babeny,,tak ja som sa musela nadparovat nad slanou vodou aby som vobec mohla trocha dychat nosom bo som ho mala totalne zapchaty,,pojdem dneska do lekarne aby som si kupila nejaky sprej do nosa,,vcera mi tusim prvy krat nebolo nejak zle,,,a dneska zatial iba trochu,, 😝

sylvia36
9. nov 2009

Ahojte, ja som v 7tt, zajtra idem na ulrazvuk. Som zvedava, ci bude uz nieco vidiet... Doma uz mam syna, dala som sa na to znova po 10 rokoch, co je dost velky rozdiel, ale ked to tak vyslo... 😉